Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: stickster

başta AmigamaN'a ve yardımcı olan diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum

yıllar sonra shadow dancer ve snow bros oynamak çok güzeldi...

SAOLUN... ŞU ANDA BURAYA PEK BAKAMADIM. ÇÜNKÜ ARŞİVİMLE İLGİLENİYORUM... ELDEN geçiriyorum. kısa bir süre sonra bir çok liste ile geliyorum bekleyin ANACIM....
  • Çok saol amigaman da bu oyunları silmezsek nolur.
  • Yasal olarak 24 saat içinde silmen gerek. Sİl bi daha çek

Bunlarda orjinal oyunlar gibidir. KARTUŞ YADA DEVRESININ ORJINALI ELINDE DEGILSE. KOPYA KULLANMIS SAYILIRSIN... BUNLAR ZATEN PC ICIN UYARLANMIS DEVRELER... ANLAŞILMIŞTIR HERHAL...

Sadece yasal uyarıları böyle... GERİSİ SİZE KALMIŞ...
  • batuhano arkadaştan sevgilerle

SUNSET RIDERS

http://www.emuasylum.com/index.php?page=roms&type=list&system=MAME&letter=S

DOOM3,HALF-LIFE2, NFS, PRINCE OF PERSIA HEPSINI VE DAHA BİRÇOĞUNU BITIRDIM. AMA BUNLARIN YERINI HICBIRI TUTMAZ. ÇOK KALİTELİ VE ZEVKLİ OYUNLARDIR TABİ ANLAYANA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 18 Ocak 2005, 9:57:17 >

• Eyvallah Amigaman dostum.
    Başka kaynaklar da bulursam ekleyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mellun

quote:

Orjinalden alıntı: ahoy

Çok saol amigaman da bu oyunları silmezsek nolur.

siyah ceketliler bir gece ansızın kapını çalar
    street fighter ex 2 plusı sorunsuz oynuyan varsa rom dosyasının içindeki extp-04u dosyayı buraya yada bana mail olarak yolluyabilir mi f_mfo2000@yahoo.com

Evet ex lerde PROBLEM var. FİSTAN arkadaşda problem yaşamış, biraz uğraştık ama. Çalıştırdık.

yaklasık 3 mb zipli halde 2 dosyadır. 4 ve 1 numaralı dosyalardır... yakın bir zamanda koyucam beklemede kalın...

• extp-04u dostum bu dosya SF2 PLUSTA YOK. SEN SANIRIM MAME ÜZERİNDEN DENİYORSUN. SANA ZINC EMULATÖRÜNÜ TAVSIYE EDERIM. AMA SUNU BIR DENE. BELKI CALISIR. BENDEKI CALISIYOR. BIR DENE... JPG DOSYASI GOZUKUYOR.AMA ZİP.. İÇİNE GİR VE SAG DUGME SAVE AS DE ÇEK OK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 5 Ocak 2005, 18:37:40 >
  • Amigaman Elerine sağlık iyi hoş fakat bu zinc emilatörü winxp de çalışmıyor yw bunun xp versiyonu varmıdır
    şimdiden reşekürler
  • amigaman süpersin..
    senden bi isteğim var..hani bi aralar atari salonlarında garip bi street fighter vardı ken le falan dönen tekme yapıyordun aduket ler falan çıkıyordu...chun li ile dönen tekme yapıyordun alexpu lar çıkıyordu hızlı bişeydi.o var mı?ismi ne ya da??
  • linklerin çoğu ölmüş
    özellikle dövüş ler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Crow

Amigaman Elerine sağlık iyi hoş fakat bu zinc emilatörü winxp de çalışmıyor yw bunun xp versiyonu varmıdır
    şimdiden reşekürler

zinc ın xp versiyonu diye birşey yok dostum. ZİMC DOS TABANLIDIR. COMMAND SATIRINDAN DOS PENCERSINDEN ÇALIŞTIRCAN. BABALAR GIBI OYNUYOM BEN XP ILK CIKTIGINDAN BU YANA...

START-RUN'A GEL CMD YAZ... DOS PENCERESI ACILCAK. ZINC IN OLDUGU KLASÖRE GIT.

ZINC --list-games yazarsan tüm oyunlar cıkar numaralı halde. istedigin oyunun numarasını bulup
    zinc 22 ENTER ---->>>>> DERSEN 22 NUMARADAKI OYUNU ACAR. OK... BU ARADA OYUNU ROMS KLASÖRÜ ALTINA KOPYALA ILK OLARAK....
  • amiga bana da bi çare bulsan indirsek dövüşleri hasret kaldım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

amiga bana da bi çare bulsan indirsek dövüşleri hasret kaldım ya

KARDES BI SN BEKLE SU ADAMI BI HALLEDEM. BAKICAM BEKLE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mellun

saol amigaman mamede açtım oyunu ama çok yavaş çalıştı anlamadım niye.zincte açıyim dedim extp-04u bad crc dedi açmadı.
    canımda çekti ya ama 10 fps gibi çalıştı mamede öylede oynanmıyo :)

BAK DOSTUMM... SANA YOLLADIGIM DOSYANIN ADINI... sf2p-04 yapıp bir dene... ama sendekı farklı isimler olabilir. YANI MAME ICIN UYARLANMIS OLABILIR SENDEKI... BENDEKI CALISIYOR...dosya adları sf2p ile baslıycak zıpın ıcındekı ok bır dene....
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

quote:

amiga bana da bi çare bulsan indirsek dövüşleri hasret kaldım ya

KARDES BI SN BEKLE SU ADAMI BI HALLEDEM. BAKICAM BEKLE...

eyvallah
  • Sunset Riders

gelmiş geçmiş en iyi ve en zevkli kovboy oyunu.(outlaw'da iyidir ama bu oyunun yeri başkadır)
  • REDALERT BU 2003 AMA PLUS DIYOR. BIR DENE FULL...BU ARADA BIRAZDAN 2 TANE BOMBA YOLLUYOM İZLEMEDE KALIN... BEĞENİCEKSİNİZ. HATTA GEBERİCEKSİNİZ.

http://kofdom.net/RMS/KOF_2003plus.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 5 Ocak 2005, 20:17:16 >
  • quote:

amigaman süpersin..
    senden bi isteğim var..hani bi aralar atari salonlarında garip bi street fighter vardı ken le falan dönen tekme yapıyordun aduket ler falan çıkıyordu...chun li ile dönen tekme yapıyordun alexpu lar çıkıyordu hızlı bişeydi.o var mı?ismi ne ya da??

BOMBA 1

KORYU STREET FIGHTER... HORYU YAPARKEN BÜYÜ ATIYOR, DAP DAP ÇEKERKEN YADA AYNI ANDA BIRDEN COK BÜYÜ ATIYOR OLDUKÇA HIZLI BİR VERSIYON ATARILERDE MESHURDUR. SAYGILAR...

BIRAZDAN LINK VERICEM...

• bekilyorum
  • BOMBAAAAAAA 2

AZ ÖNCE ÇEKTİM VE OYNADIM. SÜPERR NE ZAMAN ÇIKTI BU YAWSSSS HEMDE SPECIAL EDITION HOŞŞŞ....

RESİMDEN BELLİ OLUYOR MU NE DEMEK İSTEDİĞİM !!!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.