Şimdi Ara

MARKETTEN ALDİGİMİZ NOODLE SİZE DE BAĞIMLILIK YAPTİ Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
19.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar çok dadandim bağımlılık yaptı aşırı canım çekiyor sizde de öyle oluyor mu çok da zararlı diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumda hep konularını görürdüm, nasıl yiyorlar bunu içinde ne katkı maddeleri vardır diyordum, bir gün annem almış evde vardı yemek de yoktu, yapıp yedim, o günden beri bağımlıyım arkadaşlar sakın başlamayın. İçinde ne var bilmiyorum fakat beni benden aldı, her akşam yemezsem rahat uyuyamıyorum, eğer yemeyi düşünüyorsanız yol yakınken vazgeçin.
  • Bende bi ara çok sarmıştım günde 2 paket noodle yapıp yiyordum artık almıyorum. Aşırı yağlı ve zararlı birşey
  • Kiminle konuşsam bağımlı oluyor, bi nane var ama ne olduğunu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Kiminle konuşsam bağımlı oluyor, bi nane var ama ne olduğunu bilmiyorum.
    Çin tuzu olabilir bağımlılık yapan tam bilmiyorum.

Ben indomie yiyordum bir ara, o baharatların yağların kokusu elimden gitmiyordu. Nissin aldım en iyisi bildiğin erişte

• Forumda hep konularını görürdüm, nasıl yiyorlar bunu içinde ne katkı maddeleri vardır diyordum, bir gün annem almış evde vardı yemek de yoktu, yapıp yedim, o günden beri bağımlıyım arkadaşlar sakın başlamayın. İçinde ne var bilmiyorum fakat beni benden aldı, her akşam yemezsem rahat uyuyamıyorum, eğer yemeyi düşünüyorsanız yol yakınken vazgeçin.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Hocam kahkaha attım ya, geçmiş olsun bu arada

• Monosodyum glumat yapıyordur bende bağımlıydım olsa yerim tadı çok güzel

• bende yapmadı hatta 1 hafta önce dana eti aromalısındna almıştım hala çekmecede duruyor yemedim genelde haftasonu akşam arkadaşlara yemeğe dışarı çıkacağım zaman çıkmadan önce acıkınca dayanamayıp yerdim veya yemekten sonra doymazsam yerdim
  • Sigara gibi bir şey bu bugün 1 paket aldım yine alasim var noodle getirin bana

• amerikada 25 kr bunların tanesi 4-5$ lık alırdım her hafta yemek yapmaya üşendiğim zaman 2 tane atar yerdim. Burda bi aldım geçen günlerde 2 paket tiksindim ondan sonra
  • Üniversitede ilk yıllar birkaç kez alıp denemiştim.

Bağımlılık yapmadı açıkçası.
  • .ok gibi tadı var hiç sevmedim
  • arada alıp yerim ama bağımlılık yapma durumu olmadı. Hatta bazen midemi bulandırıyor.
  • Merak ettirdin kardeş.
    Bugün alayımda bi bakayım tadına.

• yabmadı.
  • sebebi çin tuzu
  • monosodyum glutamat etkisi, beynin tat alma merkezini aşırı uyarıyor ve kanserojen ama bende biraz bağımlı oldum. özellikle indomie spesiyal bulamıyorum ne a101 ne bim'de. eskiden karma paketlerde vardı ve ilk spesiyal bitiyordu kutularda. ondan üretimine ara verdiler galiba.

• Onun nesini seviyorsunuz iğrenç bir şey. Git evde makarna yap daha iyi.
  • Hazır Makarna mı? miğdesiz misiniz olum siz paketten makarna mı yenir
  • Noodle kesin bağımlılık yağıyor bi kız arkadaşım vardı neredeyse günde üç öğün yiyordu bağımlılık yaptığı kesin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.