Şimdi Ara

Mat bölüm deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgi sarmal bitti 345 bitti gayet kaliteli denemelerdi hala çözmeyen varsa tavsiye ederim.

Kafamda sonuç derece, yayın denizi, acil , çözüm 3d var bunların hangisi kalitesizdir yoksa hepsi alınır mı vakit var hepsini çözebilirim ama fazla mı olur?

lütfen fikirlerinizi belirtin.

edit: 345 ve bilgi sarmalını ortalama olarak tüm denemlerini 60-61 dakika da çözdüm 34-35 net yaptım. bilgi almak isterseniz yazabilirsinizç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeometriciÇocuk -- 9 Ocak 2019; 10:49:11 >

• sonuç derece çok iyi bir tane çözmeye çalıştım ağlattı beni çok iyi olmadığım için :D sen alabilirsin. Daha basit düzey de bir deneme lazım 3-4-5 mi bilgi sarmal mı sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimanuel

sonuç derece çok iyi bir tane çözmeye çalıştım ağlattı beni çok iyi olmadığım için :D sen alabilirsin. Daha basit düzey de bir deneme lazım 3-4-5 mi bilgi sarmal mı sence ?
    İkisi de kolay değil çok uğraştırıcı soruları falan var özellikle sarmalın tabii bu çok şey katıyor ama ikisinden biri tercih edilecekse 345

sonuç derece'nin eski tip sorulara da yer verdiği söyleniyor doğru mudur ve eski tip soruların ortalama olarak yüzdesi nedir doğruysa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeometriciÇocuk -- 9 Ocak 2019; 11:25:41 >
  • hayır dostum tamamen yeni nesil zorlayıcı sorular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonuç derece ve yayın denizi sağlam.almani tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayın denizi iyidir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil ve çözüm 3d yi kesin alacağım

acili inceledim iyiydi 3d de genel denemelerini çözdüm sağlamdı

yayın denizi ve sonuç derece arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeometriciÇocuk -- 9 Ocak 2019; 12:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Threshin hooku

Sonuç derece ve yayın denizi sağlam.almani tavsiye ederim.
    hangisi daha zor hocam?
  • kimanuel kullanıcısına yanıt
    dostum birkaç örnek sayfa atabilir misin? sonuç dereceden
  • GeometriciÇocuk G kullanıcısına yanıt
    Yayın denizi sarmaldan zor.sonuc derece ,çözmedim daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben eylülden başladım temmuza kadar neredeyse her gün deneme çözdüm mat1. Çözülür tabii ve çözülmeli de o seviyeden sonra hiçbiri de gereksiz olmaz deneme ayırt etme çok daha çok zaman var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarmal zorluğu osymye gore nasıl hoca bıde sarmal mı endemık mı
  • acaba bilgi sarmalında ben mi çok zorlanıyorum 65-70 dakika sürüyor 75 bile oluyor (37 38 doğru çıkıyor genelde )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.