Şimdi Ara

MANCHESTER CİTY İLKAY'I TRANSFER ETTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SON DAKİKA: Manchester City, Borussia Dortmund'un Türk asıllı yıldızı İlkay Gündoğan'ı transfer ettiğini resmen açıkladı.

• Kasim ayina kadar sakat mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Kasim ayina kadar sakat mi

1 ay sonra çalışmalara başlayacak demişler
  • Helal olsun İlkay kardeşimize.
  • Türk milli takımını seçen almancılar nasıl geriliyorsa alman milli takımını seçenlerde yükseldikçe yükseliyor.
  • Şaka maka büyük takımlar artık Türk futbolcusu alabiliyor. Memleket eyiye gidiy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Türk milli takımını seçen almancılar nasıl geriliyorsa alman milli takımını seçenlerde yükseldikçe yükseliyor.

Burada bence duygu devreye giriyor dostum, Türk gibi yetiştirilen bi adam Messi gibi bile olsa Almanya'yı seçmez Türkiye'yi seçer.
    Ben düşünüyorumda Türk olup çok iyi bi oyuncu olsamda Almanya'da oynayamazdım, bi de bu adamlar bize içten içe düşman, daha dün durup dururken soykırım paketi sunuyorlar mecliste. Her zaman bi durum var aramızda.

Muhtemelen İlkay ve Mesut'un yetiştiriliş biçimleri biraz farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

Türk milli takımını seçen almancılar nasıl geriliyorsa alman milli takımını seçenlerde yükseldikçe yükseliyor.

Burada bence duygu devreye giriyor dostum, Türk gibi yetiştirilen bi adam Messi gibi bile olsa Almanya'yı seçmez Türkiye'yi seçer.
    Ben düşünüyorumda Türk olup çok iyi bi oyuncu olsamda Almanya'da oynayamazdım, bi de bu adamlar bize içten içe düşman, daha dün durup dururken soykırım paketi sunuyorlar mecliste. Her zaman bi durum var aramızda.

ben para ıcın almanyayı seçmezdim.zaten kazanıyosun milyonları 1 milyon fazla olsa ne olmasa ne istediğin yerde oynamaktan daha önemli değil

Ama söyle adam türk kültrüyle büyümediyse senede 15 gün tatile gelip memleketini koyunu gormedıyse secmemesı normal.Bir şey hissetmez yanı yadırgamıyorum o yüzden

• Günümüz piyasasına göre ucuza gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Şaka maka büyük takımlar artık Türk futbolcusu alabiliyor. Memleket eyiye gidiy.

Alman*
  • Müzmin sakat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

Alakasi yok. Ömer ve Hakan da Almanya kadrosunda yer alacaklarina inansalar, Almanyayi secerlerdi.

• çöp ötesi
  • ilkay için 27 bedava.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.