Şimdi Ara

MARVEL VS CAPCOM INFINITE (PLAYSTATION ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Marvel vs. Capcom: Infinite – Monster Hunter Gameplay Trailer | PS4

• Arkadaş almış oynadım baya. Tüm DLC ler çıkar, ultimate paketi gelir o da psn de dip fiyatı görür, kardeşlikle alınır. Başka türlü boşuna para vermeyin.
  • Marvel vs. Capcom: Infinite - World Warriors Costume Pack

-----

Marvel vs. Capcom: Infinite - Avenging Army Costume Pack

-----

Marvel vs. Capcom: Infinite - Mystic Masters Costume Pack

• Marvel vs. Capcom: Infinite – Winter Soldier, Black Widow and Venom Gameplay | PS4

• Çöp oyun yılların oyununu ne hale getirdiler. Hele ki venom marvel vs capcom 3 te gelmedi. Çok geç artık bu saatten sonra. Birde karakterlerin süperleri atakları marvel vs capcom 1 le aynı 0 gelişim. 40 Tl düşerse bi kaç yıl sonra alınabilir.
  • Marvel vs. Capcom: Infinite – Stone Seekers Costume Pack | PS4

-----

Marvel vs. Capcom: Infinite – Cosmic Crusaders Costume Pack | PS4

• yalnız oyun iyi patladı hiç kimse sallamıyor haklı olarak capcom ders çıkartır umarım bir sonra ki oyuna.
  • senaryo modunu dün bitirdim. idare ederdi. yalnız bu oyunda sanki savunma imkansız gibi. yapay zeka vurmaya başladı mı 20-30 hit yapıyor. senin toparlanmana veya vurmana müsade etmiyor. hele ki bir thor dövüşü var. sinirden kolu kıracaktım neredeyse. sürekli kalkan yapıp savuşturuyor atakları. vursan bile çok az gücü gidiyor. ama o sana vurdumu yarısı gidiyor gücün. dövüş oyunlarında amatörüm ama injustice,mortal kombat ta falan savunma yapabiliyordum. bunda bildiğin oynanış mekaniklerinde sıkıntı var
  • İlk çıktığında oynamamıştım ama şimdi oynamak istedim. Açıkcası pek beğenmedim, neden bilmiyorum. Belki dövüş oyunlarına doyduğumdandır. Normal zorlukta Thor'u seçip önüme geleni indirdim. Karakterler hantal gibi olmuş. PS3 versiyonunu biraz daha hareketliydi sanki. Yıllar önce xmen karakterlerini soranlar olmuş. 1 tane xmen karakteri yok. Eski versiyonlarında bir çok xmen karakteri olurdu. Wolvi ayrı bir keyifti. Sanırım sinema haklarındaki sıkıntılar yüzünden yer vermemişlerdir. Fakat PS5'e olurda çıkartırlarsa eklerler sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimden 40 TL'den almıştım sanırım gayet güzel grafiklere sahip orta hızda yapılmış bir oyun. Kombo yapmak gayet zevkli

• Bu gün 2-3 saat bütün karakterleri deneme amacıyla oynadım. Örümcek adam, Chris, Gamora tanrı modunda. Önüne geleni deviriyorlar. Hareketleri kolay ve ölümcül. Wolverine dahil hiç bir xmen karakterleri yok. Eski oyunlarda büyük çoğunlukla xmen karakterleri vardı. Onlarla oynamaya alışmıştım fakat Black Panther wolvi gibi olmuş aynen. Aratmıyor. İlk oynadığımda beğenmemiştim ama şimdi çok beğendim. Daha doğrusu seriyi zaten beğeniyordum, bunuda beğendim ama hızı bir tık düşürmüşler. Önceki oyunda Dante'de tanrı modunda gibiydi, ayar çekmişler, gücünü düşürmüşler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.