Şimdi Ara

Manuel cam açma koluna otomatik cam kaldırma motoru taktıran oldumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
55.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracıma sonradan takma otomatik cam kaldırma motoru montajı yaptırMak istiyorum.
    Fakat camlarım biraz zor acılıyo .
    Bu motorlar ne kadar kuvvvetlidir işe yararmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhadmin -- 16 Temmuz 2012; 14:37:58 >

• Taktırabilirsiniz

Aracınızın 4 camıda elektrikli midir?

Birde zor açılıyordan kastınız nedir?
  • Camlarınız manuelde otomatik mi yapmak istiyorsunuz?
    yoksa camlar otomatik fakat aracı kumandadan kapatınca camların kendiliğinden kapanmasını sağlayan "otomatik cam kaldırma modülü" mü taktırmak istiyorsunuz?

Açıkcası tam anlaşılmıyor konuyu açınız!
  • arac manuel otomatik yapmak istiyorum.Sert acılmasını bilmiyom fitiller sıkıyo yada mekaniksel:( iice yağladım pas sökücü sıktım ama pek bi faydası olmadı
  • elle zor açılıyorsa , otomatiğede çevirseniz bir süre sonra zorlanmadan dolayı motorlar yanıcaktır. bence önce manuel olayını düzgün çalışır hale getirin.
  • ''Manuel cam açma koluna otomatik cam kaldırma motoru taktıran oldumu? ''

Otomatik cam kaldırma modülü dediğiniz ürün tam olarak aracı dışarıdan uzaktan kumanda ile kilitlediğinizde camlarında otomatik kapanmasıdır.

Bununda gerçekleşebilmesi için 4 camın elektrikli olması gerekir manuel cam da bu geçerli değildir.

Bundan mı bahsediyoruz

Yoksa manuel camları elektrikli cam haline mi getireceksiniz?
  • dedemin arabasının orjinalini kollu manuel açılan cam ama iki otomatiğe çevrilmiş düğmeyle açılıp kapanıyor. yani eğer bunu soruyosanız bunu yaptırmak mümkün
  • Mümkün, gidersiniz aracınıza uygun 4 adet cam kaldırma için elektrik motoru, ve diğer malzemeleri alırsınız ve bir oto elektrikçisine taktırırsınız. Bunlar yapılırken zaten kapı içi söküleceği için camların neden dolayı da zorlandığı görülecektir, o zaman halledersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

''Manuel cam açma koluna otomatik cam kaldırma motoru taktıran oldumu? ''

Otomatik cam kaldırma modülü dediğiniz ürün tam olarak aracı dışarıdan uzaktan kumanda ile kilitlediğinizde camlarında otomatik kapanmasıdır.

Bununda gerçekleşebilmesi için 4 camın elektrikli olması gerekir manuel cam da bu geçerli değildir.

Bundan mı bahsediyoruz

modülden bahseden yok hocam istediğim şey düğmeye basım kapı camları acılsın .
    arac eski model arac o yüzden gerkesinim duyuyorum.Düm kapı döşemelrini açtım sprey pas sökücü yağla iice yağladım her yerini fakat genede sıkntılı kaldırması .
    Üniversal denilen arac cam motoru içn arşatırma yaptım iyi diyende var cok yavaş diyende kafam karıştı.
    Cevap veren herkese teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dhadmin

quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

''Manuel cam açma koluna otomatik cam kaldırma motoru taktıran oldumu? ''

Bundan mı bahsediyoruz

modülden bahseden yok hocam istediğim şey düğmeye basım kapı camları acılsın .
    arac eski model arac o yüzden gerkesinim duyuyorum.Düm kapı döşemelrini açtım sprey pas sökücü yağla iice yağladım her yerini fakat genede sıkntılı kaldırması .
    Üniversal denilen arac cam motoru içn arşatırma yaptım iyi diyende var cok yavaş diyende kafam karıştı.
    Cevap veren herkese teşekkürler

Kusura bakma otomatik cam kaldırma modülü yazmışsın orada yanlış anlaşılma oldu

Senin bahsettiğin otomatik cam değil elektrikli cam olacak...

• Sahibinden.com'da bazı Partner'lerin manuel ön camlarının sonradan elektrikliye çevrildiğini görmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nette en cok satılan ürünlerden biride bu ekltrik motoru bana sanki şu oyuncak arabalardaki motoru anımsattı aynısı değilmi
    http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/otomatik-elektrikli-oto-cam-kaldirma-motoru-seti-60168694#product-information
  • 98 model Doğan SLX cam motoru sağ sol motorun ne kadar oluyor abi fiyatları. Abi cam motoru kapı sağ arka kapı ya da olur mu yani hıza cam orjinal camı uzak olur mu? Kendi eski cami olur mu? Kızaklı cam motoru elektrik elektronik motora cam motoruna düğmesi falan düğme ile birlikte gönderirsen sevinirim. 2 tanesi far sol Sizin telefon numarasını yazsana Çok iyi olur cep telefon numarası iyi olur yani telefon numarasını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arif yavuz A kullanıcısına yanıt
    İlginçsin gerçekten 7 sene olmuş konu sahibi de banlanmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.