Şimdi Ara

##Masa içi Kasa (SS EKLENDİ)########GÜNCELLEME########24.04.2014 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
10
Favori
14.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RESSAS

cin den beklediğim px expres uzatma kablosu gelmedi gelse bende başlayaçagım masamı yapmaya bende şimdilik dandik puton kullanacagım ilerde degiştirrim artık burdada bi yere sordugumda 35 tl isdemişlerdi 2 buton için 70 tl cok gereksiz geliyor :)

Banada Hdd uzatma kablosu lazım ama hiçbiryerde bulamadım
  • pcexpertt kullanıcısına yanıt
    hdd uzatma kaplosu gittigidiyorda var
  • quote:

hdd uzatma kaplosu gittigidiyorda var

Link atarmısınız hocam
    gittigidiyorda yazısını tıklasanız.olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

gittigidiyorda yazısını tıklasanız.olmaz mı?

Link olduğunu farketmedim
  • Hocam güzel gidiyorsun da o butonlar ne öyle. Daha farklı bir şeyler bulsaydın keşke şöyle yanarlı dönerli. Kusura bakma ama onlar hiç güzel durmaz bana göre. Birde bu kadar emek veriyorsun aslında şöyle güzelinden bir su soğutma yapıştıraydın çok daha güzel olurdu. Ama buraya kadar da güzel yani herkesin zevkleri farklı değil mi. ? Şaka maka benden 1 ay sonra başladın benden önce bitireceksin. Bir ben bitiremedim masayı lanet.

• seninde mi konun vardı. onu da takip edelim. lazım olur ilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin.25 -- 19 Ocak 2014; 15:38:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giovannii

Hocam güzel gidiyorsun da o butonlar ne öyle. Daha farklı bir şeyler bulsaydın keşke şöyle yanarlı dönerli. Kusura bakma ama onlar hiç güzel durmaz bana göre. Birde bu kadar emek veriyorsun aslında şöyle güzelinden bir su soğutma yapıştıraydın çok daha güzel olurdu. Ama buraya kadar da güzel yani herkesin zevkleri farklı değil mi. ? Şaka maka benden 1 ay sonra başladın benden önce bitireceksin. Bir ben bitiremedim masayı lanet.

Hocam bitmesine çok az kaldı evet dediğiniz gibi buttonlar iğrenç ama bunlardan başkasını bulamadım.Fakat çinden ışıklı olanlardan sipariş edeceğim. onlar gelene kadar bunlarla idare edeceğim. Su soğutmaya gelince hocam onu şimdi değilde ilerde düşünüyorum sistemi yükseltim falan derken yeterince para gitti Bütçede kısıtlı olunca böyle oldu

Masanın içini karbon kapladım şuan fotoğrafları ekleyemiyorum akşama onlarıda eklerim gerçekten hoş bir görüntü çıktı ortaya. ufak tefek işler kaldı ama gerçekten çok yordu beni dahada iş var.
    akşama doğru SS'leri atacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcExpertt -- 20 Ocak 2014; 18:55:41 >

• Up Güncelleme
  • kablolar masa altında acıkda kaliyor galiba sakatlık olmasın carbon kaplama gercekden basıt gibi gözüksede cok zor bir iş ve tek yapılınca dahada sor oluyor
    birde güncellemeleri ilk acdıgınız konuyu güncellemek yeride son mesaja eklesin daha bir sürükleyici olur gibi :)
    birde masasın içini komple siyah kaplayın daha güzel durur ısı degerleriniz sistemi tam kurunca test programi ile test ederseniz hava sogutmayla bi arkadaş baya düşük degerler yakalamişti galiba bu tarz calışmasında
  • güzel çalışma olmuş
  • quote:

kablolar masa altında acıkda kaliyor galiba sakatlık olmasın carbon kaplama gercekden basıt gibi gözüksede cok zor bir iş ve tek yapılınca dahada sor oluyor
    birde güncellemeleri ilk acdıgınız konuyu güncellemek yeride son mesaja eklesin daha bir sürükleyici olur gibi :)
    birde masasın içini komple siyah kaplayın daha güzel durur ısı degerleriniz sistemi tam kurunca test programi ile test ederseniz hava sogutmayla bi arkadaş baya düşük degerler yakalamişti galiba bu tarz calışmasında

Hocam eve masa altında açıkta kalıyor fakat kapatacağım alta kapak şeklinde bir ızgara gibi birşey yaptırıp açıkta kalan kabloları kapatacağım daha tam olarak bitmedi mod.
    Güncellemeleri ilk mesaja editlememin sebebi herkes konuyu ilk sayfada görsün diye aslında mod'a bakmak için sayfa sayfa bakmaması için. ama birdaha ki güncellemeyi sizin dediğiniz gibi yaparım

Masanın içi komple siyah olacak belirli kısımları yaptım. fakat tek bugün bayağı çalıştım sadece masa değil bu işe girişmişken odada başka değişiklikler de oldu birde temizliğiydi falan derken yoruldum haliyle karbon kaplamayada daha sonra devam edeceğim. Isı değerlerinide bugün aslında öylesine ölçeyim dedim bu değerler çıktı gayette iyi geldi. bakalım daha aklıma birkaç şey daha var. ilerleyen günlerde onları yaparak devam edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: king0653

güzel çalışma olmuş

Sağolun Hocam
    bundan başka projelerin varmı onlarıda paylaşırsan güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: king0653

bundan başka projelerin varmı onlarıda paylaşırsan güzel olur

Aslında birtane daha var yakın zamanda paylaşırım hocam
  • takipteyim :)
  • Projeye bütlerden sonra devam edeceğim 4 dersten kalmışım
    geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

geçmiş olsun.

Sağolun hocam artık ayın 30'undan sonra devam edeceğim ufak işler kaldı zaten
  • Ellerinize sağlık, Eklediğiniz resimlere baktımç gerçekten güzel bir çalışma ortaya çıkmış.. .Benim merak ettiğim bişey var.
    Karbon fiberi ne kadara aldınız?
    Bİr de aldığınız karbon fiber kağıt gibi incecik mi yoksa biraz kalın mı?

Kolay gelsin... Güle güle kullanın hocam...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.