Şimdi Ara

Masa takvimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. kendi çektiğim fotoğrafları kullanrak 12 yapraklı masa takvimi yapmak istiyorum. bu işi yapabilecek türkçe dil destekli (TR karakterleri gösterebilen; prg. ingilizce de olabilir) bir program var mı?
    yaptık diyelim, takvimi baskı yapacağım anadolu yakasında bildiğiniz kaliteli biryer var mı? yaptığım bir örneği ekledim buraya. ancak bu programda türkçe karakterler gözükmüyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler...

Masa takvimi

• Cidden çok hoş bir fikir. Belki programa daha sonradan yazı stilleri eklenebiliyordur. Program özelliklerinden, web sayfasından filan bir kontrol edin isterseniz. Bir ihtimal olabilir...

Umarım sorununuzu aşarsınız.
  • @GiJaL teşekkür ederim ilgin için

Arkadaşlar en sonunda aradığım programı buldum ve çok güzel oldu. programın linki;
    http://www.aquasoft.de/PhotoKalender_en.as
    çok güzel şablonları var ve TR dil desteğine sahip. kaliteli olarak PDF kayıt yapıyor.
    şimdi kaldı bi sorun. kaliteli baskı yapacağım ve bu sayfaları bana takvim olarak hazırlayabilecek bir yer biliyor musunuz?

Masa takvimi

• Düşüncen çok süper hocam

Paylaşım için de ayrıca teşekkür ederim
  • @Dinçer, matbaaları ya da copy centerları deneyebilirsin. Matbaalar küçük iş diye belki yapmazlar ama çoğu copy center'da neredeyse her şeyi yapıyorlar artık. İstanbul'dayken bir işim olduğunda genelde Kadıköy'de Cemil Copy Center'da yaptırıyordum ben. Yazıcıoğlu iş hanının biraz yukarısında kalıyor.
  • dediğiniz yere bi bakayım. şimdi bu hediye olacak ve takvim olduğundan 1 yıl kullanılacak. onun için dayanıklı, kaliteli olsun istiyorum. daha önceden fotoğraf bastımıştım çok iyi değildi. baskı işinden çok anlamadığımdan hangi yer kaliteli yapar bilemiyorum. bi de bunu basmakla kalmayıp sipiralli şekilde takvim yapması gerekiyor. sizlere danışmadan yapmak istemedim onun için.
  • Yapıyorlar diye hatırlıyorum. Emin değilim ama vitrinlerinde yaptıkları işlere ait örnekler arasında takvimler de vardı diye hatırlıyorum. Uzun bir zaman oldu gerçi Kadıköye gitmeyeli. O yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum.
  • Dinçer baya güzel olmuş, artık hediyelik olarak ta birçok foto merkezi
    kendi hazır şablonlarından takvim baskısı yapıyor.

Senin hazırladıklarından da yapabilirler büyük ihtimalle.

http://www.derinfoto.com/df/uruntanitim/tanitim.asp?peid=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 6 Aralık 2009; 23:10:25 >
  • sağol onur. dediğin siteye baktıım. güzel bi yere benziyor bi uğrayayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.