Şimdi Ara

ManU-Galatasaray maçı Mecidiyeköy izlenecek yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler Cevabirin arkasında oturuyorum yarınki maçı şöyle güvenilir olaysız kazasız belasız alkolsuz nerede izleyebilirim mekan olarak.Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Ortaklar caddesinin oralarda alkollu-alkolsuz maci izleyebilecegin bir çok mekan var.Bende Sisli de oturuyorum fakat suan yurtdisindayim Istanbul da olsaydim beraber izlerdik.Birde cevahirin yanindaki final dershanesinin oldugu bir sokak var.Monroe kafe var orayida tavsiye ederim alkollü fakat rahatlikla macini izlersin kimse karismaz etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breivik -- 18 Eylül 2012; 16:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breivik

Ortaklar caddesinin oralarda alkollu-alkolsuz maci izleyebilecegin bir çok mekan var.Bende Sisli de oturuyorum fakat suan yurtdisindayim Istanbul da olsaydim beraber izlerdik.Birde cevahirin yanindaki final dershanesinin oldugu bir sokak var.Monroe kafe var orayida tavsiye ederim alkollü fakat rahatlikla macini izlersin kimse karismaz etmez.

Tesekkur ederim birde sey soracaktim genel olarak mekanlar onden baslayarak sirayla arkaya dogrumu uzaniyor yoksa yuvarlak masa etrafinda falanmı son olarak fiyatlar nasil degisiyor? Tesekkurler tekrardan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.