Şimdi Ara

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
24
Favori
31.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Gearbestte sıkıntı var mı acaba olgu hocam. Kamera siparişi vericez, bi kaç yerden kapandı ürün yollamıyorlar gibi şikayetler duydum...

Hiç bir problem yok, esigara ürünleri yüzünden engel geldi sadece sitenin açılma sayfasına. Şu yöntemle girip rahatça alışveriş yapabilirsiniz : https://youtu.be/cAG-Jxz93Dg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane kamera Matego Xp1 stoklarda arkadaşlar,

https://goo.gl/Gp4PKj

Discount indirim kodu : MGXPGB 49.2 $

Site Açılmıyorsa :https://youtu.be/cAG-Jxz93Dg

Gearbest Nasıl Alışveriş yapılır :https://youtu.be/mBnCe1Xfqks

Daha önce aldıysanız indirim kodu işlemez yeni üyelik açmalısınız.

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

Gece / Gündüz çekimleri Efsanedir. Harici lens + Wifi + Kapasitör.

• Yeniden stoklara girmesi çok iyi olmuş forumdaki gearbest sorumlusu stok gelmeyeceğini söylemişti bizim acileyeti olduğu için bir adet SeniorAwesome üyesinden almıştım,

Gayet güzel ürün sigortadan kontakla çalışacak şekilde bağladım gizledim 4 saatlik deneyimim oldu kalite güzel wifisi yavaş denilmişti umduğumdan hızlı çıktı 1 dakika video (ort80-85mb) 90-100 saniye civarında iniyor (yavaş denince 5-6 dakikayı göze almıştım)

Kaba durmayan küçük ve wifi ile ios android desteği olan bu fiyatlardaki en uygun kamera budur sanırsam gayet memnun kaldım...

• Siparş verdim. 49.20 $ Ama gümrük vergisi çıkar mı? çünkü 30 Euro Üstü vergi varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

Siparş verdim. 49.20 $ Ama gümrük vergisi çıkar mı? çünkü 30 Euro Üstü vergi varmış.

Vergi çıkmıyor, üzerine hem düşük fiyat yazıyorlar. Zaten kutusu minicik oyuncak gibi. Dıştan baksan 8-10 $ lık birşey görünümünde

• 49$ için kod nedir? MGXPGB kabul etmiyor.

Mini 0801s'in gps'inden vazgeçmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

49$ için kod nedir? MGXPGB kabul etmiyor.

Mini 0801s'in gps'inden vazgeçmeye değer mi?

Şimdi dwneyin,

• olgu hocam bir kez daha teşekkür etmek isterim

montajı elektrikciye 20 tl ye yaptırdım arkadaşlar ve gerçekten neredeyse kablo hiç görünmüyor hatta kamera bile görünmüyor

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Walla miss gibi olmuş

• sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 10 Ağustos 2017; 9:22:54 >
  • Bende tercihimi Matego xp1 den yana kullandım. Dün gece sipariş vermiştim sabah kargoya verildi bilgisi geldi. İndirim kodu ile fiyat 175 tl ye düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Bende tercihimi Matego xp1 den yana kullandım. Dün gece sipariş vermiştim sabah kargoya verildi bilgisi geldi. İndirim kodu ile fiyat 175 tl ye düştü.

HAdi hayırlısı olsun, jet gibi vermişler kargoya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

matego kameradan yeni satın aldım
    cihaz kontağı çevirdiğimde veya motor çalışır konumda vs iken bazen cihazın iki ışığı da yanmıyor yani çalışmıyor önceki mesajlara baktım farklı sd kart denedim durum aynı ancak yazılım güncellemedim durum yazılımsal olabilir mi?

Kablo oturmaması yada aracınızdaki elektrikten olabilir, başka arabada denediniz mi ?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler halloldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 10 Ağustos 2017; 9:37:11 >
  • Merhaba, bu kamerayı almayı düşünüyorum fakat indirim kodunun süresi dolmuş olarak görünüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copepod

Merhaba, bu kamerayı almayı düşünüyorum fakat indirim kodunun süresi dolmuş olarak görünüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni üyelik açın eğer olmuyorsa car18off ile 53 $ a inmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Copepod

Merhaba, bu kamerayı almayı düşünüyorum fakat indirim kodunun süresi dolmuş olarak görünüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni üyelik açın eğer olmuyorsa car18off ile 53 $ a inmeli

Yeni üyelikle kod yine geçersiz car18off ile $56.58

• matego bırakmadınız sömürdünüz, biraz yavaş abanın,, ama haklısınız , yeni model sjcam m30 95 dolar bu yarı fiyatına aynı sensör tebrikler fiyat performasdan anlıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Aracın hem ön, hem arka camına olmak üzere 2 kamera, tek dvr ( ana ünite) bağlantısı yapabiliyor muyuz?@OlguErhan@OlguErhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 22 Ağustos 2017; 21:47:27 >
  • 08.08.2017 de siparişini verdiğim kamerayı bugün teslim aldım. Montajdan önce evde denemek istedim. Modem adaptörüne bağladım çalıştı. İlk başta kırmızı ışık sürekli sönüyordu kartı formatladım olmadı farklı kart denedim olmadı sayfadaki güncellemeyi yükledim kayıt etmeye başladı. Bu seferde Samsung A7 2016 telefonuma yüklediğim motego programı kayıtlara erişmeye çalıştığımda sürekli kapandı. Sayfadaki apk da aynı hatayı verdi. Farklı bir versiyon apk bulup yükledim sorun çözüldü derken telefona yüklediğim kayıtlarda telefon geçerli kodek bulunmadığından ses oynatılamıyor uyarısı verip videoları sessiz oynattı. Bunun çözümünüde google playdan vlc media player indirerek çözdüm. Fakat evde sessiz ortamda kullandığım halde seste bir hışırtı var.

Araca montajı yarın yapmayı düşünüyorum. Ana üniteye gelen voltajı ölçtüm 12.2 volt benim modem adaptöründen çıkanda 12.2 volt. Yani çakmak adaptörü gelen elektriği aynen ana üniteye veriyor. Aliexpressten fuse tab ve dişi çakmaklık siparişi verdim henüz gelmedi gelmeside 10 günü bulur acaba direkt sigortayamı bağlasam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesoydan -- 19 Ağustos 2017; 21:47:14 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.