Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda [XBOX ONE ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kadar büyük bir evren cevre karakterler filan bunlari goz onune alirsak grafikler hic fena degil. insanların cogu yarim saat bir saat oynayarak oyunu gommus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Review'lardan da anlaşılacağı üzere oyun infilak etmiş durumda. Güzelim seriyi yedin Bioware.
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    75 puan aslında kötü değil ama Mass Effect'in önceki oyunlarına bakıp kıyaslarsak bu oyun dibi gördü diyebiliriz.

Fiyatının iyice düşmesine bekleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Sende bizi yedin Ömer ben bu acıyla xboxu satarım demedi deme

• Oyunu severek oynayan bir ben miyim arkadaş Bu nesilde oyun, oyun olmaktan çıkıp görselliğe döndü cidden, düşen oyuncu kalitesi ile birlikte oyunlarında kalitesinin düştüğüne inanıyorum. RDR2 yi cidden merak ediyorum umarım patlamaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParabellumTR

Sende bizi yedin Ömer ben bu acıyla xboxu satarım demedi deme

Ya Burçak abi yaptığın hypelarla yıllardır kitleleri peşinden sürükledin , biz bi oyunda yanlış bilgiler nedeniyle pvp var sanıp sana oyun aldırdık onu da çok gördün Tamam oyun patladı ama hedef benmiyim şimdi
  • Eyvah eyvah, reviewlarda teknik detaylardan çok puan kırmışlardır oyun belki güzeldir diyordum ama user scorelar 3-4 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

1584x880 çözünürlük te 30 fps altinda calisiyomus one'da.

karşılaştırma videoları var,

ultra PC tabii ki en iyi görüntüyü veriyor , ama PS4 Pro ile One S arasında da uçurum var. One S düz PS4 den bile bi tık aşağıda kenar keskinliği , grafik detayı vs konusunda. IGN de her tür karşılaştırmayı çok güzel yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

ultra PC tabii ki en iyi görüntüyü veriyor , ama PS4 Pro ile One S arasında da uçurum var. One S düz PS4 den bile bi tık aşağıda kenar keskinliği , grafik detayı vs konusunda. IGN de her tür karşılaştırmayı çok güzel yapmışlar.

Xbox surumu kotu puslu gorunuyor ugrasmamislar hic oynamak isteyen scorpio yu bekleyecek mecbur

• quote:

quote:

quote:

Xbox surumu kotu puslu gorunuyor ugrasmamislar hic oynamak isteyen scorpio yu bekleyecek mecbur

scorpio çıkınca acaba Andromeda için patch gelecek mi? malum o zamana kadar oyun neredeyse 6 aylık bi oyun olacak, ve diğer mass effectler gibi değeri düşecek single ağırlıklı bi oyun olduğundan dolayı. güncelliğini koruyamayabilir.

Bu nedenle Scorpio nun bu oyun üzerinde çok büyük bi etkisi olacağını düşünmüyorum. Scorpio etkisi yeni veya yakın zamanlı oyunlarda çıkacaktır ortaya

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    EA ile olan anlaşmalardan dolayı Scorpio için bir patch yayınlayabilirler gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantu_M

EA ile olan anlaşmalardan dolayı Scorpio için bir patch yayınlayabilirler gibime geliyor.

yayınlamaları mantıklı, ama işte kafadaki soru şu, 6 ayı geçmiş ve oynayan oynamış oyunu. o kadar masraf edip patch hazırlamak efektif gelirse satışlar iyiyse tabi yaparlar. yoksa yeni oyunlara yönelirler.

PS4 Pro da güncel olmayan ama AAA oyunların bi kısmına misal Pro Patch i gelmedi, witcher gibi. ama Battlefield gibi sürekli güncel oyunlara geldi. demek istediğim bu..

scorpio da powerpc performansı ile ouynamak güzel olur bu oyunu da.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

scorpio çıkınca acaba Andromeda için patch gelecek mi? malum o zamana kadar oyun neredeyse 6 aylık bi oyun olacak, ve diğer mass effectler gibi değeri düşecek single ağırlıklı bi oyun olduğundan dolayı. güncelliğini koruyamayabilir.

Bu nedenle Scorpio nun bu oyun üzerinde çok büyük bi etkisi olacağını düşünmüyorum. Scorpio etkisi yeni veya yakın zamanlı oyunlarda çıkacaktır ortaya

Gelir gelecek.scorpio nun ne anlami var yoksa her oyuna gelir

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Güncelliğini yitireceği konusunda haklısın ama Ms, Scorpio için patch çıkarıp iyi bir tanıtım ve uygun bir fiyatla çıkarırsa o zaman olumlu dönüşler alır.
  • Sıfır art book kitabını satıyorum ilgilenenler bakabilir

Mass Effect: Andromeda [XBOX ONE ANA KONU]Mass Effect: Andromeda [XBOX ONE ANA KONU]

https://forum.donanimhaber.com/mass-effect-andromeda-art-book--126314711#126314711

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.