Şimdi Ara

Marvel Pinball: Avengers Chronicles Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hepiniz Marvel kahramanlarını biliyorsunuzdur sanırım. Hulk, Thor, Iron-Man, Spider-Man ve Silver Surfeur artık Marvel simgesi haline gelmiş karakterlerden bazılarını oluşturuyor.

Yıllardır çizgi filmlerini seyrettiğimiz bu kahramanlar, zamanla video oyunlarının vazgeçilmez isimleri arasında yer almayı başardılar. Tabi bir Marvel oyunu deyince aklımıza ilk olarak aksiyon oyunu geliyor. Ancak bu sefer durum farklı.

Zen Studios tarafından geliştirilen Marvel Pinball: Avengers Chronicles isimli Pinball oyunu, Marvel karakterlerini tek bir çatı altında toplayarak en sevdiğiniz konsollarda boy gösterecek.

Kesin bir çıkış tarihi bulunmayan Marvel Pinball: Avengers Chronicles oyunu, önümüzdeki aylarda PS3, Xbox 360 ve PS Vita için çıkışını yapacak.

[Kunye=1589-5][/html]

• Bence iyi görünüyor ancak Wii platformuna çıksaydı keşke bu tür oyunlar Wii de daha büyük başarı yakalıyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

Bence iyi görünüyor ancak Wii platformuna çıksaydı keşke bu tür oyunlar Wii de daha büyük başarı yakalıyor bence.

aynen katılıyorum iyi gibi görünüyor
  • marvel karakterlerı ne yapacagını sasırdı fırmaların elınde
  • hehe ben senden önce açmışım

http://forum.donanimhaber.com/m_58787257/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58787257

bu konu daha ayrıntılı benim açtığım konuyu silebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Mart 2012; 13:23:14 >
  • pinball dan başka çatı mı yok mervel karaterlerini bir araya toplayacak saçmalık bence !
  • Süper kahramanlı arcade yapamıyorlar anca Tilt yapalar onda ise % kaç başarılı olurlar şüpheli
  • Zen Studios tarafından yapılan Pinball FX serisi çok başarılı. Son Marvel paketi hariç tüm masaları oynadım. Acayip eğlenceli. Online modunda ise çok güçlü rakipler geliyor. Kapışmak güzel oluyor. (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.