Şimdi Ara

masaüstüne hareketli gif resim koymak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
45.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya gif e sag tıkla resmi arka plan olarak ayarla de yani background yap catıır catır calısıo(xp de).3th party programa gerek yok(yine xp de)
  • gif de olsa jpg de olsa sağ tıklayarak masa üstü resmi yaparsın
  • Yapılıyor evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

yaw var anladıkta nasıl yapacaz bende ram çok bişi olmas
    quote:

Orjinalden alıntı: Greenleaf

evet böyle bir olay var.Xp de oluyor ama gerçekten bilgisayar çok kasıyor hiç tavsiye etmem.Normal resimleri nasıl duvar kağıdı yapıyorsanız onları da öyle yapıyorsunuz.

Sağ tıkla arka plan resmi olarak ayarla de eğer xp ise değil ise 98 de denemedim hiç dener cevabını veririm.

• normal resim ekler gibi eklersin ama bi süre sonra bende hata veriyo (4-5 gun sonra)
  • kasmaz mi yaa
  • bende bi sorun olmadı
  • Bu programsız bir şekilde mümkün. Ama xp de. hem da birden çok gif koyabilirsiniz. Fotoğraflı ve ayrıntılı şekilde anlattım. tıklayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebigarci.net

Bu programsız bir şekilde mümkün. Ama xp de. hem da birden çok gif koyabilirsiniz. Fotoğraflı ve ayrıntılı şekilde anlattım. tıklayın

hocam konuyu hortlaşmışsın
  • it seems to be hort
  • Birde Ben hortlatıyımmm Çok güzel bir arivim var xp de gösteriyordu şimdi windows 8,1 var hareketli resimler arka planda donuyor yomu Çaresi
  • yardım arkadaşlar :D windows 10 da nasıl oluyor hortlatmayalım diyoruz da sağda solda yok 2005 :D
  • Bu konu sürekli küllerinden doğuyor ama yeni bir konu açmaktansa buraya yazmak iyidir. Win10 kullanıyorum ve ben de yapamadım. Bilen eden yok mu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=SIvbv-5kP2w Adresinden .avi formatında hareketli arkaplan yapmayı görebilirsiniz. Sevgilerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha.

https://www.youtube.com/watch?v=SIvbv-5kP2w Adresinden .avi formatında hareketli arkaplan yapmayı görebilirsiniz. Sevgilerle

denedim çalışıyor teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acest

quote:

https://www.youtube.com/watch?v=SIvbv-5kP2w Adresinden .avi formatında hareketli arkaplan yapmayı görebilirsiniz. Sevgilerle

denedim çalışıyor teşekkürler

İyi kullanımlar

• Konuyu hortlatanlar için : video formatına çevirip deskspaces ile yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agentwho

Konuyu hortlatanlar için : video formatına çevirip deskspaces ile yapabilirsiniz.

XP/Vista/7 uyumlu.
  • quote:

quote:

Konuyu hortlatanlar için : video formatına çevirip deskspaces ile yapabilirsiniz.

XP/Vista/7 uyumlu.

Windows 10 üzerinde de denedim çalışıyor.
  • quote:

quote:

quote:

XP/Vista/7 uyumlu.

Windows 10 üzerinde de denedim çalışıyor.

Forum içerisinde sanırsam konusu yok, sanırsam bu konuda bilgilisiniz. Konu açıp anlatırsanız herkesin işine yarayabilir hocam. İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.