Şimdi Ara

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
24
Favori
31.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işyerinde videolar açömıyor evde inceleme videolarına bi göz atacam
  • Benim ufaklıkta dün geldi bugün montajını yapacağım nasipse. İnceleme için tekrar teşekkür ederim OlguErhan Bey

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Benim ufaklıkta dün geldi bugün montajını yapacağım nasipse. İnceleme için tekrar teşekkür ederim OlguErhan Bey

Rica ederim :)

Aaa benim klavyeden

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İstemediğin kadar var abi apple çöplüğü burası

• mozdurak kullanıcısına yanıt
    Ne zaman siparis vermistiniz?

Benim siparis 20 gündür aynı yerde sayıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berlingo28 B kullanıcısına yanıt
    22 Aralık sipariş - 23 Aralıkta kargoya vermişler

22 günde geldi.
  • quote:

22 Aralık sipariş - 23 Aralıkta kargoya vermişler

22 günde geldi.

Torpil var

• quote:

İstemediğin kadar var abi apple çöplüğü burası

Magic mouse lar çok karizmatik duruyor

• Bende ocak 5 de sipariş vermiştim bugün İstanbul PİM'e gelmiş gümrüğe takılmazsa cumaya kadar teslim alırım heralde
    17TRACK geç güncelleyebiliyor bazen PTT den de kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoytari -- 17 Ocak 2017; 10:1:28 >
  • zoytari kullanıcısına yanıt
    21 Aralıkta siparis verdim 31 Aralikta kargoya girdi. Yurtdisina sevk edildi. PTT gearbeast 17track hepsinde aynı bilgi var. Hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: berlingo28

21 Aralıkta siparis verdim 31 Aralikta kargoya girdi. Yurtdisina sevk edildi. PTT gearbeast 17track hepsinde aynı bilgi var. Hayırlısı

Yılbaşı öncesi çinden yola çıkan 8 tane takipli kargo yoğunluk nedeni ile bana da ulaşmadı. Beklemedeyiz
  • Türkiyedeki ilk bozuk MATEGO XP1 de maalesef bana geldi gearbest de ürün iade süreci hakkında bilginiz var mı? OlguErhan bey,

Cihaza güç geliyor telefonda wifi üzerinden bağlanıyorum ama MATEGO uygulamasında görüntü gelmiyor SD kartada kayıt yapmıyor sıkında kamera kısmında sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoytari

Türkiyedeki ilk bozuk MATEGO XP1 de maalesef bana geldi gearbest de ürün iade süreci hakkında bilginiz var mı? OlguErhan bey,

Cihaza güç geliyor telefonda wifi üzerinden bağlanıyorum ama MATEGO uygulamasında görüntü gelmiyor SD kartada kayıt yapmıyor sıkında kamera kısmında sanırım

Bozuk değildir, micro sd kartı değiştirin. Elimde güncelleme dosyası var yardımcı olayım size. İçiniz rahat olsun.

Android yada Iphone hangi sinden bağlanmayı denediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Ocak 2017; 19:39:11 >
  • iki cihazda da denedim aynı durumda

iki tane sd kart denedim sonuç yine değişmedi maalesef

umarım çözüm bulabiliriz

ilginiz için teşekkür ederim

• quote:

iki cihazda da denedim aynı durumda

iki tane sd kart denedim sonuç yine değişmedi maalesef

umarım çözüm bulabiliriz

ilginiz için teşekkür ederim

Öncelikle Aklıma gelen çözümler :

Kartı mutlaka fat 32 formatlayın, 16 gb farklı marka bir kart ile deneyin, üzerinde ki ışıklar nasıl yanıyor bana bir video çekin. Android için yeni APK programı ve update dosyasını veriyorum. O APK yı android cihaza kurup bağlanmayı deneyin.

Update nasıl yapılır video çektim.

Güncelleme Dosyası ve Android Programı APK :

https://www.dropbox.com/s/s6xr0wgenrt5hlo/MATEGO_R014_1.00.07_20161215.rar?dl=1

https://www.dropbox.com/s/gqwbwijjjk6xb8j/MATEGO%20APK%20Android%20Programi.rar?dl=1

• kırmızı led hızlı yanıp sönüyor mavi led sürekli yanıyor bende, kullanım klavuzuna göre sd card da sorun var sanırım
    iki ayrı marka 32gb kart denedim 16gblık bir kart bulabilirsem onuda deneyeceğim. umarım böyle basit bir sorundur

güncelleme dosyasını sizin anlattığınız gibi yaptım ama önceden wifi bağlanıyordu yeni yazılımı yükledikden sonra artık wifiye bağlanmıyor şifreyi girdikden sonra bekliyor ama bağlanmıyor ios ve android cihazlarda denedim ama sonuç değişmedi başka bir öneriniz varmı acaba
  • quote:

kırmızı led hızlı yanıp sönüyor mavi led sürekli yanıyor bende, kullanım klavuzuna göre sd card da sorun var sanırım
    iki ayrı marka 32gb kart denedim 16gblık bir kart bulabilirsem onuda deneyeceğim. umarım böyle basit bir sorundur

güncelleme dosyasını sizin anlattığınız gibi yaptım ama önceden wifi bağlanıyordu yeni yazılımı yükledikden sonra artık wifiye bağlanmıyor şifreyi girdikden sonra bekliyor ama bağlanmıyor ios ve android cihazlarda denedim ama sonuç değişmedi başka bir öneriniz varmı acaba

Wifi yapılandırmasını telefondan silin yeniden yapın. Bende beceremedim ilk başta sonra bağlandı. 12345678 olmalı şifre. Birde cihazda reset yeri olacaktı galiba reset atın.

Kesin kart sorunu sizdeki.

• kullanma klavuzunda resetlemeyle ilgili bir bölüm bulamadım,
    http://www.matego.com/cn/data-dow/xp1-ruan-jian-ban-ben.html sitesindeki

son sürümü yükledim wifi bağlanma sorunu çözüldü tekrardan class6 üzeri başka bir sd kart bulup deniyeceğim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoytari -- 19 Ocak 2017; 10:50:40 >
  • quote:

kullanma klavuzunda resetlemeyle ilgili bir bölüm bulamadım,
    http://www.matego.com/cn/data-dow/xp1-ruan-jian-ban-ben.html sitesindeki

son sürümü yükledim wifi bağlanma sorunu çözüldü tekrardan class6 üzeri başka bir sd kart bulup deniyeceğim bakalım

Hangi sürüm var şu an ? Bendeki durum bu :

• MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

ben eski bir sürümünü yüklemişim

sizin bu cihazda kullandığınız sd kartın marka modelini öğrenebilirmiyim OlguErhan bey, yeni bir kart alıp deniyeceğim bakalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.