Şimdi Ara

manjimaru ile alışveriş yapılmıştır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Orijinal oyunlar >> Playstation >> manjimaru ile alışveriş yapılmıştır.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    311 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

midnight club los angeles ,pal, 1. yada 2. bölge temiz çiziksiz kitaplı alacağım

35 TL veririm

anında iş bankasına havale yaparım

isteyenle heavenly sword+10 Tl takas ederim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 11 Mart 2010; 9:05:32 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

(sertayaydın-oyun takasladık)-(vedath-zuma-parasını 1 hafta sonra verdim)-(eyecam aldım kim hatırlamıyorum)-(burnout ada ve cops paketi aldım kim hatırlamıyorum)-(manjumaru-midnight club LA complete edition- resident evil 5 ve re5 dlc,psn oyunları-uncharted 2 aldım)-(meteor_xxx-toshiba L10 anakart aldım)-(ereneren-god of war 3 aldım)-(sevensleepers1907-need for speed shift aldım)- (LaViTz-gow3,ff13 sattım)-(tolga226-sixaxsis aldım)-(theheretic -psn RE6 alınmıştır)-(crueltiger-psn RE6 takaslanmıştır)-(kralexx42-psn far cry 3 takaslanmıştır)-(Sercan Ç.- Psn NFS Most Wanted alınmıştır) üstteki alışverişlerim sorunsuz olmuştur. (TolqaHaNeReN-psn tomb raider aldım-hesabın şifresini değiştirdi)-(alperixx-indirim kuponu alındı)-(ermayuha-ortak farcry primal alındı)-( Scorpioleo,eyüp güçlüer-gran turismo sport alındı)
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    11 Şubat 2008

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |

Katılım Zamanı
    09 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

pm attım
    |
    |
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

pm ler cevaplandı

p.m attığını buraya yazmamış ''manjimaru'' kullanıcı adlı arkadaşla alışverişi yaptık ilginize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 11 Mart 2010; 9:01:08 >
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

(sertayaydın-oyun takasladık)-(vedath-zuma-parasını 1 hafta sonra verdim)-(eyecam aldım kim hatırlamıyorum)-(burnout ada ve cops paketi aldım kim hatırlamıyorum)-(manjumaru-midnight club LA complete edition- resident evil 5 ve re5 dlc,psn oyunları-uncharted 2 aldım)-(meteor_xxx-toshiba L10 anakart aldım)-(ereneren-god of war 3 aldım)-(sevensleepers1907-need for speed shift aldım)- (LaViTz-gow3,ff13 sattım)-(tolga226-sixaxsis aldım)-(theheretic -psn RE6 alınmıştır)-(crueltiger-psn RE6 takaslanmıştır)-(kralexx42-psn far cry 3 takaslanmıştır)-(Sercan Ç.- Psn NFS Most Wanted alınmıştır) üstteki alışverişlerim sorunsuz olmuştur. (TolqaHaNeReN-psn tomb raider aldım-hesabın şifresini değiştirdi)-(alperixx-indirim kuponu alındı)-(ermayuha-ortak farcry primal alındı)-( Scorpioleo,eyüp güçlüer-gran turismo sport alındı)
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj
    Referanslar: 72

Katılım Zamanı
    19 Mart 2007

Hayırlı olsun kardeş:)

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

pm ler cevaplandı

p.m attığını buraya yazmamış ''manjimaru'' kullanıcı adlı arkadaşla alışverişi yaptık ilginize teşekkürler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.