Şimdi Ara

Mat 12. sınıf kaynak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Derece artı ayt soru bankası mı yapmalıyım yoksa çap artı ayt soru bankası mı?

• Trigonometri, Limit, Türev ve İntegral için Apotemi. Yanında da soru bankası.
  • 345 ayt+ apotemi lti fasikülleri yapacağım ben de.Acilin aytsi nasıl bir fikrin var mı
  • kesinlikle çok güzel bir kitap ama benim ayt çalışmalarım üzerine iki fikrim vardı. birincisi 345 ayt ve karekök çözüp üstüne apotemi lti fasiküllerini de çözmekti. ikincisiyse acil + apotemi lti çözmekti. birincisini seçtim. karekök'ün ayt'si gerçekten çok sağlam. hem 345'in ösym ve orjinal sorularını gerçekten çözüp anladıktan sonra acil'e gerek olmadığını düşünüyorum.
  • Trigonometri Apotemi öğretici midir yani başlamak için uygun mudur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020yks 2 kullanıcısına yanıt
    hocam açıkçası apotemi'nin bu tür fasiküllerini başlangıç için uygun görmüyorum. onun yerinehttps://www.kitapisler.com/Gur-Guray-Kucuk-Trigonemetri_3036.html#0 ile başlayabilirsiniz. ben soru bankası bitirdikten sonra apotemileri çözeceğim
  • hocam karekök ayt ve acil ayt var elimde trigonometriye kadar olan kısmı bitirdim sayılır vidyo izleyip karekökten mi devam edeyim(her konuda yaptığım gibi) yoksa illa fasikül almalımıyım

• Hocam ayt mat için sb / fasikül neler kullanacaksınız hepsini yazma şansınız olur mu

• Scath S kullanıcısına yanıt
    ayt mat : 345 ayt mat sb , karekök ayt mat sb , apotemi limit türev integral trigonometri fasikülleri. acilin soru bankasını çözmeyi düşünmüyorum ama onun da soru bankası hariç her şeyini çözeceğim.
  • 2020yks 2 kullanıcısına yanıt
    hocam onun kararını en iyi siz verebilirsiniz fakat konuyu deyim yerindeyse yalayıp yutmak istiyorsanız önce orta ağırlıktaki bir trigonometri fasikülünü bitirip, arkasından soru bankalarınızı taradıktan sonra apotemi ile trigonometri kapanışı yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.