Şimdi Ara

Mass Effect 3 (2012) [ANA KONU] (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
8
Favori
109.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meco2010

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Vay be,2 aylık maceram dün gece son buldu,seri bitti.Ne desem bilmiyorum,ilk defa bir oyun bittikten sonra kendimi bu kadar boşlukta hissediyorum.O yaratılan mükemmel evrenden,karakterlerden hiç uzaklaşmak istemiyor insan.İlk oyun 40,ikincisi 64 saat sürmüştü.Bu da 76 saat sürdü.Tüm DLC'lerle birlikte bitirdim tabii ki.Yapılabilecek her şeyi yaptım yine önceki oyunlardaki gibi.Hardcore'da bitirdim,romance seçeneğim Ashley oldu Oyunun kısa bir incelemesini yaparken ilk 2 oyunda yazdığım şeylerin aynısını yazmayacağım tekrar (işte mükemmel karakter,evren falan gibi),daha çok farklılıklardan bahsedeceğim iyi ve kötü anlamda.Sonda hikayeyle ilgili spoiler içine alıp bir şeyler yazacağım ama arada yine de spoiler'lar olacak gibi,oyunu bitirmeyenler buradan sonrasını pek okumasın derim

+ Oynanış iyice rahatlamış.Shepard'ın hareketleri,koşması oldukça rahat.Kalas değil önceki oyunlardaki gibi
    + Yapay zeka iyileştirilmiş.Kalabalık olduklarında iyi zorluyorlar,etrafı kuşatıyorlar falan
    + Önceki oyunlarda yavaş yavaş ısınıyorduk,bunda direkt daldık aksiyonun ortasına,o heyecanı baştan verdi yani oyun
    + Galaxy Map'te Reaperlardan kaçmak çok eğlenceli
    + İkinci oyundaki fiyaskodan sonra bu sefer neyse ki Citadel'e doyduk.Pek çok farklı alan,atmosfer ve yapılacak daha fazla şey var
    + Konuşmalar,diyaloglar daha da ilgi çekici.Citadel'de birbiriyle konuşan insanları dinlemek için can atıyordum oynarken,çoğunun kendi içinde güzel hikayeleri var
    + Deri ceket gibi daha modern kıyafetler giyebilmemiz hoş olmuş
    + Mizah unsuru.İlk defa ana amacı güldürmek olmayan bir oyunda mizahi yönden bu kadar eğlendim
    + Müzikler yine enfes.''Leaving the Earth'' ve ''I was lost without you'' insanı çok etkiliyor
    + Sonunda salarian,krogan ve turianların dişilerini de gördük,merak ediyordum hep
    + Önceki oyunlardan da gelen,kendi içinde de barındırdığı hoş ayrıntıar var
    + Tayfanın gemide yeri sabit değil,görevlerden sonra farklı yerlerde ilginç şeyler konuşuyor olabiliyorlar.Yaşayan dünya hissini o bakımdan iyi vermiş oyun
    + DLC'ler herhalde oyun tarihindeki en kaliteli DLC'lerdir.Citadel DLC'sine artık diyecek bir şey bulamıyorum

- Altyazılar önceki oyunlara göre çok küçük,alışana kadar okurken gözlerim yoruldu
    - Hack olayını kaldırmasalardı keşke
    - Biraz bug'lı bir oyun,özellikle güç seçenekleri menüsünün kullanılamaması durumu olduğunda sinir bozucu oluyor.Aksiyon ortasında güç kullanamadan kalıyorum öyle olunca.Çıkıp bir daha girmek gerekiyor düzelmesi için
    - Tüm seri boyunca en büyük hayal kırıklığım quarianların yüzünü görememiş olmamız oldu,son ana kadar bekledim bir yerde çıkar diye ama olmadı
    - Krogan takım arkadaşımız olmaması önemli bir eksiydi benim için.Geçici olarak Wrex reyiz geldi DLC'de ama yetmedi valla bana
    - Koşarak kaçarken otomatik siper alıyor bazen,o da sinir bozucu oluyor eğer canım azsa ve başka bir yöne doğru kaçıyorsam
    - Görev menüsü karmaşık,neden ikideki gibi yan ve ana görevleri ayırmamışlar anlamadım
    - Oyunun bazı DLC'leri DLC falan değil resmen hikayeyi kesip paragözlük yapmışlar sonradan satarak (özellikle Javik ve Leviathan DLC'si).Oyunun ilk çıktığı hali anca %50-60'ını oluşturuyor
    - Extended Cut'sız finalleri izledim de o nedir öyle ya O kadar küfür edenler eleştirenler sonuna kadar haklıymış o konuda,iyi ki son halini oynamışım oyunun.Gerçi son hali de çok mükemmel değil oyun sonunun ama hiç değilse bana yetti

HİKAYE HAKKINDA

Genophage'i tedavi ettim.Quarian ve gethler arasında barışı sağladım,yapay zekaları da gelişti.Mordin,Legion ve Thane'in ölümü üzdü gerçekten.Oyunun başında Miranda'yı Ashley için reddetmiştim,o yüzden Miranda da öldü.Sonda da ''Destruction'' sonunu seçtim.Diğer sonları da izledim sonra.Bence en uygun sonu seçmişim.Kontrol sonu bence en kötü son,Reaper'lar her türlü bela oluyor zaten.Kontrolü ele geçirsek bile bir süre sonra tekrar onlar kontrolü ele alabilir.Zaten bizi yönlendiren Catalyst'in kendisi Reaper sayılır,onun dediğini yapmak saçma bence ki zaten o sonu seçince arkada çocuğun güldüğü görülüyor.Ayrıca Shepard da kesin olarak ölüyor.Sentez sonu ise biraz daha seçilebilir bir son kontrole kıyasla ama yine de onu da iyi ki seçmemiştim.Galiba Shepard bu sonda da her türlü ölüyor.Organiklerin görünüşü zaten çok itici,robot gibi.Üstelik bu sentezle ileride yapay zekaların organikleri kontrol edebilme ihtimali var ki bu olursa zaten organik yaşam biter.Destruction sonu en iyi son bence çünkü zaten ilk oyundan beri amacımız bu.Reaperların varlığından hiçbir şekilde hayır gelmiyor.Evet Edi ve Gethler yok oluyor,bu kısmı biraz kötü ama diğerlerinden daha amaca uygun bir son ve Hackett zaten kısa bir sürede teknolojinin eski haline gelebileceğini söylüyor.Ayrıca Catalyst organiklerin tekrar yapay zeka yapacağını ve döngünün tekrarlanacağını söylüyor ama bu kesin olacak diye bir şey yok,herkes yaşananlardan ders alıp önlemler alabilir.Zaten Catalyst bu seçeneği seçmemizi de istemiyor.Dikkat ettiyseniz şöyle bir durum var : İlk oyundan beri iyilik mavi,kötülük kırmızı renkle gösteriliyor.Finalde Destruction kırmızı,kontrol mavi renkle temsil edilmiş.Sanki kontrol iyi,destruction kötü seçimmiş gibi.Ama burada bence aslında indoctrination olayını görüyoruz.Catalyst onu seçmememiz için yok edilmeyi kırmızı,kontrolü mavi renkle gösterip beyin yıkayıp yanıltmak istiyor.Yani bu durumda tekrar dediğim gibi Destruction bana kalırsa oyundaki en iyi son,üstelik galiba Shepard'ın ölmediği de tek son

Hocam hiç yakışmış mı imzanıza yaptığınız
    Ben ilk oyunda Ashley ile ikinci oyunda Miranda ile 3. oyunda araya karışık gitmeye çalıştım.Ashley e seni seviyorum anlamında şeyler söyledi karakterim.Ashley de istiyor gibiydi.Sonra Miranda geldi onunla her şey eskisi gibi gitti.Aşk yaşadılar yani.Ama ben Ashley den de bekledim aynısını olmadı sanki az uzak durdu bana karşı.Her neyse yine de Ashley den umutluydum ve oyunun sonunda Joker ile beraber Normandy den çıkmalarına çıldırdım resmen.Oyun sana resmen sevdiğin kız ırkının yeniden üremesi için Joker ile yatağa girecek beğen ya da beğenme diyor.Burada söylenecek o kadar çok şey var ki Bioware e.Biz onlarla aramız iyi olsun diye neler neler yaptık.Ne wrex ler öldürdük ne alliance access leri verdik Miranda'ya.Bunun için miydi be.Joker'ı öldür seçeneği olsaydı keşke.Ben bu oyunun soruları yanıtlamamasından çok o kadar bizi güzel bir sona inandırıp sonra böyle bir son yaşatmasına üzüldüm.Sanırım hiçbir sonda Miranda'yı göremiyoruz.Nerde bu kız ya.Niye hiç son göstermiyorsun kızla ilgili Bioware.Neyse iyi yönüne bakarsak en azından Ashley gibi Normandy'den çıkıp Joker ile görünmüyor .Ben baya doldum ya kusura bakmayın hocam içimden ne geldiyse yazdım karışık oldu galiba biraz.

Hocam zaten Yvonne'a Chuck ve Dexter'da doyduğum için biraz farklılık olsun diye 3'te onu seçmedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

quote:

Vay be,2 aylık maceram dün gece son buldu,seri bitti.Ne desem bilmiyorum,ilk defa bir oyun bittikten sonra kendimi bu kadar boşlukta hissediyorum.O yaratılan mükemmel evrenden,karakterlerden hiç uzaklaşmak istemiyor insan.İlk oyun 40,ikincisi 64 saat sürmüştü.Bu da 76 saat sürdü.Tüm DLC'lerle birlikte bitirdim tabii ki.Yapılabilecek her şeyi yaptım yine önceki oyunlardaki gibi.Hardcore'da bitirdim,romance seçeneğim Ashley oldu Oyunun kısa bir incelemesini yaparken ilk 2 oyunda yazdığım şeylerin aynısını yazmayacağım tekrar (işte mükemmel karakter,evren falan gibi),daha çok farklılıklardan bahsedeceğim iyi ve kötü anlamda.Sonda hikayeyle ilgili spoiler içine alıp bir şeyler yazacağım ama arada yine de spoiler'lar olacak gibi,oyunu bitirmeyenler buradan sonrasını pek okumasın derim

+ Oynanış iyice rahatlamış.Shepard'ın hareketleri,koşması oldukça rahat.Kalas değil önceki oyunlardaki gibi
    + Yapay zeka iyileştirilmiş.Kalabalık olduklarında iyi zorluyorlar,etrafı kuşatıyorlar falan
    + Önceki oyunlarda yavaş yavaş ısınıyorduk,bunda direkt daldık aksiyonun ortasına,o heyecanı baştan verdi yani oyun
    + Galaxy Map'te Reaperlardan kaçmak çok eğlenceli
    + İkinci oyundaki fiyaskodan sonra bu sefer neyse ki Citadel'e doyduk.Pek çok farklı alan,atmosfer ve yapılacak daha fazla şey var
    + Konuşmalar,diyaloglar daha da ilgi çekici.Citadel'de birbiriyle konuşan insanları dinlemek için can atıyordum oynarken,çoğunun kendi içinde güzel hikayeleri var
    + Deri ceket gibi daha modern kıyafetler giyebilmemiz hoş olmuş
    + Mizah unsuru.İlk defa ana amacı güldürmek olmayan bir oyunda mizahi yönden bu kadar eğlendim
    + Müzikler yine enfes.''Leaving the Earth'' ve ''I was lost without you'' insanı çok etkiliyor
    + Sonunda salarian,krogan ve turianların dişilerini de gördük,merak ediyordum hep
    + Önceki oyunlardan da gelen,kendi içinde de barındırdığı hoş ayrıntıar var
    + Tayfanın gemide yeri sabit değil,görevlerden sonra farklı yerlerde ilginç şeyler konuşuyor olabiliyorlar.Yaşayan dünya hissini o bakımdan iyi vermiş oyun
    + DLC'ler herhalde oyun tarihindeki en kaliteli DLC'lerdir.Citadel DLC'sine artık diyecek bir şey bulamıyorum

- Altyazılar önceki oyunlara göre çok küçük,alışana kadar okurken gözlerim yoruldu
    - Hack olayını kaldırmasalardı keşke
    - Biraz bug'lı bir oyun,özellikle güç seçenekleri menüsünün kullanılamaması durumu olduğunda sinir bozucu oluyor.Aksiyon ortasında güç kullanamadan kalıyorum öyle olunca.Çıkıp bir daha girmek gerekiyor düzelmesi için
    - Tüm seri boyunca en büyük hayal kırıklığım quarianların yüzünü görememiş olmamız oldu,son ana kadar bekledim bir yerde çıkar diye ama olmadı
    - Krogan takım arkadaşımız olmaması önemli bir eksiydi benim için.Geçici olarak Wrex reyiz geldi DLC'de ama yetmedi valla bana
    - Koşarak kaçarken otomatik siper alıyor bazen,o da sinir bozucu oluyor eğer canım azsa ve başka bir yöne doğru kaçıyorsam
    - Görev menüsü karmaşık,neden ikideki gibi yan ve ana görevleri ayırmamışlar anlamadım
    - Oyunun bazı DLC'leri DLC falan değil resmen hikayeyi kesip paragözlük yapmışlar sonradan satarak (özellikle Javik ve Leviathan DLC'si).Oyunun ilk çıktığı hali anca %50-60'ını oluşturuyor
    - Extended Cut'sız finalleri izledim de o nedir öyle ya O kadar küfür edenler eleştirenler sonuna kadar haklıymış o konuda,iyi ki son halini oynamışım oyunun.Gerçi son hali de çok mükemmel değil oyun sonunun ama hiç değilse bana yetti

HİKAYE HAKKINDA

Genophage'i tedavi ettim.Quarian ve gethler arasında barışı sağladım,yapay zekaları da gelişti.Mordin,Legion ve Thane'in ölümü üzdü gerçekten.Oyunun başında Miranda'yı Ashley için reddetmiştim,o yüzden Miranda da öldü.Sonda da ''Destruction'' sonunu seçtim.Diğer sonları da izledim sonra.Bence en uygun sonu seçmişim.Kontrol sonu bence en kötü son,Reaper'lar her türlü bela oluyor zaten.Kontrolü ele geçirsek bile bir süre sonra tekrar onlar kontrolü ele alabilir.Zaten bizi yönlendiren Catalyst'in kendisi Reaper sayılır,onun dediğini yapmak saçma bence ki zaten o sonu seçince arkada çocuğun güldüğü görülüyor.Ayrıca Shepard da kesin olarak ölüyor.Sentez sonu ise biraz daha seçilebilir bir son kontrole kıyasla ama yine de onu da iyi ki seçmemiştim.Galiba Shepard bu sonda da her türlü ölüyor.Organiklerin görünüşü zaten çok itici,robot gibi.Üstelik bu sentezle ileride yapay zekaların organikleri kontrol edebilme ihtimali var ki bu olursa zaten organik yaşam biter.Destruction sonu en iyi son bence çünkü zaten ilk oyundan beri amacımız bu.Reaperların varlığından hiçbir şekilde hayır gelmiyor.Evet Edi ve Gethler yok oluyor,bu kısmı biraz kötü ama diğerlerinden daha amaca uygun bir son ve Hackett zaten kısa bir sürede teknolojinin eski haline gelebileceğini söylüyor.Ayrıca Catalyst organiklerin tekrar yapay zeka yapacağını ve döngünün tekrarlanacağını söylüyor ama bu kesin olacak diye bir şey yok,herkes yaşananlardan ders alıp önlemler alabilir.Zaten Catalyst bu seçeneği seçmemizi de istemiyor.Dikkat ettiyseniz şöyle bir durum var : İlk oyundan beri iyilik mavi,kötülük kırmızı renkle gösteriliyor.Finalde Destruction kırmızı,kontrol mavi renkle temsil edilmiş.Sanki kontrol iyi,destruction kötü seçimmiş gibi.Ama burada bence aslında indoctrination olayını görüyoruz.Catalyst onu seçmememiz için yok edilmeyi kırmızı,kontrolü mavi renkle gösterip beyin yıkayıp yanıltmak istiyor.Yani bu durumda tekrar dediğim gibi Destruction bana kalırsa oyundaki en iyi son,üstelik galiba Shepard'ın ölmediği de tek son

Hocam hiç yakışmış mı imzanıza yaptığınız
    Ben ilk oyunda Ashley ile ikinci oyunda Miranda ile 3. oyunda araya karışık gitmeye çalıştım.Ashley e seni seviyorum anlamında şeyler söyledi karakterim.Ashley de istiyor gibiydi.Sonra Miranda geldi onunla her şey eskisi gibi gitti.Aşk yaşadılar yani.Ama ben Ashley den de bekledim aynısını olmadı sanki az uzak durdu bana karşı.Her neyse yine de Ashley den umutluydum ve oyunun sonunda Joker ile beraber Normandy den çıkmalarına çıldırdım resmen.Oyun sana resmen sevdiğin kız ırkının yeniden üremesi için Joker ile yatağa girecek beğen ya da beğenme diyor.Burada söylenecek o kadar çok şey var ki Bioware e.Biz onlarla aramız iyi olsun diye neler neler yaptık.Ne wrex ler öldürdük ne alliance access leri verdik Miranda'ya.Bunun için miydi be.Joker'ı öldür seçeneği olsaydı keşke.Ben bu oyunun soruları yanıtlamamasından çok o kadar bizi güzel bir sona inandırıp sonra böyle bir son yaşatmasına üzüldüm.Sanırım hiçbir sonda Miranda'yı göremiyoruz.Nerde bu kız ya.Niye hiç son göstermiyorsun kızla ilgili Bioware.Neyse iyi yönüne bakarsak en azından Ashley gibi Normandy'den çıkıp Joker ile görünmüyor .Ben baya doldum ya kusura bakmayın hocam içimden ne geldiyse yazdım karışık oldu galiba biraz.

Hocam zaten Yvonne'a Chuck ve Dexter'da doyduğum için biraz farklılık olsun diye 3'te onu seçmedim

Gerçi bir yönden de iyi yapmışsın hocam 3. oyunda Miranda nın squad da bulunmaması çok canımı sıkmıştı.Her görev bitirdiğimde mail kutusuna koşuyordum belki bu sefer mail atmıştır diye.Ama kötü oldu.

Extended Cut ta destroy ending i seçtim daha önce seçtiğim gibi.2 kez Miranda'yı gördüm.Ama 3-5 saniye bir şey gördüm.Birinde sadece Miranda vardı,diğerinde amirallerle filan plan yapıyor gibiydi.Şu sonunu böyle yapmasaydılar bu oyun efsane olurdu ya.
  • Merhaba. elimde daha onceden kurup oynayabildigim Mass Effect 3'un 2.dvd'si kurulum sirasinda hata verdi. Kac kez denediysem o asamayi gecemedim ve oyun bir turlu kurulmadi. Once dizustune atip sonra kurmayi denesem de ayni hatadan kurtulamadim. Kisacasi data-d.bin(1.69 GB) ve data-e.bin(26 MB) bozuk! bunlar toplamda(ikisi birlikte) 2 GB'a yakin boyuta sahip.

Acaba diyorum, elinde saglam Mass Effect 3 olup data-d.bin ve data-e.bin'i benim icin upload edebilecek var mi?

Mass Effect 3 (2012) [ANA KONU]
  • LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    elimde yok ama 2si birden bozuksa 2.dvd'yi iso olarak indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

elimde yok ama 2si birden bozuksa 2.dvd'yi iso olarak indirebilirsiniz

Sorun da o ya, dvdlerde bunun hangi surum olduguna dair en ufak bir bilgi yok. reloaded veya bir baskasi manasinda. ilk dvd(saglam olan) 4.31 GB. 2.dvd(iki dosyasi bozuk olan) 1.74 GB
  • quote:

Sentez sonu nedense sevmediğim tek sondur. Bütün organikleri sentetiğe dönüştürmek belki de onları yoketmekten daha kötü bir durum. Buna karar vermek bana düşmez diye düşündüm. Tamam barış olacak o yönü güzel ama insanlar insan olmadıktan sonra ne anlamı var. Ayrıca Reaperların kontrolü hâlâ geçerli olabilir. Saren da bu sonu savunuyordu son anda doğru yolu buldu ama geç oldu.

Kelly'yi kurtarmak için kimliğini ve saçını değiştirmesini söylemen gerekiyor. Illusive Man ve Cerberus hainlerin peşini asla bırakmaz.

Seriyi sevenlere kitapları tavsiye ederim. İsimleri; Keşif, Yükseliş ve İntikam. 3'ü de birbirinden güzel kitaplardır ve oyunların arasındaki, öncesindeki boşlukları kapatıyor.

28/12 Edit: Dün 3.kitabı da bitirdim düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Şöyle ilginç bir durumu farkettim ilk kitap ilk oyunda 6-7 ay önce çıkıyor bu bile okumak için bir nedendir. Şimdi sırada çizgi romanlar ve Paragon Lost.

Kitaplardan haberim olduktan sonra seriyi yeniden oynamaya karar verdim. Şimdi ilk kitabı bitirdim (Gerçi çok iyi anlayamadım yorgunken okudum, onu sakin kafayla bir daha okumak lazım) temelde Anderson, Saren ve Kahlee Sanders hakkında biraz bilgi birikimim oldu. Sonra oyundaki diyaloglar daha bir anlamlı gelmeye başladı.
  • Oyunun boyutu ne kadar arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrardan me3'ü oynamaya başladım 4. kez bitirmiş olucam zevkle oynadığım nadir oyunlar biri

bu arada şu citadel dlc'nin yüklü olup olmadığını nerden öğrenebiliyoruz oyunun sonunda otomatik olarak mı çıkıyor yoksa bir görevden sonra falanmı oyunun şu an %15-%20 sindeyim omega ve leviathan dlcleri falan citadel'de belirdi
  • Ya kafayi siyiracagim. Dun Mass Effect 3'u yeniden kurdum. Custom Femshep sectim. Ama ben Ashley Williams istiyorum yanimda. Kaidan degil.

Nereye baksam ;

* Mass Effect 1'de Virmire gorevinde Ashley hayatta kalmis olmali diyor Ashley'i yanina alabilmek icin. iyi de, ben karakter import etmedikten sonra Mass Effect 1'deki
    hayatta kalma nasil saglanacak?

* Sonra, baska bir yerde, Femshep isen Kaidan, Male isen Ashley geliyor basta diyor. Hangisi dogru?

* Bir baskasi da, Prologue'dan sonra sana secim imkani sunuluyor diyor. Yok oyle bir sey.

* Femshep oldugum halde ileriki bolumlerde Ashley'i alma sansim var mi?

NOT : Youtube'da bir suru "femshep" oynanis videosu var sunlar gibi

bir iki tanesi haric, onceki oyunlardan save import edilmemis ve Ashley geliyor Kaidan degil. Nasil oluyor bu? Ben Ashley istiyorum yaaaaaaaaaaaaa
  • LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    Google'a "Mass Effect 3 save editor" yazın bir uygulama çıkacak onunla önceki oyundaki kararlarınızı değiştirebilirsiniz hatta Ashley ve Kaidan'ı birlikte ekleyebilirsiniz
  • quote:

Google'a "Mass Effect 3 save editor" yazın bir uygulama çıkacak onunla önceki oyundaki kararlarınızı değiştirebilirsiniz hatta Ashley ve Kaidan'ı birlikte ekleyebilirsiniz

buldum kendim, sebebini. Mass Effect 3'un resmi kaynaklari hatta youtube oynanis videolari bile buna deginmemis. Iste esas nedeni burada;

Mass Effect 3 (2012) [ANA KONU]

Oyunda femshep veya male'den birini sectikten sonra PSYCHOLOGICAL PROFILE'DA sana soru soruluyor. 3 secenek var. Hangisi senin icin onemli bir savas kaybiydi? Cok sayida, Kaidan ve Ashley. Ben burada ilk profil acisimda Ashley secmistim aciklamayi okumadan. Haliyle Kaidan geldi yanima. Yeni bir profil actim. Kaidan sectim bu sefer.
    Ashley geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

tekrardan me3'ü oynamaya başladım 4. kez bitirmiş olucam zevkle oynadığım nadir oyunlar biri

bu arada şu citadel dlc'nin yüklü olup olmadığını nerden öğrenebiliyoruz oyunun sonunda otomatik olarak mı çıkıyor yoksa bir görevden sonra falanmı oyunun şu an %15-%20 sindeyim omega ve leviathan dlcleri falan citadel'de belirdi

Origin de oyuna tıklayınca gelen ekranda olması lazım hocam.
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün oyunu origin'de kurdum Türkçe yamasıyla beraber. merak ettiğim soru oyunun sanırım modcular tarafından yapılmış olan kaplama ve grafik kalitesini artıran yamalar mevcutmuş. bunları nereden bulabilirim? o modları kurduğumuz zaman türkçe yama sorun çıkartır mı? yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Arkadaşlar merhaba. Bugün oyunu origin'de kurdum Türkçe yamasıyla beraber. merak ettiğim soru oyunun sanırım modcular tarafından yapılmış olan kaplama ve grafik kalitesini artıran yamalar mevcutmuş. bunları nereden bulabilirim? o modları kurduğumuz zaman türkçe yama sorun çıkartır mı? yardımcı olursanız sevinirim.

http://forum.bioware.com/topic/272815-me3-mod-highres-textures-next-gen-illumination-3d-fix/
  • beyler 3ün deluxe ünü alıcam olurda güzel bir indirime denk gelirseniz haber verin lütfen.
  • Arkadaşlar ilk oyunu oynamadan türkçe yama sebebi ile direk 2 ve 3 u oynasam ne olur

• iyi olmaz. karakterleri tanımak açısından birinci oyunu da kesin oyna. mass effect karakterler üzerine kurulu bir oyun zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

iyi olmaz. karakterleri tanımak açısından birinci oyunu da kesin oyna. mass effect karakterler üzerine kurulu bir oyun zaten

Tamam hocam

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    İnternette doğru düzgün link bulamadım oyun için
    https://www.g2a.com/mass-effect-trilogy-origin-cd-key-global.html
    Satın mı alsam acaba
  • nano6824 kullanıcısına yanıt
    fiyat iyi bence. originde 40€ normal fiyat. %75 indirim olsa yine aynı fiyata denk geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.