Şimdi Ara

MAT1-MAT2 Kitapları kaçmaz(2015 içeri)---Bu yaz çalışmaya başla!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıldan fazladır buralarda takılıyorum ve bana en önemli katkısı çalışmaya erken başlamam olması oldu.Yardımları için herkese teşekkürler.Bu süreçte herkese başarılar,sakın ama sakın çalışmaya başlamak için erken triplerine girmeyin sınava girecek arkadaşlar.
    Kitapların bi kısmını bu forumdan aldım ve yine bu forumdan birilerine gitmesinin daha doğru olacağını düşündüm.

Yüzdeler şöyle olacak mesela kitap 250 syfa ve 50 sayfasında karalama varsa”250 de 50 ise 100 de kaçtır”şeklinde düşünerek belirledim.Bunu dikkate alınız lütfen.

Alımlarda ayrıca elimdeki Karteyen Fasikülleri(8 tane),Celal aydın Fasikülleri(9 tane), karışık fasikül,kitapçık ve denemeleri ücretsiz göndereceğim.

**********RESİMLER EKLENECEKTİR**********

Kartezyen Ygs Mat.Soru B.Yeşil-------------neredeyse hiç kullanımamış---6 TL

Fem Ygs Mat Konu Özetli Soru B.------------%3 kullanılmış-----12TL

Güvender Ygs Matematik 40 deneme---------------Kullanılmamış-----35 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

Özgül Yayın.Ygs mat son 46 yıl çözümlü sorular-----kullanılmamış---35 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

Fem Ygs Mat.Son 25 yıl çıkmış soru ve ayrıntılı çözümleri------% 3 kullanılmış----16 TL

Fem Ygs Mat. İlk Adım-----------------------------%5 kullanılmış----4 TL

Antremanlarla matematik 1.Kitap--------------25 sayfa kullanılmış--------4 TL

Antremanlarla matematik 1.Kitap--------------Kullanılmamış----------7 TL

Fem Mat YGS Simetri 3 kitap------Az kullanılmış-------20 TL

Fem Ygs Mat.Konu Anlatımı----------------------%5 kullanılmış--------13--SATILMIŞTIR

Karekök Ygs Mat.MPS 1.kitap------------------------%9 kullanılmış------10 TL

Karekök Ygs Mat.MPS 2.kitap---------------------%5 kullanılmış-----10 TL

Karekök Ygs Mat.Soru Bankası------------------20 sayfa kullanılmış----10 TL

Birey 20 Ygs Matematik denemeleri -------4 deneme çözülmüş---Satılmıştır

Palme Problemler Fasikülü-----------------------kullanılmamış----3 TL

Palme Sayılar-A Fasikülü---------------------------- %15 kullanılmış-----3 TL

Palme Sayılar-B Fasikülü---------------------------- Kullanılmamış -----3 TL

Fem MAT1 YGS expres test------2 test kullanılmış----2 TL

Körfez MAT1 Teknotest yaprak test------kullanılmamış----2 TL

Beş Adımda Temel Mat.Tamamı Çözümlü----------Kullanılmamış------20 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

Güvender Ygs Mat.Yıldızlı Yaprak Test-----------Kullanılmamış----20 üzeri alım yapana hediye edilecektir

İTÜ yayın.Mat.Pertmüstayon .Komb.olasılıl----kullanılmamış-----20 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

İTÜ yayın. Mat. Fonksiyon-limit-süreklilik------kullanılmamış---20 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

Fem MAT1 Expres test-------------------------5Test kullanılmış-----20 TL üzeri alım yapana hediye edilecektir

Mustafa Tekinay Çözümlü Sayılar Kitabı-----------Kullanılmamış***25TL üzeri alım yapana hediye edilecektir.

Asel yayın.Mat. SAYILAR 1 fasikülü------Kullanılmamış-----20 TL üzeri alım yapana hediye.

Güvender YGS MAT yaprak test----kullanılmamış----20 TL üzeri alım yapana hediye.

EDİT: LYS MAT 2 KAYNAKLARI EKLENDİ

Fem İlk Adım LYS MAT--------az kullanılmış-----5 TL

Fem SİMETRİ LYS MAT 4 kitap-------az kullanılmış----30 TL

Birey YGS-LYS MAT Soru Bankası B kitabı-------25 test çözülü------7 TL

Birey YGS-LYS MAT Soru Bankası A kitabı-------25 -30 test çözülü------6 TL

Sınav yayın.LYS MAT konu an.-soru uygulamalı---------logaritma çözülü---8TL

Fem LYS mat soru bankası--------10 test çözülü-------8 TL

Karekök SIFIR LYS DİZİLER---------az kullanılmış----2 TL

Karekök SIFIR LYS POLİNOM------kullanılmamış---4 TL

Karekök SIFIR LYS İNTEGRAL---kullnılmamış----5 TL

Karekök SIFIR LYS PARABOL----4 sayfa karalanmış-----3 TL

Karekök SIFIR LYS LOGARİTMA--------az kullnılmış---2 TL

Karekök SIFIR LYS FONKSİYON VE LİMİT----24 syfa kullanılmış—6 TL

Karekök SIFIR LYS TÜREV-----kullanılmamış-----6 TL

Karekök SIFIR LYS TRİGONOMETRİ------15 syfa kullanılmıl-----6 TL

Mustafa Tekinay LYS MAT İKİZ Soru b.video ÇÖZÜMLÜ---20 syfa karalanmış----8 TL

Apotemi trigonometri----34 syfa kullnılmış-----6 TL

Palme Toplam-Çarpım-Diziler-----kullanılmamış---20 TL üzeri hediye

Celal aydın çözümlü kitapçıklar---------özdeşlikler ve çarpanlara ayırma---------Polinomlar--------Logaritma------------Toplam-Çarpım Sembolü---------------Karmaşık Sayılar----------İkinci dereceden denklemler ve fonksiyonlar-----Bunlarda alımlarınızda ücretsiz verilecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanozen -- 23 Haziran 2014; 18:14:47 >

• DOSTUM BU FİYATLARI HEP SENMİ BELİRLEDİN KİMSE FORUM ÜZERİNDEN TANIMADIGIN ADAMDAN KİTAP ALMAZ KUTUNUN İÇİNE -------HIYAR------KOYMAYACAGIN NE MALUM ---SATINCA BNA HABER VE
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMehmeTBeeY

DOSTUM BU FİYATLARI HEP SENMİ BELİRLEDİN KİMSE FORUM ÜZERİNDEN TANIMADIGIN ADAMDAN KİTAP ALMAZ KUTUNUN İÇİNE -------HIYAR------KOYMAYACAGIN NE MALUM ---SATINCA BNA HABER VE

Eminmisin? İstanbuldan Tokat-niksara kapıda ödemeli olarak ilk kargomu yolladım bile

Aklıma şimdi bi olay geldi(sandıkla *** yollayan ve lokum yollayan ecdadımızdan)

****Akşam kargo belgesinin resminin yollarım
  • fiyatlarda takılmayın.istediğinizi yazın yardımcı olurum
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.