Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben seni lüzumsuz gördüğüm için profiline bile bakmaya tenezzül etmedim. Sende allah rızası içi lüzumsuz gördüğün yere uğrama. Millete bir hayrın dokunsun
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Ücretli yap degmezz 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anne baban seni yaparak bu dediğin iddayı çoktan çürütmüşler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 26 Ağustos 2019; 11:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Anne baban seni yaparak bu dediğin iddayı çoktan çürütmüşler bence.
    seni yapamamışlar onu ne yapacan
  • Senin gibi klavye delikanlılarına gülüp geçecem. Başka ne yapacam. :d :d
  • Selamün Aleyküm hocam,
    Öncelikle çabalarınız için teşekkür ederim.
    28 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak yamada oyun %100 Türkçe mi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUYURU: İki hafta önce yapmış olduğum duyuruda gezegen çevirileri için %87'lik bir oran vermiştim. Bunun ardından Steam'den bir arkadaşım ve aynı zamanda adaşım olan Doğukan (Eleum Knight) gezegenler için geriye kalan %13'lük bölümü çevirmek istemişti ve çevirmiş olduğu metinleri bugün teslim etti. Yamaya katkı vermiş olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Şu anda bunları kontrol edip, yamaya ekliyorum. Böylelikle tam sürümde DLC içerikleri dışında her şey Türkçe olacak.

Tam sürümü yayımladıktan sonra olası hataları gidermek ve DLC bölümlerinin çevirilerine de yer vermek amacıyla daha sonra bir de final sürüm yayımlayacağımı zaten belirtmiştim. Hatırlatma amacıyla yine yazayım istedim.

@Filsuk; Ben de size teşekkür ederim. DLC bölümlerine bağlı diyaloglar ve bunların ek metinleri dışında ana oyun her şeyiyle %100 Türkçe olacak.

Arkadaşlar son olarak, trolcülük oynayan kişiyle muhatap olmamam konusunda haklısınız ama çalışmamıza sahip çıkmak amacıyla bir şeyler yazdım. Görüyorum ki zaten siz de yamaya veya bu tip çalışmalara yeterince sahip çıkmışsınız, hepinize teşekkürler. Çarşamba akşamı görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 26 Ağustos 2019; 18:46:13 >

• Teşekkürler hocam. Tekrardan elinize sağlık.
    3 yıldır nerdeyse tam surumunu bekliyorum yarın cıkarmı çarşamba demiştiniz cunku askere gittim geldim o derece. bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrk35k -- 27 Ağustos 2019; 16:30:44 >
  • Çarşamba günü 23.59 da şaka bir yana sonunda çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey hazır arkadaşlar. Yamanın boyutu sıkıştırılmış hâlde 1.30 GB olduğu için upload işlemi biraz uzun sürecek. Daha kapsamlı açıklamaları yamayı yayımlarken yapacağım. Herkese iyi geceler.
  • Türkçe Yama Bağlantısı: (Herhangi bir sıkıntı varsa, lütfen bildirin)
    Mass Effect Türkçe yama bağlantısı
    Eline, Gözüne, Emeğine sağlık. Allah Razı olsun senden :).
  • 4T1LL4 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. =) Acaba linkte herhangi bir sıkıntı gördünüz mü?
    Şuan indiriyor 0 sıkıntı. İndirilsin kurayım yamayı. Sonuçu bildirecem.
  • 4T1LL4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Yeni kurulum videosu ana konuya eklendi.

• yamayı drive linkten indirdim windows 10 64bit son sürüm ile dediğiniz adımları uyguladım kurulumun ardından kutucuk sorunu oldu ve dediğiniz _TR eklemesi ile sorunum cozuldu gayet kolay ve hızlı bi kurulum çok teşekkürler emekleriniz için hakkınız ödenmez Allah razı olsun elleriniz gözleriniz dert görmesin çok uzun zamandır bekliyordum
  • BULLSHITT kullanıcısına yanıt
    Kolayca hâlletdiğiniz için sevindim. Söyledikleriniz için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Ücretli yap degmezz 😉
    hocam sizde de para çok herhalde. Her konuda aynı mesajı yazıp gidiyorsunuz.

Tamam bazı haddini bilmezler laf etti diye adam gönüllü çevirmenlikten vazgeçsin. Hayattan küssün, içine kapansın, forumu yaksın... Böyle şey mi olur ya!
    O tipleri kim takar ki.

Ayrıca o kadar zenginseniz çevirmenlerin iban hesaplarına birkaç bin lira atıverin ne olmuş.
    ama paranız yok ise ve bunları söylüyorsanız, sizden imkanı olmayanları ve bu güzel oyunu oynayacak çocukları düşünmenizi isterim.
    O hakaret edenler empati kuramıyor da siz yapabiliyor musunuz bari?

==========================================

Çevirmen arkadaşlara böylesine güzel bir oyunu çevirdikleri için de teşekkür ediyorum.
    Bu oyunu haftalarca oynadığımı hatırlarım. AC2 çıkana kadar tabii. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 28 Ağustos 2019; 3:57:49 >

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.