Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.408
Cevap
16
Favori
1.019.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    romnation
    trfighter (Türkçe)
  • Beyler bir oyun vardı polis oyunu hatırlayan varmı eğilerek gidiyordu oyunu arıyorum ama bulamadım adını.

oyun bulundu E-swat
    64 bit mame emulator isteyen pm atsın streethoop denendi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YANKILAR -- 19 Aralık 2012; 2:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YANKILAR

Beyler bir oyun vardı polis oyunu hatırlayan varmı eğilerek gidiyordu oyunu arıyorum ama bulamadım adını.

oyun bulundu E-swat
    64 bit mame emulator isteyen pm atsın streethoop denendi çalışıyor.

pm
  • Arkadaşlar bunların hepsinin olduğu dosyayı bana atabilirmisiniz
  • capcom vs snk pc de çok kasıyor mame plus var

acaba plugin yada dosyasımı eksik bilgisi olan varmı acaba
  • Arkadaşlar,winowdos 7 64 bit kullanıyorum ve Neoragex 5.4 sürümü var ben de oyunları roms klasörüne attım sonra import ya da refresh neyse basıyorum amma oyunlar aktif olmuyor 0 games detected diyor yani oyunları görmüyor,kafayı yicem ya bi yardımcı olun bana nasıl yaptınız siz!!!
  • up
  •  ...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları)  by AmigamaN  :o)...

bu resimde gördüğün DIRECTORIES sekmesine tıkla bak bakalım oyunların olduğu klasörümü gösteriyo yoksa farklı bir klasördemi...

2. oyunları internetten indirdi isen romlarda sorun olabilir bu emulaor ile ilk uğraşmaya başladığım gün malesef şöyle bir sorunla karşılaşmıştım...Oyuna ait zip li dosyanın içinde oyuna ait dosyalar var fakat NEOGEO BIOS dosyası olmadığı için emulator görmüyordu... Yapman gereken önce bi neo geo bios dosyası bulmak normal şartlarda neo geo dosyası ROMs klasöründedir ve emulatıorun görmesi lazım ama görmüyorsa örneğin bir oyunu masaüstünde yeni klasör oluştur, buraya aç, sonra NEOGEO BiOS zip deki dosyalarıda oluşturduğun klasöre aç sonra oyunun orjinal adı olmak kaydı ile tekrar zip le..

Örnek açtığın oyun King of Fighter 95 olsun zip li adı KOF95.zip dir, senin oluşturacağın yeni dosyada bu isimde olmak zorunda

bu işlemi yaptıkdan sonra da oluşturduğun dosyayı neo geo ROMs klasörüne tekrar at tabi bu isimde bir dosya içeriyor diyecek önce onu oradan al başka bir yere taşı ROMs klasörü attıkdan sonra tekrar tarattır % 100 görecek...
  • Beni size tavsiyem kesinlikle bu emulator ile vakit kaybetmeyin mame bu emulatorden çok daha başarılı torrrent siterinde yapacağını bir araştırma sonucunda herşeyi hazır 40 gb boyutunda tüm oyunları içersinde MAME emulatoru bulabilirsiniz...

MAME EMULATOR INDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK-ŞAD -- 8 Şubat 2013; 7:01:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları)  by AmigamaN  :o)...

bu resimde gördüğün DIRECTORIES sekmesine tıkla bak bakalım oyunların olduğu klasörümü gösteriyo yoksa farklı bir klasördemi...

2. oyunları internetten indirdi isen romlarda sorun olabilir bu emulaor ile ilk uğraşmaya başladığım gün malesef şöyle bir sorunla karşılaşmıştım...Oyuna ait zip li dosyanın içinde oyuna ait dosyalar var fakat NEOGEO BIOS dosyası olmadığı için emulator görmüyordu... Yapman gereken önce bi neo geo bios dosyası bulmak normal şartlarda neo geo dosyası ROMs klasöründedir ve emulatıorun görmesi lazım ama görmüyorsa örneğin bir oyunu masaüstünde yeni klasör oluştur, buraya aç, sonra NEOGEO BiOS zip deki dosyalarıda oluşturduğun klasöre aç sonra oyunun orjinal adı olmak kaydı ile tekrar zip le..

Örnek açtığın oyun King of Fighter 95 olsun zip li adı KOF95.zip dir, senin oluşturacağın yeni dosyada bu isimde olmak zorunda

bu işlemi yaptıkdan sonra da oluşturduğun dosyayı neo geo ROMs klasörüne tekrar at tabi bu isimde bir dosya içeriyor diyecek önce onu oradan al başka bir yere taşı ROMs klasörü attıkdan sonra tekrar tarattır % 100 görecek...

Arkadaşım öncelikle ilgin için saol,indirdiğim romlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü kawaks emülatörü oynatıyor,amma aynı oyunu neoragex emülatörü görmüyor ,akşam dediklerini denicem ve tekrar dan yazarım.
  • quote:

Beni size tavsiyem kesinlikle bu emulator ile vakit kaybetmeyin mame bu emulatorden çok daha başarılı torrrent siterinde yapacağını bir araştırma sonucunda herşeyi hazır 40 gb boyutunda tüm oyunları içersinde MAME emulatoru bulabilirsiniz...

MAME EMULATOR INDIR

neoragex emülatörü şundan istiyorum,hotkey tuşu atayabiliyoruz,yani 2 tuşun yapacağını tek atadığımız tek tuş yapıyor insanın aynı anda iki tuşa basmaktan kurtarıyor hotkey ..
  • quote:

Arkadaşım dediklerinin aynısını yaptım amma gene olmuyor yani emülatör açılıyor ama oyunu görmüyor.Bu arada rompath 1 ve rompath 2 ne oluyor.
  • quote:

Arkadaşım dediklerinin aynısını yaptım amma gene olmuyor yani emülatör açılıyor ama oyunu görmüyor.Bu arada rompath 1 ve rompath 2 ne oluyor.
  • birden fazla (ki bu 2 oluyor) yerde ayrı ayrı rom klasörü belirtebiliyorsun ikisini de tarıyor bişey war mı yok mu diye..
  • sorunu çözdüm arkadaşlar,sorun romlardaymış yani oyunlar marık çıktı,amma anlamadığım kawaks çalıştırırken neoragex hiçbirini tanımıyor bunu anlamadım,neyse sonra başka rom indirdim bu sefer direk tanıdı,
  • arkadaşım romlar bozuk değildir...Bios dosyalarından kaynaklanıyor senin sorun... yukarda anlattım... ama hotkey dediğin işlem MAME de de var... pek çok neogeo oyun da grafik kalitesi Mame de çok daha iyidir..

Neyse sorunu çözmüşsün neticede...
  • kawaks emulatörü mame'nin görmediği oyunları açıyor.. mame'de kawaksın görmediği oyunları açıyor.. böyle böyle birbirlerini idare ediyorlar..
  • Daha önce bu sayfada bahsettim mi hatırlamıyorum.. DOuble Dragon'un dövüş oyununu kesinlikle tavsiye ederim. ben atari makinalarındaki en favori oyunlarımdan biridir. karakterler, çizimler, hareketler süper.. biraz street fighter'dan arak var tabi ama o kadar olacak..
    Ayrıca oyunun temelini oluşturan filminide seyretmenizi tavsiye ederim.
    Double dragon ilk platform oyunu olarak piyasaya çıktı. daha sonra oyun çok tutunca oyunun filmini yaptılar. iflm çok tutuncada filmin dövüş oyununu yaptılar. yani oyunun filminin oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

kawaks emulatörü mame'nin görmediği oyunları açıyor.. mame'de kawaksın görmediği oyunları açıyor.. böyle böyle birbirlerini idare ediyorlar..

demek ki öyleyse piyasa da çeşitli romlar var,demek istediğim aynı oyundan bir sürü farklı romlar mevcut o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

kawaks emulatörü mame'nin görmediği oyunları açıyor.. mame'de kawaksın görmediği oyunları açıyor.. böyle böyle birbirlerini idare ediyorlar..

demek ki öyleyse piyasa da çeşitli romlar var,demek istediğim aynı oyundan bir sürü farklı romlar mevcut o zaman...

hiç bilmiyorum.. ben hep aynı siteden indiriyoru romları.. rom-world.. neden bilmiyorum bazı oyunlar her iki emulatörde, bazısı sadece mame'de, bazısıda sadece kawaksta çalışıyor.. bakıyorum mame'de çalışmıyorsa atıyorum kawaksa..
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.