Şimdi Ara

Marmara Üniversitesi Erasmus Sınavı hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ben Marmara Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim ve bu sene Erasmus için bir veya iki dönemlik (Hibe kazanamasam da olur) bir yer kazanmam çok ama çok önemli.
    Herneyse, İngilizcem özellikle Speaking konusunda fena değil lakin Gano biraz düşük. (4 üzerinden 2.50 civarı)
    Bu bağlamda sınava girmiş olan varsa bana tavsiyeler verebilir mi? Mart ayına kadar nasıl bir çalışma planı izlemem gerek mesela? İngilizce dizi ve filmlere zaman ayırmalımıyım? Hangi kitaplardan yararlanabilirim bu süreç içerisinde? (Bütçe sınırsız)
    Sınava girdiyseniz eğer sınavı tarif edebilir misiniz ayrıca?
    Şimdiden çok teşekkürler.
    Bu arada şu an ki seviyem konusunda en son girdiğim YDS sonbahar sınavından 70 aldım (bu puanın denkliği TOEFL-IBT de 120 üzerinden 84 olarak gözüküyor)
    Tekrardan yazmam gerekirse bu sene Erasmusu kazanmam çok önemli ve o yüzden bana ne kadar yardımcı olabilirseniz o kadar minnettar kalırım. Marmaranın erasmus sınavına girmiş olmanıza da illa gerek yok. Yani mart ayına kadar neler yapmam gerektiği ile ilgili her türlü tavsiye işimi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlaskanEagle -- 17 Kasım 2018; 14:31:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.