Şimdi Ara

Masa Kasa Mod (05/07/2015 FİNAL) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
26
Favori
35.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ince olupta yüklendiğinizde kırılmasın sonraneyse şimdiden kolay gelsin bayağı zorlu geçecek gibi.
  • Tesekkur ederim insallah ileride boyle seyler yapabilirim ben de. Bilmedigim icin soruyorum masayi niye aluminyum malzemeden yaptirdiniz ahsap olmuyor mu? Metal secme nedenleriniz neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrys3535 kullanıcısına yanıt
    Merhaba emrys3535 aliminyum olmasının sebebi soğutmaya katkıda bulunması ahşap malzemeyi soğutmak güç olur ve ortalama sıcaklığa her zaman eksisi olacaktır.Bunun dışında bende aynı masayı çiziyorum şuan ben ahşaptan yapmayı ve içini aliminyumla kaplamayı düşünüyorum bu arada.Processor eski kasayı bende senin yaptığın gibi söktüm ama masa yok elimde xD.Şuan özeliikle sormak istediğim bişey var ayak boyu masanın tabanından dikine ölçüldüğünde ve ayağın uzun kenarına paralel ölçüldüğündeki değerleri ve masanın yerden toplam yükesekliğini paylaşabilirsen çok memnun olurum.Çalışmaların güzel gidiyor takibe devam.
  • @batuhanakdogan masanın ayak boyu tam olarak aklımda değil bilgisayarım çöktüğü için tam olarak kaç çizdiğimizi de hatırlamıyorum şu an 60 70 di sanırım

@emrys3535 Alüminyum olmasının sebebi hem soğutmanın kolay olması hem de hafif olması neredeyse masanın tamamı haf912 advancedimden hafif

• Calisman cok güzel gidiyor iyi planlama yapılmış bende küçük ölçekte bir masa yapacağım tabi tabiki ucuz çoğunluk kendim yapacagim masaya kesinlikle 8 mm yada 10 mm cam kullan film kaplama yapma renkli cam alin

• ilginc :)

• Evet arkadaşlar anakartın arka panel çıkışları kesildi diğer butonların, rakorların vs. delikleri delindi buyrun fotoğraflar :)

Masa Kasa Mod  (05/07/2015 FİNAL)

• Super

• ln5 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)
  • bende başladım havaya girip böyle bişeye
  • harika gidio finalini buyuk merakla beklıyorum :) son zamanlar fena kafanı ağrıtsam da :)
  • estağfurullah :D yardımcı olabiliyorsam ne mutlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supressor -- 11 Ocak 2014; 8:37:24 >
  • Hocam bitince inşallah güzel olurda şu anlık pekte güzel gelmedi bana.
  • Bu isler zevk meselesi tamamen :)

• Maşallah suphanallah güzel gidiyorsun dostum devam. Bu arada masayı hangi renk boyayacaksın.
  • Mat siyah boyaticam :)

• Renkler çok güzel devam takipteyiz :)
  • En son halini uzaktan çekip atsan da şöyle gözlerimiz adam gibi bi bayram etse :D
  • takip ediyorum son halini sabırsızlıkla bekliyorum
  • prozacc kullanıcısına yanıt
    masa şu an arkadaşımın evinde olduğundan isteğinizi gerçekleştiremiyorum ama en yakın zamanda çeker koyarım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.