Şimdi Ara

mastürbasyonu bırakamıyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
7.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PizzaMuffin

haklisin ama 2dk zevk icin nelerder oluyorsun.

Bir kere iliski hayatini maf ediyor sonra hep yorgun hissediyorsun kendini sosyal aktivitelerde geri kaliyorsun. Disari gitmek istiyorsun useniyorsun. Seks hayatini maf ediyor

eskiden gazetede okurdurk mast haftada 1-2defa zarar vermiyor diye ne kadar aptalmisiz mast... kadar zararli birsey yokmus

37 gun yapmayinca kendime cok iyi bi guven geldi cunku birseyi basariyorsun bu sana her alanda ozguven veriyor

kizlara yaklasimin degisiyor onceden degisik fikirler besliyordum simdi ise kendimi kontrol ediyorum birisine bakinca hayal kurmuyor o kiz hakkinda

daha cok disariya cikiyorum aktif oluyorum yaptigim sporlarda yorgun dusmuyorum. Turkiyede zor ama mast yerine daha cok iliskiye zorla kendini dedigim sitede biri vardi 1200 gundur mast... yapmiyor evli ustelik yani bu onu hep sekse zorluyor mast yapma demek kiz ile iliski kurma demek degil mast... yapmiyorsun kimse seni o zevkden mahrum birakmiyor ama kolay yola basvurma iste

En azindan p.... olayini bitirmissin o guzel p.... dahada kotu bildigin koreltiyor seni tum iliski hayatini bitiren bir sey.

dedigim siteye bak sana yardimci olur reddit.com/r/nofap !!!
    2 dakikalık masturbasyona alışan erkek, gerçek ilişkide erken boşalma sorunu yaşar. Cinsellik bir zevktir. Film izleyerek ya da hayal kurarak süreyi uzatmak gerekir. Cinselliği 2 dakikalık zevk olarak gören erkek ön sevişme de yapmaz, her şey dahil 5-10 dakikada işi bitirir. Belki kendi mutlu olur ama kadınını mutlu edemez çünkü kadını ön sevişmeyle havaya da sokmak gerekir. Ön sevişme dahil en kötü 20 dakika olmalıdır sevişme. O da zaman sıkıntısı varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Bizim erkeklerin cogunda erken bosalma sorunu var bununda sebeblerinden bir tanesi mast...'u seksden daha fazla yapmamiz etrafimdakilerin cogunda bu sorun var bende dahil mast ama genel olarak kisa suren birseydir o yuzden oyle dedim 2dklik zevk diye.

Tr'de bununla ilgili egitim kesinlikle sart. Mast.... ne kadar kotu birsey oldugunu etkilerini ve zararlarini anlatan bi ders yada bunu anlatan kurum olmali por..'nun ne kadar kotu etkisi oldugunu bilmemiz lazim

ben donanimhaber'de biri nofap ile ilgili konu acmisti merak olarak girdim baktim cogu kisi dalga geciyordu yani gerisini sen dusun o cocuk sayesinde ben bu konu hakkinda bilgi edindim reddit sitesine uye oldum ve harbidende mast... ne kadar kotu birsey oldugunu anladim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PizzaMuffin

Bizim erkeklerin cogunda erken bosalma sorunu var bununda sebeblerinden bir tanesi mast...'u seksden daha fazla yapmamiz etrafimdakilerin cogunda bu sorun var bende dahil mast ama genel olarak kisa suren birseydir o yuzden oyle dedim 2dklik zevk diye.

Tr'de bununla ilgili egitim kesinlikle sart. Mast.... ne kadar kotu birsey oldugunu etkilerini ve zararlarini anlatan bi ders yada bunu anlatan kurum olmali por..'nun ne kadar kotu etkisi oldugunu bilmemiz lazim

ben donanimhaber'de biri nofap ile ilgili konu acmisti merak olarak girdim baktim cogu kisi dalga geciyordu yani gerisini sen dusun o cocuk sayesinde ben bu konu hakkinda bilgi edindim reddit sitesine uye oldum ve harbidende mast... ne kadar kotu birsey oldugunu anladim.
    Üniversitede okurken günde 7-8 kez yaptığım bile oluyordu. Gerçek ilişkide 90 dakikaya çıktığım oldu, minimumum ise yarım saat. O yüzden çok masturbasyon yapmak erken boşalmaya neden olmaz olsa bende olurdu, tam tersi en az 10 dakika (video izleyerek) süren mastlar sayesinde pelvik kaslarını geliştirdim ve kendimi kontrol etmeyi öğrendim. (Günde 7-8 de çok aşırıydı 2-3 günde 1-2 posta yeterlidir ama dediğim gibi en az 10 dakika olacak) 1-2 dakika yapılan masturbasyon erken boşalmaya neden olur. Çünkü vücut ona alışır. Bu internet oluşumları yerine tıp doktorlarının yazılarını okuyun bence. Cinsel perhiz, masturbasyon yapmamak (partner yoksa) kesinlikle sağlıklı değil. Psikolojik ve fizyolojik sorunlara neden olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antidepresanların plasebo olduğunu ne zaman anlayacak bu ülke bilmiyorum. Şu ilaç kafasından çıkın. Hiçbir ilaç sizin düşüncenizi değiştiremez. Bunun nedeni basit, yapacak işin yok veya sıkılıyorsun. Uğraş bulduğun zaman bu sorunu çözeceksin zaten. Çetrefilli düşünmene gerek yok. Bir tür hobi edin veya kurslara katıl veya evde durma. Kütüphaneye git orada takıl ne bileyim. Bir de uzun süre arayla mastürbasyon yapmayı denersen alacağın zevkten ötürü bir daha sürekli yapmak istemeyeceksindir.
  • antonio_06 kullanıcısına yanıt
    Cidden faydasını gördünüz mü, ben de bırakamıyorum ancak psikoloğun faydası olacağından şüpheliyim. İstanbulda doktor öneriniz var mıdır, nasıl bir doktora gitmek gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.