Şimdi Ara

Masaüstüm Yok Acil Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler hiçbir sorun yokken bilgisayarımı yeniden başlattım,fakat masaüstü gelmiyor,tüm işlemler açılıyor,explorer.exe de öyle,ama masaüstü yok.kapatıp açıyorum explorer.exe yi,6000 küsürde sabit kb kullanımı..ne yapmalıyım?virüs girmiş olacağını zannetmiyorum,kaspersky var.yenidende kurdum internet explorer'i şimdi sp2 yi yeniden yüklüyorum,olmazsa ne yapayım?

• service pack 2 yi kaldırıp denedim,masaüstü geldi.fakat sp2 yi tekrar kurduğumda yine açılmıyor bilgisayar fıttırmak üzereyim niyedir bu ya?
  • sağ tıkla masaüstü simgelerini göster de

benzer bir sorun boyle çözülmüştü de
  • abi hiçbir simge yok,yani masaüstü hiç gelmiye..xp repair yaptım,şimdi yeniden kurup dnicem..
  • explorer.exe ile alakası yok.
    explorer.exe sadece desktop dll sini çağırarak masaüstünü çalıştırır.
    son yaptığın işlemleri geri almaya bak
    yada toplu güvenlik güncelleştirmeleri warsa onları kur.Güvenlik modunda da gelmiyor mu?
  • Masaüstünden bir dosya sildinmi? Yanlışlıkla masaüstü öğelerinin hepsini seçer ve silersen masaüstün silinir.
    Yeni bir masaüstü yarat. Bu şekilde bir problemle karşılaşmıştım daha önce bu şekilde çözüldü.
    Ancak masaüstünde Dosyaların varsa onlar da silinmiştir geri gelmezler.
    İyi günler.
  • güvenlik modunda geliyor,service pack 1 yüklüykende geliyor.bu olay olduğunda sp2 yüklüydü,sildim düzeldi,windows'a repair attım,bi sorun yok.şimdi yine sp2 yükledim,yine yok masaüstü..masaüstünden bir dosya silmedim.masaüstü dosyalarım duruyor yerli yerinde..desktop.dll i elle çalıştıramazmıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !nfern0 -- 7 Temmuz 2006; 19:32:55 >
  • sorunu hallettim beyler..fakat Kabuk Donanım Algılaması ne işe yarar?bu hizmeti çalıştırırsam,desktop gelmiyor.kapatırsam geliyor.açık yada kapalı olması neyi değiştirir ?sorun bundanmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.