Şimdi Ara

Markalara göre ve yan sanayi lpg FİLTRE fiyatları: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
11.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu filtre olayını anlamıyorum.Benim aracımda BRC kit takılı 24000 km oldu.Geçen 12.000 km de filtreyi değiştireyim diye götürdüm.Söktüler temiz dediler değiştirmediler.Şimdi bunun doğrusu nedir?Temiz değilse mi değiştirmeliyiz?Yoksa BRC için şu KM. de değişmeli diye bir şart var mı?
    Teşekkürler...
  • Lovato orjinal 30ytl malatya 10binkm diyor ama ben 4 yıl sonra yaklasık 40binde degiştim :P değişeceğini kimse söylemediki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZAVOLI TR

Sayın vefasız03 ;

Aracınızın garanti süresi dolmuş. Garanti prosudurü bütün bayilerimiz için geçerlidir. Dilediğiniz bayimizde butun kullanıcılarımız bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Bakım fiyatları konusun da bir çalışma içersine girdik şuanki bakım fiyatı 35 tl'dir. Bunun üstünde bir rakam da ödeme yapmayınız.
    Sensörle ilgili bilgisayar ekranından küçük bir ayarla müdahle edilebilir. Bize bulunduğunuz şehirden telefon açarsanız teknik konuda yardımcı olabiliriz.

İyi Akşamlar Dileriz.

Zavoli tüm bayilerde 35 TL yapacakmış.

• MARKA / orjinal veya yan sanayi / FİYATI / Bu fiyatın alındığı yer / DEĞİŞİM KM / kullanan-mesaj sahibi

PRINS / orjinal / 100 TL / Antakya - BOSCH Car Servisi / 20.000 km / BRAVEHEART11
    TARTARINI / orjinal / 50 TL / Ankara / 15.000 km / dondurmaci
    PRINS / orjinal / 100 TL / ????? / 25.000 km ve sonra her 75.000km'de bir / tubul
    ATİKER / orjinal / 40 TL / İzmir - Filizler Oto LPG / 10.000 km (20 binde değiştirdim) / samet
    BRC / orjinal / 30 TL / Ankara - Mocan Otogaz / size kalmış / O.B.K
    BRC, Tartarini, Tomasetto, KME, Zavoli / orjinal / 30-60TL / Samsun Berlin Müh. / ????? / Berlin Müh.
    LANDI RENZO / orjinal / 30 TL / ????? / 50.000 km / JCRSO
    ATİKER / orjinal / 40 TL / Kastamonu / ????? / brkpls
    TARTARINI / orjinal / 40 TL / Antalya / 15.000 km / ysaglam
    LOVATO / orjinal / 30 TL / Malatya / 10.000 km / alfaturk
    ZAVOLI / Orjinal / 35 TL / ????? / ????? / selimiye
  • MARKA / orjinal veya yan sanayi / FİYATI / Bu fiyatın alındığı yer / DEĞİŞİM KM / kullanan-mesaj sahibi

PRINS / orjinal / 100 TL / Antakya - BOSCH Car Servisi / 20.000 km / BRAVEHEART11
    TARTARINI / orjinal / 50 TL / Ankara / 15.000 km / dondurmaci
    PRINS / orjinal / 100 TL / ????? / 25.000 km ve sonra her 75.000km'de bir / tubul
    ATİKER / orjinal / 40 TL / İzmir - Filizler Oto LPG / 10.000 km (20 binde değiştirdim) / samet
    BRC / orjinal / 30 TL / Ankara - Mocan Otogaz / size kalmış / O.B.K
    BRC, Tartarini, Tomasetto, KME, Zavoli / orjinal / 30-60TL / Samsun Berlin Müh. / ????? / Berlin Müh.
    LANDI RENZO / orjinal / 30 TL / ????? / 50.000 km / JCRSO
    ATİKER / orjinal / 40 TL / Kastamonu / ????? / brkpls
    TARTARINI / orjinal / 40 TL / Antalya / 15.000 km / ysaglam
    LOVATO / orjinal / 30 TL / Malatya / 10.000 km / alfaturk
    ZAVOLI / Orjinal / 35 TL / ????? / ????? / selimiye
    KME / Orjinal / 40 TL / İstanbul / 10000km. (20binde değişti) / eranyumm

bakımda 2 tane filtre değişti, gaz sızdırmazlık kontrol edildi, gaz ayarı ve gaz göstergesi ayarı yapıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 1 Ocak 2010; 16:33:24 >

• Güncel.Lovato filtreleri 30 Tl ye değişim yapan yer İstanbulda da var mı?
  • Bugün: KME filtresi ( orjinal mi bilmiyorum yetkili servisinde değiştirdim ) 50 TL dendi benden 40 TL alındı. Aracı yeni aldım kaç km önce değiştirildi bilmediğim için yeniledim. Regülatör içindeki ufak filitre de değişti.
  • Filtre değişmeyle ayar bozulmaz, ayar kısmı hikaye
  • MTM iyi imiş valla 20TL :D
  • Atiker marka bugün taktırdım. 50 TL.
  • Bu atiker filtrenin yan sanayisini bulamaz myıım? araştırdım ama bulamadım... garantimde bitti filtreye 50 lira vermek istemiyorum çok pahalı bence 2 adet özelliği olmayan filtre için...
  • Yağ değişiminde atiker filitreyi de değiştirdim işçilik almadılar filitre 15 tl idi çıkan filitre 28000km de idi ve içi de gayet iyidi yani değiştirmesek de olurmuş ama bu kadar km yaptık artık bi 30.000km sonra değiştiririz:) kısmetse.Bu arada gaz aldığım yerler Aygaz Totalgaz ve BP dir faydalı olur umarım bilgilerin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thunder 06 -- 31 Ocak 2011; 19:36:37 >
  • Ben aldesa marka filtreyi taktırdığım yere sormuştum yazın,usta 5 lira demişti.10.000 km de bir değiştir dediğini hatırlıyorum.
  • işletme giderlerimizi karşılamıyor mecburen yüksek fiyat istiyoruz savunması da bana hiç mantıklı gelmiyor. bu filtreleri değiştirmek 5 dakikalık iş. araçlarımızın normal bakım onarımlarını yaptırırken çok daha uzun süren işlemlere aynı parayı veriyoruz ve filtre değişimi için çok yüksek işçilik bedeli alındığını farkediyoruz. normal araç tamir bakımı yapan yerlerin işletme giderleri düşükmü?
  • filtre fiyatları fahiş değil astronomik...ben bmw hava filtresini filitre üretcisinden 5 tl ye alıyorum adam çok da mutlu..en çok 3 liralık bir filitreye 50 -60 hatta 100 tl istemek ayıp bence . ben tüm marka filtreleri inceledim hepsi aynı sadece boyutları farklı ancak işlevleri aynı...size bir öneri bu filtreleri üretip satan yerler var internette mevcut 5-10 liraya satıyorlar.eğer bulunmayan ve pahalı bir marka ise yapacağınız basit, kutusunun içinden eski filitreyi söküp içine birşey koymadan kapatın. sonra universal ucuz filtreyi ana hortuma hiç filitre yokmuş gibi kelepçeyle bağlayın zamanı gelincede yalnızca o filitreyi değişirsiniz.
    özel şirkette çalışan bir insanın maaşının yüzde onu bir filitreye harcanmamalı. sizin filitreye 100 lira isteyen ustanın orada çalışan bir işçiye ne kadar para verdiğini bir sorun.
  • Hepsiburada da satılmaya başlanmış. Modacar olduğu için birçok internet sitesinde de mevcut. Küçücük parçanın olması gereken fiyatlara satılıyorlar.

Kullanan var mı bunlardan? 2-3 tl fiyatları var.

http://www.hepsiburada.com/liste/otogaz-filtreleri/department.aspx?CategoryId=20030865
  • Arkadaşlar Landi Renzo marka lpg nin filtresini nerden bulabilirim..Med tipi değil...
  • dün prins filtre değişimi yaptırdım orjınalmı bılmıyorum şaşmaz ege otogazda 40 tl ye dğeiştiler bi de pc ye bağlayıp ayar yaptılar
  • Brc filtre degisimi lpg ayari dahil 50 tl verdim. 17 tl+kdv dedi filtre fiyatina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atiker/ 25 lira/ Aksaray huzur otogaz/ 13 bin km/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.