Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkes yaşadığını yazdı ama ben meiutm ile birlikte sorunsuz oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Bilinmeyen -- 30 Mart 2020; 16:2:10 >
  • Bu serinin o kadar çok suyunu çıkardımki artık yamayla bile oynayamıyorum. 1. oyunu defalarca kez yama öncesi bitirmiştim. Şimdi aylardır duran yamayla oynadığım bir kayıt var 10-15 saat aralığında. Her şeyi en ince detayına kadar karıştırma huyumda olduğunda rpg oyunlarda iyice çekilmez bir hal aldı oyun. Yamanın hatrına bile oynayamıyorum.
  • 2 yıldır oyun steamde bekliyor. Tam sürüm yama çıksa da oynasak. Nisan içinde çıksa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Bilinmeyen

herkes yaşadığını yazdı ama ben meiutm ile birlikte sorunsuz oynadım
    Hocam o modun son sürümüyle birlikte sorunsuz oynayabildiniz mi? ben ne yaptıysam olmadı.
  • ben yamanın eski sürümlerinden biriyle bitirdim oyunu.Şu an çalışmıyor olabilir.Sadece evet modla oynadım.Tr yamayı moddan sonra kurdum başka da bir şey yapamdım
  • Yamanın son durumu nedir acaba? Son güncellemeden sonra 40 gün geçmiş.
  • Yamayı uygulama konusunda herhangi bir sorun oluşmadı ancak bir sıkıntı var bazı karakterleri hatalı gösteriyor.
    Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
  • Konu sahibi 2 ay önce en son aktif olmuş. Umarım tamamlayabilir yamayı. Gerçi şu anki hali ile zaten oynanılabiliyor şimdilik.
  • Arkadaşlar yamayi hala kuramayan var ise , Özelden bana ulaşsin.Her şekilde yardimci olacagim.
    Ama Mod ile Türkçe Yama cakişiyor arkadaşlar.. Bazi arkadaşlarimiz mod ile Türkçe yamanin caliştigini iddaa ediyor. Arkadaşlar mod kurulumunda karakterlerin görüntülerini degiştirdiginiz an yama bozuluyor.
    Güncelleme cıkana degin mod kurmayin.Onun dişinda Türkçe yama kurulumunda herhangi bir sıkıntı yoktur.Sıralamada hata yapabiliyorsunuzdur.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Yamanın ilk versiyonlarında ben denemiştim MEITUM denen mod ile beraber çalışmamıştı. Şu an ise risk almadım açıkçası. Son güncelleme geldiğinde belki üşünmezsem denerim bende.
  • Yamayı origin sürümüne kurdum ama sürekli origin sürümü çok eski güncelleyin diyor. Güncelliyorum sonra yine kendini böyle tekrar edip açılmıyor. Yamayı kurmadan önce origin sıkıntısız açılıyordu.

Edit: Origini baştan aynı konuma kurudum düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 3 Mayıs 2020; 21:7:17 >
  • hiçbir zaman çıkmayacak bir yama daha. bari kodlarını paylaşsa da devam etmek isteyen devam ettirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanser61

hiçbir zaman çıkmayacak bir yama daha. bari kodlarını paylaşsa da devam etmek isteyen devam ettirse.
    tanser61 Lütfen okumadan yorum yapmayin. Türkçe yama şuan mevcut yama bitti.
    Kurabilir oynayabilirsin. Yok ben modlari kurup onlarla oynamak istiyorum dersen bekleyeceksin.. Elinde yama mevcut ? bu söylem cok yanliş.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    evet yanlış ama 1 2 ay içinde modlarla uyumlu halini getireceğim deyip 5 6 aydır kayıp olmak da yanlış bence. en azından "arkadaşlar şuan için yapamayacağım" gibi bir açıklama yapsa hem bizi hem de kendisini rahatlatır. herkes de memnun olur. 5 6 aydır tek kelime etmemesi garip geliyor. ben bu yamayı 2016 daki eski konudan beri takip ediyorum. o zamandan bu zamana gelişti inigilizcem, rahatlıkla oynayabilirim oyunu. yine de taa 2016 da ilk yorumumu attığım yamanın tam sürümü ile oynamak istedim oyunu. keşke en azından iki üç kelime etse evilhuman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanser61

evet yanlış ama 1 2 ay içinde modlarla uyumlu halini getireceğim deyip 5 6 aydır kayıp olmak da yanlış bence. en azından "arkadaşlar şuan için yapamayacağım" gibi bir açıklama yapsa hem bizi hem de kendisini rahatlatır. herkes de memnun olur. 5 6 aydır tek kelime etmemesi garip geliyor. ben bu yamayı 2016 daki eski konudan beri takip ediyorum. o zamandan bu zamana gelişti inigilizcem, rahatlıkla oynayabilirim oyunu. yine de taa 2016 da ilk yorumumu attığım yamanın tam sürümü ile oynamak istedim oyunu. keşke en azından iki üç kelime etse evilhuman.
    Olaya kendi dünyandan bakma , emin ol vakit zor , her olasiligi gözönünde bulundur.. zor zamandan geciyoruz önce saglik :)
    Elbet onunda vakti gelicek
  • Merhaba benim yama ile alakalı olmadığını düşündüğüm bir sorunum var. Bırakın bu oyunu andromedayı 1080p 60fps sabit çalıştıracak pc'im var ama oyunda ayarları en düşüğe bile alsam fps yeryer 30un altına iniyor. Bunu yaşayan ve çözen arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Konuda daha önce yazıldıysa maalesef göremedim. 61 sayfa yazı içinde bulmak pek kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot Marvin

Merhaba benim yama ile alakalı olmadığını düşündüğüm bir sorunum var. Bırakın bu oyunu andromedayı 1080p 60fps sabit çalıştıracak pc'im var ama oyunda ayarları en düşüğe bile alsam fps yeryer 30un altına iniyor. Bunu yaşayan ve çözen arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Konuda daha önce yazıldıysa maalesef göremedim. 61 sayfa yazı içinde bulmak pek kolay değil.
    aynı sıkıntı bende de var. Ekran kartını maks 30 civarlarında kullanıyor.
  • Robot Marvin kullanıcısına yanıt
    Nvidia ekran kartlarında DSR, AMD içinse VSR var. Onları aç ve oyunu 4K da oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    Ben modlarla birlikte oynadım(1-2 ay önce). ALOT'taki tüm opsiyonlarla birlikte kurdum. Herhangi bir sorun yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halihazırda büyük oranda çevrilmiş yama iki yıldır nasıl tamamlanmıyor anlamakta zorlanıyorum her ne kadar iyi niyetle yaklaşmaya çalışsam da. Dile kolay bir süre bu. Başlık ilk açıldığında da eksik yayınlamayın tam sürüm haline getirip yayınlayın diğer türlü sünme ihtimali var demiştim ancak çoğunluk kodekse falan ne gerek var yayınla gitsin kafasında olduğu için yarım yamalak yamayı verip gitti adam. Yamanın bir gün tamamlanacağına olan inancımı kaybettim ben.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.