Şimdi Ara

Masaüstü Mü? Laptop Mu? Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi arkadaşlar ben sizce 1700 Tlyehttp://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-nb-z5075-80ec00betx-fx7500-8g-1t-156-2gb-r7-m260-w81-P182633706 şu laptopu mu alayım yoksa 1700tlye monitör dahil felan
    rx460+8gbram+amd x4 860k+1080p monitör+1tb hdd özellikli pc mi toplayım ikisi arasında çok fark olur mu ? veya laptop daha iyi bir performans verir mi?

• Direkt cevabı veriyorum,
    Masaüstü!
  • Sabit ve oyun oynayan biriysen masa üstü tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Arada çok fark var mı bu sistem ile laptop arasında?
  • biraz daha para biriktirip en azından işlemcisi i5 ve ekran kartı 1060 olan bir sistem kurmaya çalısın. Oyun amaçlı alıyor iseniz. Vermiş olduğunuz donanımla oyun oynarsınız ama çokta idare etmez daha iyisini ararsınız.

Ekran kartının ozellıklerıne baktım çokta fena değilmiş . Daha kullanışlı intel olan i5 bir işlemci alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 5 Haziran 2017; 0:30:10 >
  • Dağlar kadar fark var.
    Hiç düşünme, o dizüstüyle çoğu oyunu medium da bile oynayamazsın.
  • Hocam bana da şöyle diyorlar:

İşte masaüstü ameleliktir, masaüstü devri mi kaldı sen hala kocaman kasa topla bu devirde, toplama bilgisayar devri mi kaldı felan diyorlar.

Sizce bu konuda haklılar mı?

Şahsen ben diyorum ki o masaüstü nün tadı bir başka oluyor diyorum millet 20 bin e topluyor diyorum sizce burda kim haklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A77EED6B -- 5 Haziran 2017; 8:21:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesusta48

Hocam bana da şöyle diyorlar:

İşte masaüstü ameleliktir, masaüstü devri mi kaldı sen hala kocaman kasa topla bu devirde, toplama bilgisayar devri mi kaldı felan diyorlar.

Sizce bu konuda haklılar mı?

Şahsen ben diyorum ki o masaüstü nün tadı bir başka oluyor diyorum millet 20 bin e topluyor diyorum sizce burda kim haklı?

Kardesim amacin oyunsa laptoplarda iyi kalitede oyun oynamak icin baya para vermen lazim. Ama masaustunde daha az parayla daha iyi performans alirsin. Arkadasinin dedigi sey de sacma geldi bana.
  • Hocam hayat senin istediğini yaparsın istersen evin ortasına sıç ev seninse o masaüstü alma diyene laptopun parasını sen ver de nah verir sende bir nah çek ve masaüstünü al...

• neksusb N kullanıcısına yanıt
    hocam gaza geldim valla alıyorum masaüstünü inşAllah :)
  • Bir de ben arada edit felan da yapıyorum premier pro, camtasia 9, adobe phoshop felan kullanıyorum bunlarda kasar mı o laptop ?
  • Şop hariç kasar. Sen millete bakma, o masaüstü ayarında bir laptop bugun yaklaşık 4-5 bin tl civarı.
    Dediğim gibi mobilite derdi olmayan birisinin laptop alması (oyun için) saçmalık. Misal bende y50 var ama ofise götürüp ofiste de kullanıyorum.Haliyle masaüsütü bana uymaz. Ama bilgisayar gerektirmeyen bir işim olsaydı, hiç düşünmeden masaüsü toplardım ki, bu alete verdiğim parayla 2x performans alacağım bir sitem olurdu.
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam yanıtın için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.