Şimdi Ara

Mandela Etkisi ve Örnekleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
24
Favori
57.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll Kafa

Reddit linkini atabilir misin hocam

https://m.reddit.com/r/MandelaEffect/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruthlesss. kullanıcısına yanıt
    Yok, ar ge lablarından birisi yapmıştır. Titor olsa duramazsın

• Çoğunuz Shaggy'nin öldüğünü sanıyor ama aslında Shaggy yaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Heisenberg

Herşey tamam ama o monopoly olayına inanmam ben valla vardı o mercek bizi mi kopariyonuz

Adamlar var gibi bir his yaptilar ama gercekte yok dikkatli bakildiginda

• Şaka gibi resmen ama o ineğin burnunda hızma vardı eminim.

• Kardeşim görmüş geçen mandela effect i bana sordu monopoly logosunu tarif edebilir misin diye ilk söylediğim şey mercek oldu burda da karşıma çıkınca baya meraklandım nasıl olıyor bu

• Volkswagen logosunundaki v ile w nin ortasındaki çizgi en başından beri oradaydı.Sonradan eklenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.t001 -- 1 Aralık 2016; 16:01:59 >
  • monopoly amcayla özdeşleşmiş olan gözlük ne demek hiç olmadı

• x men day of the future past geldi aklıma
  • Fringe geldi yine aklıma.
  • Alıntıdır

1) Eğer zaman yolcusu -örneğin- monopoly'nin logosunu oyun ilk çıktığı zaman değiştirmiş(merceği silmiş) ise, 'Bu adamın gözünde mercek vardı' diye bir çelişkiye düşmemiz imkansız olur, çünkü en baştan beri logodaki adamı merceksiz tanımış olurduk.

2)Eğer zaman yolcusu logodaki adamın gözündeki merceği yakın bir tarihe dönüp silmiş ise (örneğin 1 ay önce), o zaman örneğin 2012'de satın alınmış bir monopoly kutusunun üzerindeki adamın gözünde hala mercek bulunması gerekirdi. Çünkü kutu logonun değişiminden önce üretilmiş olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BazirBidir

Alıntıdır

1) Eğer zaman yolcusu -örneğin- monopoly'nin logosunu oyun ilk çıktığı zaman değiştirmiş(merceği silmiş) ise, 'Bu adamın gözünde mercek vardı' diye bir çelişkiye düşmemiz imkansız olur, çünkü en baştan beri logodaki adamı merceksiz tanımış olurduk.

2)Eğer zaman yolcusu logodaki adamın gözündeki merceği yakın bir tarihe dönüp silmiş ise (örneğin 1 ay önce), o zaman örneğin 2012'de satın alınmış bir monopoly kutusunun üzerindeki adamın gözünde hala mercek bulunması gerekirdi. Çünkü kutu logonun değişiminden önce üretilmiş olacaktı.

Buradaki teoriye göre biz aslında daha farklı bir boyutta yani daha farklı bir evrendeydik söyle soyleyeyim siz bir yol ayrımındasınız yol sağa ve sola olmak üzere iki yerden devam ediyor. Siz sağdakini seçiyorsunuz ama başka bir paralel evrende soldakini seçiyorsunuz. Yani monopoly adamı onu cizsem mi cizmesem mi diye çelişkiye düşmüş olup çizmediği bir boyut vardır. Biz eskiden çizmiş olduğu boyutta olup Hadron çarpıştırıcısı gibi deneyler yüzünden boyut değiştirmiş olabileceğimiz gibi teoriler var. Bence de saçma geliyor ama bir o kadar da ilginç. Yanılan 3-5 kişi olur diyorum herkes La Vache qui ritteki ineği hızmalı hatırlayamaz değil mi? Bu sebeplerle Mandela effecte kısmen de olsa inanmaktayım.

• duru önver ülkeye gerçekleri gösterdin üstad

• Subliminal mesajlar ve illumunati gibi bişey bu mandela etkisi . Biraz korkutucu ama araştırması aşırı zevkli bişey

• bu monopolydeki mercek olayı monopolynin içindeki kartlarda yada oyun tablasının bi köşesi yada paralarda şuan net hatırlamıyorum monopoly adamının suratsız bıyığı şapkası ve merceği olan logomsu bişey vardı orda aklımızda kaldı ve büyük normal logoda da meercek var sandık bu yazıyı okuyunca şaşırdık okadar .

mickey mouse askısına gelcek olursak belgesel kanallarından birinde denk gelmiştim , dünyada orj mickey mouse oyuncaklarından çok sahte lisanssız mickey mouse oyuncakları satılmış gerçeklerinde askı yokken sahteleri hep askılı yapılmış dünya çapında askılı mickey mouselar daha çok yani

lavaş keri olayınada tahmin yürütücem o kulaklardaki küpelerden sonra dişin altından çıkan çıkıntıyı beynimiz hızma gibi algılamış olabilir ona bi an bende şaşırdım var sanıyodum

pikaçunun kuyruğunda siyahlık zaten yok

• Monopoly oynadığım zamanlar powerpuff girls i çok izlerdim. Sanırım bu ikisini karıştırıyorum Mandela Etkisi ve Örnekleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Koskoca paralel evren çarpışması oluyor değişen şey pikachu'nun kuyruğunun rengi. Ömrümde böyle saçma görmedim fetöden bile dandik bu paralel

• bu olaya inanmıyordum ta ki pikacunun kuyruğunu görene kadar
    cidden tüylerim dikn diken oldu
    entresan

• quote:

Orijinalden alıntı: ZippoCH

Hugo ve tolga abi olayı buna dahil değil mi?

Herkes küfür olduğunu hatırlıyor ama yok aslında öyle bir olay.

Nasıl yok, hugoya katılıp küfreden çocuğun videoları konmamış mıydı dh ye. Bir 5-6 yıl rahat vardır zaten de öyle bir şeyin olmadığını nasıl kesin söyleyebiliyorsunuz ki. Videolar falan silinmiştir youtubedan en fazla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.