Şimdi Ara

Man Tr Otobüs Piyasasından Çekildi Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şehirlerarası yolculuk çok yapıyorum ve az çok otobüsleri takip ediyorum aslında benim favorim hep setranın konforu ancak Man motor dikkatimi çekiyor

Setra Mercedes Temsa Volvo gibi otobüs firmalarının güncel modelleri var ve hemen hepsinin son bir sene içinde yeni modelleri var

S517 Travego Maraton İrizar gibi

Ancak Man da yeni model olarak bir tek tourliner var oda Türkiye'de yok sanırım bununla beraber en iyi otobüsü Starliner in de 0 ı yok en son 2014 gibi çıkmış 2006 ile birebir aynı
    Hic unutmuyorum 2010 da aydın dan otobüsle dönmüştüm starliner o senelerde bana uzay mekiği gibi gelirdi sıradışı bir tasarımı vardı

Simdi ise 10 senelik neoplanları sanırım hala aynı şekilde satıyorlar birde belediye otobüsleri (ankara) ve Çekici Kamyon tgx satışları var sanırım

Man köklü ve sağlam firma diye bilirim ancak bu durumun sebebi nedir

Starliner

2017 tourliner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quattro6 -- 18 Haziran 2017; 22:57:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Man Lion's Coach 2017 var euro6 man bende varım piyasada dedi gayet şık bir otobüse benziyor....
  • Geçen ay Trabzondan Samsuna Setranın bir otobüsüyle gittik, koltuk araları baya geniş, ayakları koymak için ayarlanabilir ayaklık vardı,koltuklar derindi konforu iyiydi. Dönüşte küçüklüğümden beri aşırı merak ettiğim, tasarımına hayran olduğum Starliner denk geldi hemde en ön koltuklar. Setra gibi ayaklık vs yoktu, koltuklar daha dardı ama kötü değildi.Ancak yola çıkınca fark ettimki ön camdan aşırı bir şekilde rüzgar sesi alıyordu resmen hayal kırıklığına uğradım. Özellikle Çarşamba yolunda gece boş olunca şoför gazı köklemişti sanki ön cam çıkmışta rüzgar direk içeri giriyormuş gibi ses geliyordu. Acaba araçtamı bir sıkıntı vardı yoksa tasarımdan dolayı mı böyle oluyordu. Ayriyetten gördümki Travegolar o kadarda iyi değilmiş, setra bayağı bir hoşuma gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.