Şimdi Ara

Marmara 5 litre kolonya 60 lira (Bim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
14.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette litresi 40 liradan aşağı yok bana çok uygun geldi çevrenizdeki bimlere bakın. Marmara 5 litre kolonya 60 lira (Bim) Marmara 5 litre kolonya 60 lira (Bim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddogu -- 13 Nisan 2020; 13:20:42 >

• Biz değil 1 litresini, hatta 400 mililitresini bulamadık. O yüzden 5 litre olarak satışa sunulması dangalaklık olmuş. Şimdi benim ihtiyacımı, benim gibi pek çok insanın ihtiyacını 400 ml rahat karşılar. Alışveriş için bime gittiğimde bu kolonyaya denk gelsem, napalım başka yokmuş, ihtiyaç da var diye bunu alsam yazık değil mi? Bu zor zamanda böyle israf hoş karşılanır mı? Aklını başına topla BİM.
    bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    bahtiyaraziz demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Biz değil 1 litresini, hatta 400 mililitresini bulamadık. O yüzden 5 litre olarak satışa sunulması dangalaklık olmuş. Şimdi benim ihtiyacımı, benim gibi pek çok insanın ihtiyacını 400 ml rahat karşılar. Alışveriş için bime gittiğimde bu kolonyaya denk gelsem, napalım başka yokmuş, ihtiyaç da var diye bunu alsam yazık değil mi? Bu zor zamanda böyle israf hoş karşılanır mı? Aklını başına topla BİM.
    400 mlyi 60 liraya satan var
    aklını başına toplaması gereken bim değil hükümet. bir gecede çökemedi eyüp sabri'nin, boğaziçi'nin tepesine, öyle maske fabrikalarına çökeriz demekle olmuyor, ÇÖKECEKSİN.
    bu kadar.
    Alkol yok Mahmutçuğum ülkede...Bütün dünya alkole saldırdığı için karaborsa olmuş,fiyat onun için pahalı...
    Şeker fabrikaları satılmayıp üretime devam etseydi; pancarın yapraklarından kendimize dolma hayvana yem,kendisinden şeker,küspesinden yine hayvan yemi,melasından da bir sürü faydalı ürün ve alkol üretebilecektik...
  • Biz değil 1 litresini, hatta 400 mililitresini bulamadık. O yüzden 5 litre olarak satışa sunulması dangalaklık olmuş. Şimdi benim ihtiyacımı, benim gibi pek çok insanın ihtiyacını 400 ml rahat karşılar. Alışveriş için bime gittiğimde bu kolonyaya denk gelsem, napalım başka yokmuş, ihtiyaç da var diye bunu alsam yazık değil mi? Bu zor zamanda böyle israf hoş karşılanır mı? Aklını başına topla BİM.
  • quote:

Biz değil 1 litresini, hatta 400 mililitresini bulamadık. O yüzden 5 litre olarak satışa sunulması dangalaklık olmuş. Şimdi benim ihtiyacımı, benim gibi pek çok insanın ihtiyacını 400 ml rahat karşılar. Alışveriş için bime gittiğimde bu kolonyaya denk gelsem, napalım başka yokmuş, ihtiyaç da var diye bunu alsam yazık değil mi? Bu zor zamanda böyle israf hoş karşılanır mı? Aklını başına topla BİM.
    Hocam kasiyerden teslimat gunu mumkunse saatini ogrenin ben anca o sekilde alabildim
  • 400 ml inide 6.95 e almıştım bende.Rastgele denk geldim 1 tane kalmışmış bir daha da geledi zaten.
  • az önce A101 den Marmara 500 ml cam şişede aldım 14.95 TL ye aldım...
  • quote:

400 mlyi 60 liraya satan var
    aklını başına toplaması gereken bim değil hükümet. bir gecede çökemedi eyüp sabri'nin, boğaziçi'nin tepesine, öyle maske fabrikalarına çökeriz demekle olmuyor, ÇÖKECEKSİN.
    bu kadar.
  • Eyüp Sabri 400ml 20 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Eyüp Sabri 400ml 20 tl
    Bu sabah Eyüp Sabri Tuncer'den litresini 24TL'den aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcank -- 13 Nisan 2020; 14:48:48 >
  • marketlerde maske var mı arkadaşlar? eczanelerde de satılmıyor, nasıl markete gireceğim.
  • Gerçekten çok düşüncesizce kararlar alıyorlar. Aynı durumu yaşadım, komşum imdadıma yetişti. Çin'deki sütyen maskelere gülüyorduk
  • Maske yok, markete giremiyoruz
  • ya bu kadar ucuza nassıl verıyorlar kendı sıtesınde bıle daha pahalı kesın bıme ozel kalıtesız ıse yaramaz yaıyorlardır
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Eski üretim depo malı olması muhtemel yoksa küçük ambalaj yapıp karı artirrardi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

az önce A101 den Marmara 500 ml cam şişede aldım 14.95 TL ye aldım...
    hocam a101lere kendi markasi adiue da geliyor, az önce aldım ümraniye şube, 400 ml 4.9 tl olması lazım
  • Etil alkol şeker fabrikalarında yan ürün olarak üretiliyordu bilmem anlatabildim mi?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Alkol yok Mahmutçuğum ülkede...Bütün dünya alkole saldırdığı için karaborsa olmuş,fiyat onun için pahalı...
    Şeker fabrikaları satılmayıp üretime devam etseydi; pancarın yapraklarından kendimize dolma hayvana yem,kendisinden şeker,küspesinden yine hayvan yemi,melasından da bir sürü faydalı ürün ve alkol üretebilecektik...
  • Evde 5 kişiyiz, son 1 ayda 400 ml kolonya anca kullanmışızdır. Çoğu da kokusu için... Yani daha azı da kullanılabilirdi..

Kolonya yok değil, bulunuyor da..
    5 litre alan ne yapacak bilmiyorum ama 5 litrelik ambalaj varsa yine birileri 5 litreyi toptan tedarik edip perakende satacak.. 8-10 ay kullanır bir alan.. Normal zaman olsa 2-3 yıl yeter 5 litresi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Evde 5 kişiyiz, son 1 ayda 400 ml kolonya anca kullanmışızdır. Çoğu da kokusu için... Yani daha azı da kullanılabilirdi..

Kolonya yok değil, bulunuyor da..
    5 litre alan ne yapacak bilmiyorum ama 5 litrelik ambalaj varsa yine birileri 5 litreyi toptan tedarik edip perakende satacak.. 8-10 ay kullanır bir alan.. Normal zaman olsa 2-3 yıl yeter 5 litresi..
    Hocam haklısın, katılıyorum fakat insanlar önünü göremiyor o yüzden imkanı olan ne bulursa alıyor. Açıkçası ben de bulsam 5 litre alırım, neticede alkol 10 yıl dursa bişey olmaz.
  • albati kullanıcısına yanıt
    Ben 5 litre alanlara bir şey demedim zaten, 5 litre alınır..

Konuda Bim'in niye 5 litre sattığını sorgulayanlar için yazdım. 5 litre yerine daha küçük satsalardı herkes faydalansın tarzı mesajlar üzerine.. 5 litrelik ambalajı olan marka bugün de 5 litrelik ürün satışa sunacaktır, belki ileride bu paketin arzını azaltır ama elinde 5 litrelik bidon varken bu şekilde satışa sunmuş, 5 litresi tekrar açıp daha küçük şişelere aktaracak halleri yok. Hem bugün 5 litre alan bir süre kolonya aramaz.. (5 litreden 3er 5şer tane alan sıkıntı, gerçi o da 3-5 farklı aileye, eve alıyorum der bilemeyiz.) Bir hane için, bir aile için 5 litre çok uzunca bir süre yeter, satışının da yanlış olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Etil alkol şeker fabrikalarında yan ürün olarak üretiliyordu bilmem anlatabildim mi?
    Yaw hehe.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.