Şimdi Ara

Mansur Yavaş Çocuk İstismarı Oturumunda Akplilerle Tartışıp Meclisi Kapattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
27.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Aktroll değilim ama sen Oktroll gibi duruyorsun sevgili Amadeus. Ben sırf İmamoğlu'nu karalamak için;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139891797

222 beğeni alan şu mesajı yazmışım di mi?

AKP'nin para verip çalıştırdığı bir adamım ama Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı olmasını istiyorum. Gerçekten allah akıl fikir versin size
  • Bu forumda bunu tartışmak mantıksız. Formun sahiplerinin tarafı belli iken gerek yok.

Mansu başkan büyük adam. Severim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk milleti sever böyle bağırıp çağıran adamları.
    Bkz. RTE.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazık bu ülkeden bir cacık olmaz. Belediye meclisinde bile konuşulan her konu siyasi çekişmeye dönüyor. Belediyecilik parti savaşına dönmüş durumda, halk için bir şey düşünen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Ben Aktroll değilim ama sen Oktroll gibi duruyorsun sevgili Amadeus. Ben sırf İmamoğlu'nu karalamak için;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139891797

222 beğeni alan şu mesajı yazmışım di mi?

AKP'nin para verip çalıştırdığı bir adamım ama Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı olmasını istiyorum. Gerçekten allah akıl fikir versin size
    Mansur Yavaş’a inşallah cumhurbaşkanı olur.

Yalnız aday olsun sen şunu yazarsın.

Arkadaşlar Mansur Yavaş’ı severim ama Chp'den aday.

CHP'nin durumu malum(25 tane havuz medyası yalanı, Veryasın TV saçmalığı yazılır)

Ben oy veremem bu durumda. Eski Chp'liyim üst yönetimdeydim. Erdoğan eskiden hatalıydı ama....

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Eğer CHP'nin içerisindeki hain yönetim ile yediği içtiği ayrı gitmez ve onlar gibi konuşmaya başlarsa evet babamın oğlu olsa desteklemem.

Ama şu ana kadar bununla arasına mesafe koymayı harika başardığı için herkes çok seviyor bu adamı.

Veryansın TV saçmalığı dediğin yere reklam veriyor Mansur Yavaş 30 Ağustos'ta baksaydın keşke.

Veryansın'ı AKP besliyor demiştin, Mansur Yavaş ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan benim gördüğüm kadarıyla Veryansın TV'ye ufak reklamlar verdi. Amaç destek olduğu belli olsun.

Size kalırsa bu 10 numara pırıl pırıl belediye başkanlarımız da AKP'ye payanda di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Eğer CHP'nin içerisindeki hain yönetim ile yediği içtiği ayrı gitmez ve onlar gibi konuşmaya başlarsa evet babamın oğlu olsa desteklemem.

Ama şu ana kadar bununla arasına mesafe koymayı harika başardığı için herkes çok seviyor bu adamı.

Veryansın TV saçmalığı dediğin yere reklam veriyor Mansur Yavaş 30 Ağustos'ta baksaydın keşke.

Veryansın'ı AKP besliyor demiştin, Mansur Yavaş ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan benim gördüğüm kadarıyla Veryansın TV'ye ufak reklamlar verdi. Amaç destek olduğu belli olsun.

Size kalırsa bu 10 numara pırıl pırıl belediye başkanlarımız da AKP'ye payanda di mi?
    Google reklamı olmasın onlar

Bu arada itirafta geldi.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Hayır site Google reklamı almıyor şu anda. Bu belediyelerden özel banner reklam aldı. Sürekli takip ettiğim için biliyorum.

Evet, PKK ile işbirliği yapan, Küreselci, Türkiye düşmanı insanlarla yan yana ve onlara devlet yönetiminde yer verecek tıynette olduktan sonra hangi partiden yahut kim olduğundan bağımsız olarak kimseye oy vermem.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Yok yok Erdoğan 'a verirsin her zamanki gibi

• Mansur Başkan <3

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Olsun, birileri gibi bu yaşlara kanalizasyonu dağıtmış da gelmiş değil.

• Şöyle iki sayfa okudum, canım sıkıldı yemin ederim. Bana göre hiçbirinizden bir cacık olmaz. Dolayısı ile bu memleketten de bir cacık olmaz. İtişir, tepişir durursunuz. Memleket de ne iyi ne kötü, böyle devam eder. Dolayısı ile artık umurum değil. Böyle yaşamak istiyorsanız böyle yaşayın. Durmadan kavga edin, bağırın, çağırın, çirkefleşin... Gündelik hayat da böyle dışarıda farkında mısınız? Trafik de böyle. İş hayatı da böyle. ÇÜNKÜ İNSANLAR BÖYLE. Siz de böylesiniz. O yüzden de böyle yönetiliyorsunuz.

Neyse, bana bulaşmayın. Ne yaparsanız yapın.

Mansur Başkan'ın tavırları da hoşuma gitmiyor değil. Ama biraz beton kafa bir amcadır. Hiç olmazsa geçmişi fena halde öyle. Bir insanın bir yaştan sonra o kadar değişebileceğine de inanmıyorum. Geçmişinin bir kısmı gene şov olsa, şimdikinin bir kısmı da şov olsa, ortada birleştirsem, Türkiye'deki genel ortalamaya gene bir gömlek üstün olabilir, ama bana göre iki nesil geride... Ama omurgalı adam. Takdir ediyorum. Siyasette omurgalı bulmak zordur. Omurgalıların ömrü uzun olmaz. Allahtan Belediye başkanı. Onu buradan ne bir cm ileri, ne bir cm geri alırlar. Omurgasızlar omurgalıları sevmez.

İmamoğlu da bir hedefe yönelik hareket ediyor. Yaptıkları, hedefine ulaşmak için doğru adımlar. Etik vs. tartışılır... "Küreselci" lafına da ayrı illetim. RTE de küreselcinin hasıydı, Özal da... Kim değil küreselci? Daha doğrusu iktidar potansiyeli olan kim küreselci değil? Bahçeli mi? EHehehehe... Mitinglerde sağa sola artizlenip ip atıyordu falan... Lan, Öcalanı ipten kendisi almadı mı? Neyse...

Özetle beş para etmez insanlar, beş para etmez insan kalitesi, sonucu da beş para etmez siyasiler ve siyasi partiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Öff hocam nightsniffer v.b gibi aktroller direkt İmamoğlu'na sallayınca etkisiz olduğunu gördü.

3 kuruşluk bir taktikle Yavaş iyi İmamoğlu kötü propagandasına giriştiler.

Kimiside yiyor işte.

Alıntıları Göster
    Yalnız adamlar trollük yapıyorsa helal olsun trollük yapa yapa doğru yolu bulmuşlar. Mansur Yavaş'ı destekleyen birinin Ekrem İmamoğlu'nu desteklemesi bana hep garip gelmiştir. Birisi milliyetçi, diğerinin kankaları Canan'la Selo. Herhalde daha önce hiç milliyetçi insan görmediniz ki Ekrem'i sevmeyip Mansur Yavaş'ı destekleyenler size troll gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Bu mesaj silindi.
    Ekrem İmamoğlu'nun işi çok daha zor yalnız. Bu şekilde yüzeysel bakmanız yanlış.

• Hiç okumayan,okuduğunu anlamayan bir milletimiz var Mansur Yavaş tutmuş çocuk evlerini kapatmış Siz burada Mansur yavaş'ı savunuyorsunuz. Çocuk istismarı olabilir diye. Ya bigidin

• Merzifonlu Joe M kullanıcısına yanıt
    Konusu vardı, kraldan çok kralcılık yapmayın diyip kendilerinin yerini bildiriyoruz yeri geldiğince. Mesele tevazuyu elden bırakmamak, bunların neşesi bile çok hoyrat. O kadar yapaylar ki, yüzü suyu hürmetine saygı gösterdikleri çok belli.

• Baskanim <3

• Bana başkan haklı gibi geldi.Diyor ki,belediye bu çocuklara bakıyordu ama,bu yasalara aykırıydı.Valiyle görüşüp,bir yol aradık,onun üzerine çalışıyoruz.Hatta madde maddede anlatmış,niye belediyeler bakamaz diye.Parasını belediye verecek,valilik ve çocuk esirgeme kurumu denetiminde bakılacak,anladığım kadarıyla.Mamak belediye başkanı da diyor ki,kanuna aykırı olsa da(ki haberi varmış gibi gelmedi bana),belediye meclisinde bir yol bulurduk.Anlatılana göre,mamak belediyesi,şu an kanunsuz bir iş yapmakla meşgul.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.