Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
86
Favori
239.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Origin sürümü, EA Play, Gamepass ve Steam sürümü zaten hepsi aynıdır. Artık rahatça yama kurulabiliyor Gamepass'e. Windows ayarlarından geliştirici modunu açın. İstediğiniz yere oyunu kurabiliyorsunuz. Ekstra işleme gerek yok. Ardından kurabilirsiniz.

Hesap ayarlarından şu şekilde ayarladınız mı tamamdır.

Disk ve klasör konumu size kalmış. İstediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama

Bir örnek:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 6 Ocak 2022; 23:41:31 >

• Çok teşekkürler. EA play ile gelen oyuna yamayı kurabiliyor muyum? Şu anda oyunu indirdiğim için deneyemiyorum ama kurulum dosyasındaki açıklamalarda manuel yükleyebilirsiniz yazmışsınız.. Ama bunun iki üstünde de Steam versiyonuna uygun hazırlanmıştır demişsiniz. Kafam karıştı bu konuda biraz.

• TakoPlay kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor ben bugün yükledim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam elinize sağlık çok güzel 1. Oyunun yaması. 2. Ve 3. Oyunu bekliyorum sabırsızlıkla. Tahmini bir süre vermeniz mümkün mü?

• elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 9 Ocak 2022; 1:7:51 >
  • İlk oyuna bu yama ile başladım, 5. saatte şuana kadar çok çok iyi. Elinize emeğinize sağlık.

Bazı insanlara cevap olması adına; Ea play den indirdiğim oyuna direkt setup şeklinde bu yamayı kurdum. Kurarken klasör kısmında bulunan ''game'' ibaresini silip, direkt ''Mass Effect Legendary Edition'' isimli ana klasöre yamayı yüklemesi gerekli (Aksi taktirde yamayı ''yükle'' kısmı aktif olmuyor). Sorunsuz şu ana kadar.

• safakalp kullanıcısına yanıt

Ben beceremedim hocam nasıl yaptınız anlatabilir misiniz rica etsem?

• ISKA kullanıcısına yanıt

Bende bu şekilde gamepass ile ayar yapılamıyor. Geliştirici modu açık ama sadece hangi ssdye kurulacağını seçebiliyorum. yardımdeı olma şansınız var mı

• Merhaba,

EA Play hesabımdan indirdiğim oyuna yamayı kuramıyorum bir türlü.

KUR kısmı bir türlü aktif olmuyor. Lütfen bi yardım edin

• Dlcler de dahil komple bir çeviri paketi yap evilhuman sana o yakışır. Beklemedeyiz kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Game yazısını silin.

hocam game yazan kısmı sil. sadece D:\\mass Efefect Legendary Edition olarak kalsın yükler.

• Doğukanım ellerine sağlık 2. Oyunda tekrar senin sayende son sahnede ağlayacağız demektir hey gidi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @safakalp @tayguncifci teşekkürler... Bu kadar kolay mıydı :D

Zamanında oynayamadığım bir oyundu. Hikayesini çok merak ediyordum hem de Türkçe olarak oynamak başka bir keyif olacak...

Tekrardan teşekkürler

• Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama

Dostlar ben de böyle kurulum kısmı var ve manuel arama dediğimde massefectlauncher.exe yi bulmamı istiyor ama oyunun kurulu olduğu yere girdiğimde o exe cıkmıyor. Normalde kurulum dosyasından değil de normalden girince orada mevcut.

Edit: XboxGamepass aracılığı ile indirdim EA üzerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir4436 -- 12 Ocak 2022; 18:26:26 >
  • kadir4436 K kullanıcısına yanıt

mass effect legendary edition klasörünü seçin direkt olarak iç klasörleri seçmeyin

• Şu oyun serisinin tamamen çevrilmesini o kadar büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum ki anlatamam. İnşallah kısa zamanda tamamlandığını görebiliriz. Kolay gelsin tekrardan.

• kadir4436 K kullanıcısına yanıt
    Discord sunucusuna gelerek destek alabilirsin.

• Hocam yüzdeler ne zamana bi güncelleniyor ?

Rica ederim :).

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.