Şimdi Ara

MARVEL VS CAPCOM INFINITE (PLAYSTATION ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neogafta gördüm biri yazmıştı dlc olarak gelecek diye, uvsm 3 sevemedim ben 360'ta oynadım da pek çözemedim ama bunu kesin alırım 2 vs 2 daha sade ve güzel, 3 vs 3 çok abartıydı.
  • Bu tip oyunlarda bi karakterde ustalaşan adamlara hayran oluyorum. Akıl karı değil o comboları ezberleyip yapmak
  • Fight stick almak farz oldu
  • X-men karakterleri dlc olarak gelse iyi olur gerçi ben dlc olayına karşıyım tamamlanmamış oyunu cıkartıp parça parça satıyor edepsiz şerefsizler MARVEL VS CAPCOM INFINITE (PLAYSTATION ANA KONU)
    Bu stick iş görürmü acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostxxx07 -- 8 Aralık 2016; 18:51:32 >
  • Story Trailer geldi

Oyunun çıkış tarihi 19 Eylül 2017

Collector's Edition

MARVEL VS CAPCOM INFINITE (PLAYSTATION ANA KONU)

• Resmen rezillik. Ultron yanındaki çakma çin malı oyuncak nedir yahu. Sanırsın mobil oyun fragmanı. Cidden aceleye getiriyorlar. Ellerinde harika bir potansiyel varken. Yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Resmen rezillik. Ultron yanındaki çakma çin malı oyuncak nedir yahu. Sanırsın mobil oyun fragmanı. Cidden aceleye getiriyorlar. Ellerinde harika bir potansiyel varken. Yazık.

Daha bombası var öğrendiğim kadarı ile shoryuken bile aşşağı aşşağı yumruk olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Nisan 2017; 3:48:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Resmen rezillik. Ultron yanındaki çakma çin malı oyuncak nedir yahu. Sanırsın mobil oyun fragmanı. Cidden aceleye getiriyorlar. Ellerinde harika bir potansiyel varken. Yazık.

Daha bombası var öğrendiğim kadarı ile shoryuken bile aşşağı aşşağı yumruk olacakmış

Dostum lütfen şaka de buna. Neogaf da bakmadım konuya orda mı konuştukları bunu.

Ayrıca ilk gün dlc si de şahane gerçekten. Eskiden dlc sonradan gelip bişeyler katardı şimdi bambaşka bir para tuzagi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dostum lütfen şaka de buna. Neogaf da bakmadım konuya orda mı konuştukları bunu.

Ayrıca ilk gün dlc si de şahane gerçekten. Eskiden dlc sonradan gelip bişeyler katardı şimdi bambaşka bir para tuzagi oldu.

Eventhubsda gordum neogafta yazmis birisi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eventhubsda gordum neogafta yazmis birisi.

Yazık gerçekten. Filmlerin popülaritesini kullanarak oyun satmaya çalışıyorlar ama esas alacak kitle eski oyuncu kitlesi. MvC 3 ün grafiik motoru ile yapmışlar iki cilalayıp. Satmayacak sonra komple rafa kaldıracaklar.

Neden esas oyuncu kitlesi önemsenmiyor artık. Sürekli babasının master kartını kullanan bebeler önemseniyor. Gerçekten tek umudum Tekken 7 artık.

• Oynanış videosu gelmiş, fena değil hertürlü oynarım.

https://vid.me/EV6z
  • Resmen mobil oyun portu. 10 dolara falan düşerse alırım. Hype falan kalmadı bende. Bitirdiler

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    bende çok beğendim
  • Marvel vs. Capcom: Infinite - Oynanış Fragmanı 2 | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Haziran 2017; 20:23:16 >
  • Sızan karakter listesi tam bir rezalet. Capcom listesine herkesi tanıyacak kadar hakim olmadığım için Marvel tarafını yorumlayacağım daha çok ancak bu listeyle oyunun adına Marvel vs Capcom demek biraz hata olmuş; zira bu oyun daha çok MCU vs Capcom, Nova dışında şimdiye kadar Marvel filmlerinde görmediğimiz (Listede henüz görmediğimiz birkaçını da yakında göreceğiz) tek bir karakter bile yok. X-Men yok, Fantastic Four yok. Bu iki gruba dahil olmayan ve filmlerde gözükmeyen Marvel karakterleri de tamamen es geçilmiş. Filmlerde gözükenler bile tamamen mevcut değil; Black Panther, Winter Soldier, Loki, Black Widow, Drax ve Star-Lord da muhtemelen Super Ultimate sürümlerine saklanıyor. Marvel filmlerini Marvel'dan ibaretmiş gibi gösterme ve DLC ile adam söğüşleme niyetlerini daha beter belli edemezlermiş.

Bir açıyorum yıllar önceki MvsC2 karakter listesine bakıyorum da, arada dağlar kadar fark var. Sene 2000'de X-Men karakterlerine hak ettikleri önemi diğerlerinden daha fazla olacak kadar vermenin yanı sıra kıyıdan köşeden Omega Red, Marrow, Blackheart, Silver Samurai ve Spiral gibi ilk düşündüğünüzde değil, üçüncü dördüncü düşünüşünüzde bile akla getireceğiniz şüpheli olan Marvel karakterlerini bile oyuna ekleme inceliği gösterebilen zihniyetten 2017 yılında bu güdük listeyle oyun çıkaracak zihniyete. Nereden nereye.

MvsC oyunları dışında Marvel'da da dövüş oyunu anlamında bir Injustice çıkaracak kadar geniş ve kaliteli karakter listesi mevcut aslında, Marvel ve DC'nin karakter yelpazesinde her bir karakterin karşısına diğer şirketten az çok dengi olanı koyabilirsiniz çünkü yıllarca politika olarak birbirlerini takip eder ve ona göre karakter yaratırlar ancak nedense asla video oyunu potansiyelini kullanmaya yeltenmiyorlar ve bu MCU muhabbetinin de film dışı unsurlarda her daim yarardan çok zararı dokunuyor. Şurada bir hayranı oturtsanız ilk kalemde 30-40 tane Marvel karakteri listeler MK vari bir dövüş oyununa yaraşacak cinsten ancak listenin önemli bir kısmını sırf Marvel filmlerinde gözükmüyorlar veya gözükme ihtimalleri olmayacak, bu yüzden bize bir getirisi olmaz diye dikkate almazlar bile. Piyasada bunu Marvel ile yapacak adam akıllı yapımcı da yok tabii uygun durumda olan ancak öyle ya da böyle mobil platformların bile F2P Contest of Champions'ı varken konsollarda hiçbir şeyin olmaması Marvel adına eksiklik.

--------

Karakter listesi;

Marvel: Ant-Man, Captain America, Captain Marvel, Doctor Strange, Gamora, Hawkeye, Hulk, Iron Man, Nova, Rocket/Groot, Spider-Man, Thanos, Thor, Ultron.

Capcom: Arthur, Chris, Chun-Li, Dante, Firebrand, Jedah, Mega Man X, Monster Hunter, Morrigan, Nemesis, Ryu, Spencer, Stider Hiryu.

Hoş, oyunu şimdiye dek verilen oynanış videolarından da kötü buluyordum ama karakter listesi de işin ekstra bahanesi olmuş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 31 Mayıs 2017; 19:56:9 >

• Sorunun aslı:

Capcom gibi para delisi bir firmanın elinde olması. Kendi çıkarttığı dövüş oyunlarında. Kostüm rengini bile dlc olarak satan bir firmadan bahsediyorum. Season pass alırsın içinde sadece 1 tane karakter olur, onun extra kostümü, stage i, rengi ayrı olarak satılır.

Listenin bu kadar kötü olmasının tek nedeni bu, tamamen DLC mantığında gidecekler.

Sene 2000 DLC çılgınlığının olmadığı yıllar. Marvel vs Capcom 2, açın bakın ne karakterler var. Yapamadıklarından değil tamamen parasal.

@Maximum_Carnage
  • Marvel vs. Capcom: Infinite – PS4 Sinematik Fragmanı | E3 2017

-----

Marvel vs. Capcom: Infinite – PS4 Oynanış Fragmanı 3 | E3 2017

• PS4 için Story demosu PSN'de var, 5,7gblık boyutu var ben henüz denemedim ama denemek isteyen olursa haber vereyim dedim.

Bu arada, Deluxe edition alınca 3 (veya 6da olabilir tam emin değilim) DLC karakteri içinde geliyormuş, biri Black Panther öbürleri belirsiz ve birtakım ekstralarda var.
  • Marvel vs. Capcom: Infinite – Full Story Trailer | PS4

• Marvel vs. Capcom: Infinite - Oynanış Fragmanı 5

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.