Şimdi Ara

MAN TGA ÇEKİCİLER 18.410 MU 18.430 MU YORUMLAR LÜTFEN ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
32.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR OCAKLARDAN MERMER BLOK ÇEKME İŞİNDE KULLANMAK ÜZERE TIR ALMAK ÜZEREYİZ.
    ARAŞTIRMALARIMIZDA MAN TGA SERİSİNİ TAVSİYE ETTİLER
    HEM MOTOR GÜCÜ OLARAK İYİDİR DAĞA BAYIRA SÜR DEDİLER HEMDE YAKITI VE BAKIMI İYİDİR KONYAYA GÖTÜR SIFIR MOTORU 3.000 TL YE KOMPLE YENİLERSİN DEDİLER. BU YÜZDEN İNTERNETTEN ARAŞTIRMAYA BAŞLADIK.
    TGA SERİSİNDE 18.410 MU DAHA İYİDİR YOKSA 18.430 MU BU İKİ SERİ ARASINDA KALDIM.
    HANGİSİ DAHA YENİ MODELİDİR. KULLANIM AÇISINDAN DAYANIKLILIK VE KONFOR AÇISINDAN AYRICA ARA ARA YAĞ ATABİLECEĞİMİZ MOTORU BUNA UYGUN OLAN HANGİSİDİR. DAHA ÖNCEDEN KULLANAN YADA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ FİYAT ARALIĞI İSE 2006 MODEL VE ÜSTÜ İÇİN KAFAYA 110.000 TL YE KADAR DORSEYLE BEREBAR 130.000 TL YE KADAR ÇIKABİLİRİZ.
    EĞER UYGUN ARAÇ BULABİLİRSEK VE TABİ KREDİYİDE ONAYLATABİLİRSEK Kİ SORUN OLMAZ HERALDE 3 TANEYE KADAR ALABİLİRİZ.
    BİLGİSİ VE TEKLİFİ OLAN ARKADAŞLAR YAZARLARSA ÇOK SEVİNİRİM.
    İYİ GÜNLER...

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1351

ARKADAŞLAR OCAKLARDAN MERMER BLOK ÇEKME İŞİNDE KULLANMAK ÜZERE TIR ALMAK ÜZEREYİZ.
    ARAŞTIRMALARIMIZDA MAN TGA SERİSİNİ TAVSİYE ETTİLER
    HEM MOTOR GÜCÜ OLARAK İYİDİR DAĞA BAYIRA SÜR DEDİLER HEMDE YAKITI VE BAKIMI İYİDİR KONYAYA GÖTÜR SIFIR MOTORU 3.000 TL YE KOMPLE YENİLERSİN DEDİLER. BU YÜZDEN İNTERNETTEN ARAŞTIRMAYA BAŞLADIK.
    TGA SERİSİNDE 18.410 MU DAHA İYİDİR YOKSA 18.430 MU BU İKİ SERİ ARASINDA KALDIM.
    HANGİSİ DAHA YENİ MODELİDİR. KULLANIM AÇISINDAN DAYANIKLILIK VE KONFOR AÇISINDAN AYRICA ARA ARA YAĞ ATABİLECEĞİMİZ MOTORU BUNA UYGUN OLAN HANGİSİDİR. DAHA ÖNCEDEN KULLANAN YADA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ FİYAT ARALIĞI İSE 2006 MODEL VE ÜSTÜ İÇİN KAFAYA 110.000 TL YE KADAR DORSEYLE BEREBAR 130.000 TL YE KADAR ÇIKABİLİRİZ.
    EĞER UYGUN ARAÇ BULABİLİRSEK VE TABİ KREDİYİDE ONAYLATABİLİRSEK Kİ SORUN OLMAZ HERALDE 3 TANEYE KADAR ALABİLİRİZ.
    BİLGİSİ VE TEKLİFİ OLAN ARKADAŞLAR YAZARLARSA ÇOK SEVİNİRİM.
    İYİ GÜNLER...

Dostum Tga 410 Var bizde Euro3 Motorlu klimalı çekişi mükemmel YAzında sürekli yağ yakarız biz bi sıkıntı olmuyor yakıt seçmiyor yani ama bildiğim kadarıyla 430'lar yağ yakmıyordu yanlış hatırlamıyorsam damperde kullanacaksan hele ben sana 410 tavsiye ederim 2004-2005 model takım olarak alsan 120000 Tl'ye kapatırsın işi motor yaptırma işi doğrudur bizimkinin motoru aksarayda yapıldı 3.600 Liraya Komple yaptırdık işte biraz turbo ve enjektörler çabuk gidiyor yağ yakınca onlarda turbo sensörlerini değiştirdik 2-3 tane sensörünü sadece 2700 TL'ye enjektör komple değişti 3600 TL'ye yani parçasını bi pro gibi axor gibi ucuza alamasanda güç ve yakıt çok idealdir ve tam bi kış arabasıdır bide kısa dorseyse hiç korkma kışın buz kar etkilemez dostum uzun yola gidiyorsan bilirsin hiç makaslayıp sağa sola savrulan tga tgx görmemişindir :) Yani Dostum 430 İş Görmez 430 genelde transport olarak kullanılıyor galiba öylesi daha cazip yani ben bi kaç 430 kullanıcısıyla yüz yüze konuştum memnun değil adamlar yurtiçi uzun dorse çalışıyordu hepside hiç memunum demediler daha karar senin tabiki iyi günler :)

teşekürler yorumların için yağ yakması bizim için önemli heleki mazotn bu kadar pahalandığı zamanda
    o zaman ben 410 aramaya devam edeyim kısa dorse mermer çekeceğiz zaten sahibinden.com bizi bekler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.