Şimdi Ara

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
24
Favori
31.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Arkadaşlar, aracımın arka bagajında malesef bir 12V alacağım uygun yer bulamadım.
    Öndeki sigorta kutusundan çekmeye karar verdim.

18 AWG kablo aldım yeterli olur mu ?

Aldığım bıçak sigorta 16 AWG lik daha kalın kablolu. Keşke uzatmayıda 16 agw'lik alsaydım ama almadım.

Sorum 18 AWG 'lik uzatma kablosu yeterli olur mu ?

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

__________________________________________________________________________________________________________________

*Duruma göre ikili ve tekli dişi çakmaklık (Bunları çok daha önce almıştım aliekspress'den o yüzden linkleri paylaşamadım, ama aliekspress de çok var bulursunuz) bağlayarak arka kamera işide çözülmüş olacak. @OlguErhan hocama teşekkür ederim, bu kameraları bize tanıttığı için.

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun FiyatMATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun FiyatMATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

KAblo olur gibi geliyor bende çok tecrübeli değilim bu konularda. Rica ederim kazasız belasız

• Bende bu hafta sonu Matego'yu arka cama aldım. Araç i20 çokda güzel oldu açı vermeme de gerek kalmadı.

Ana üniteyide orta sütün'a aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozdurak -- 27 Mart 2017; 8:57:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Bende bu hafta sonu Matego'yu arka cama aldım. Araç i20 çokda güzel oldu açı vermeme de gerek kalmadı.

Ana üniteyide orta sütün'a aldım.

Çoook şık olmuş yaa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olgu hocam bende aldım bundan. İsteyen olursa 200 e vericem. Aklınızda olsun.
  • mozdurak kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş ellerinize sağlık gerçekten imrendim :)
  • MGXPGB kodu kullanım sınırı dolduğu için artık çalışmıyor.
    Hocam bi bakabilir misin?

@OlguErhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

MGXPGB kodu kullanım sınırı dolduğu için artık çalışmıyor.
    Hocam bi bakabilir misin?

@OlguErhan

İlgilenelim

• Konu sahibi arkadaş yeterince ilgilendi çok teşekkür ederim. Tekirdag cerkezkoye 10 günde geldi. Bugün postacı geldi ama evde bulamadı yarın alacağım. 18inde sipariş verdim 28inde elimde olmuş gibi düşünün. Urun gelmez diyordum ama geliyor herhangi takılma falan olmadı gümrüğe

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Olgu hocam bende aldım bundan. İsteyen olursa 200 e vericem. Aklınızda olsun.

memnun kalmadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muselmansuffe

quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Olgu hocam bende aldım bundan. İsteyen olursa 200 e vericem. Aklınızda olsun.

memnun kalmadınız mı?

Aksine çok güzel. Başka kamera siparişi verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seenslut

Konu sahibi arkadaş yeterince ilgilendi çok teşekkür ederim. Tekirdag cerkezkoye 10 günde geldi. Bugün postacı geldi ama evde bulamadı yarın alacağım. 18inde sipariş verdim 28inde elimde olmuş gibi düşünün. Urun gelmez diyordum ama geliyor herhangi takılma falan olmadı gümrüğe

Hadi 1-2 resim isteriz gelince

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, kod çalışıyor şu an. İş yerinden bir arkadaşım alım yapamamıştı. Bugün itibariyle siparişi verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

Teşekkürler, kod çalışıyor şu an. İş yerinden bir arkadaşım alım yapamamıştı. Bugün itibariyle siparişi verdi.

Kamera süper, güle güle kullansın :)

• Olgu bey merhaba, (matego xp1 dvr nin harici lens giriş kablo su micro usb galiba) 2 tarafıda micro-usb olan kablodan 1 adet daha alınsa harici lens için sök tak yapabileceğimiz ne olabilir.harici lens yapışkanını söküp cama takınca bir daha söküp başka yere monte etme olmaz heralde her defasında çift taraflı yapışkan kullanmak gerekecek daha pratik ne olabilir (uygun yollu) arkada kullanacağımız zaman arka tarafın kablosunu kayıt ediciye tak isteğe göre değiştir yani harici lens kablolarını standartla yani amacım harici lens yerini değiştirip çekim alanlarını farklılaştırmak. fikriniz ne olurdu
    MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun FiyatMATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun FiyatMATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademrende -- 30 Mart 2017; 14:26:54 >

• bu arada sizin incelemeniz sonucunda matego dan 1 adet de ben aldım :)

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun FiyatMATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademrende -- 30 Mart 2017; 14:22:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

Olgu bey merhaba, (matego xp1 dvr nin harici lens giriş kablo su micro usb galiba) 2 tarafıda micro-usb olan kablodan 1 adet daha alınsa harici lens için sök tak yapabileceğimiz ne olabilir.harici lens yapışkanını söküp cama takınca bir daha söküp başka yere monte etme olmaz heralde her defasında çift taraflı yapışkan kullanmak gerekecek daha pratik ne olabilir (uygun yollu) arkada kullanacağımız zaman arka tarafın kablosunu kayıt ediciye tak isteğe göre değiştir yani harici lens kablolarını standartla yani amacım harici lens yerini değiştirip çekim alanlarını farklılaştırmak. fikriniz ne olurdu

Mıknatıs

Kazasız belasız günlerde kullanın :)

• teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız bir yaşam nasip etsin güzel tatlı uğraşlar :)
  • olgu bey matego xp1 harici lens için sonunda aradığım malzemeyi buldum...

http://urun.n11.com/yapistirici-ve-bant/3m-sj3550-dual-lock-cirt-bant-1000-kez-acilip-kapanabilir-50cm-P92444280

• ademrende kullanıcısına yanıt
    Bu malzemeye güvenmeyin derim.

Benzeri var çerçeve asmak için, patır patır düştü evdeki çerçeveler. Hem de ağır degillerdi.

• ademrende kullanıcısına yanıt
    bunun yerine kask bağlantı aparatlarından satın alın daha güvenli.

kameranın altına jhook, cama mount yapıştırın. takıp çıkarın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.