Şimdi Ara

Manhunt benzeri oyun arıyorum:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar değişik cinayetler işlenen bir oyun vardı adı neydi?

Edit=Manhunt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RE3RA -- 11 Şubat 2014; 18:45:55 >

• LA Noire ?
  • La Noire
  • La noire değildi eski bir oyundu 2008 de çıkmış xbox 360'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RE3RA -- 11 Şubat 2014; 17:37:03 >
  • Condemned

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türü neydi fps mi biraz daha aç yahu şu oyunu cinayet ne cinayeti her oyunda cinayet işliyoruz zaten Allah yolunda cihad yapmıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Şubat 2014; 18:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Türü neydi fps mi biraz daha aç yahu şu oyunu cinayet ne cinayeti her oyunda cinayet işliyoruz zaten Allah yolunda cihad yapmıyoruz

bu iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi her oyunda cinayet işleniyor konu başlığı biraz sakat olmuş
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam fps de.Değişik aletlerle insanları öldürüyordun
  • Dead Rising 1 ya da 2 olabilir fakat onlar 2008'de çıkmadı

2008'de çıkan şu var

Manhunt benzeri oyun arıyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Şubat 2014; 18:42:41 >
  • Buldum buldum MANHUNT

Şansıma xbox 360'a yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RE3RA -- 11 Şubat 2014; 18:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RE3RA

Buldum buldum MANHUNT

Şansıma xbox 360'a yok

Evet manhunt 10 yılı geçmiştir o oyunun birincisi çıkanı.. Hatta GTA San Andreas'tan bile eskidir ilk Manhunt.

Manhunt'a benzeyen oyun yok ki dünyada Onun yeri bi başka.. Özellikle ilk oyununun.
    Ama FPS de olsa Condemned 2 Bloodshot oynamanı tavsiye ederim.

Düşük kalite bir PC de de rahatça oynayabilirsin Manhunt 1 ve 2'yi haberin olsun..
  • Manhunt ayarında vahşet ben bu nesilde hiçbir oyunda görmedim. Bulman zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'de Postal 2 vardı ama dayanamadım bu oyuna. Psikopatlığa gerek yok. Postal 3 çıktı geçen sene PC'ye. Konsol da varsa dene şansını.
  • Xbox 360 a yokmuş.Tam da aradığım oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

PC'de Postal 2 vardı ama dayanamadım bu oyuna. Psikopatlığa gerek yok. Postal 3 çıktı geçen sene PC'ye. Konsol da varsa dene şansını.

Postal 2 özellikle efsaneydi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Postal serisi biraz şakaya vuruyordu.. Manhunt daha ciddi ve tam anlamıyla 'pislik' (pislikten kastım acımasız) bir oyundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

PC'de Postal 2 vardı ama dayanamadım bu oyuna. Psikopatlığa gerek yok. Postal 3 çıktı geçen sene PC'ye. Konsol da varsa dene şansını.

Postal 2 özellikle efsaneydi ya

Efsane de oynarken tiksindim oyundan. Kürekle adamın kafasını uçurma, hayvanları ateşe verme vs. Manhunt arkadaşın dediği gibi çok iyiydi ama aşırı vahşeti midem kaldırmıyordu. Oyunun sonuna doğru sıkılmıştım sırf bitsin diye bitirdim PS2'de.

Gears Of War'da locust kesme daha çok işime gelir. Manhunt'ı sittin sene bir daha oynamam bu yüzden 2. oyunu meraktan oynayıp başında bıraktım. Yakınımda ki kimseye de tavsiye etmem. Ama Gears Of War'u tavsiye ederim o başka. :)
  • Beyler manhunt veya postal'ın yeni oyunu çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RE3RA

Beyler manhunt veya postal'ın yeni oyunu çıkar mı?

Çok zor 3RE3RA..
    Postal 3 Facia, Manhunt 2 ilk oyundan dandik.. Postal belki beeelllki bi ihtimal çıkar ama Manhunt imkansız gibi..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.