Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gostik

pekı bu vandettanın emulatordekı adı ne ben bulamadım vala..

VENDETTA

BI ADI DAHA VARDI BAZI OYUNLARIN 2 ADI OLUYOR. AMA VENDETTA ASIL ADI...
    EN BABA OYUNDUR.. BIDE KNIGHTS OF ROUND. DAHA COK VAR..

BU ARADAAAAAAA GALS PANIC 4 U CALISTIRDIMMM OLEYYY. BEN BILE SEVINEBILIYOM BAK. HAUHAUAHUUHA... BIZIMDE VAR CALISTIRAMADIGIMIZ... ROM BOZUKLUGU VS.....

• bu oyunlar game pad ıle nasıl oynanacak..kalvye ıle or yuken cekmek zor oluyo
  • quote:

bu oyunlar game pad ıle nasıl oynanacak..kalvye ıle or yuken cekmek zor oluyo

HORYU KLAVYEYE ALISTIGIM ICIN ARTIK BANA GORE COK KOLAY.

AMA
    oyun ıcındeyken TAB TUSUNA BASARAK MAME DE ayar menusunden ıstedıgın ayarları yapabılırsın...

YADA MAME ANA ekranında OPTIONS\DEFAULT GAME PROPERTIES\CONTROLLERS DAN HER TURLU AYARI YAPABILIRSIN..

OK...ARTIK VAKTI GELDI BANKA HESABIMA BISILER YATIRIN YAHU... BU KADAR DESTEK NERDE VAR?? BEN GORMEDIM SAHSEN O KADAR EMULE FORUM GEZDIM

• ayıpsın ya valla ıcerız bı gun senle bısıler ısmarlarız olurmu??
  • GECE SANSÜRÜNDEN FAYDALANAK...

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER ARKASINI DÖNSÜN LÜTFİİNNNN.....

http://testoo.no-ip.com/~teuf/roms/missw96.zip

TAMDA AÇIYODUM SON ANDA DURDURDUM SAKAT BI YER.

• quote:

ayıpsın ya valla ıcerız bı gun senle bısıler ısmarlarız olurmu??

BENI ALEME GÖTÜRÜN BABA.... aranızda para toplayın bak cıddıyım...
  • sen devam et oyunlara patlat bombaları tamamdır bu iş..
  • ya su gifleri nasıl yapıon bi desen arada bunlarıda..
  • quote:

ya su gifleri nasıl yapıon bi desen arada bunlarıda..

herşey sölenmez... bak BIR KAC ADET KAKA OYUN YOLLUYOM... SONRA YATIYOM... HEHEHHE... YURDUM INSANI FAIDELENSIN... BEN BILE BILMIYORDUM BUNNARI. YANI DAHA DOGRUSU DUYDUM AMA GÖRÜP OYNAMA ZEVKINE AZ ÖNCE ERİŞTİM...YOLDA GELIYOR....
  • beklıyoruz...bende yatıcam sabah sınav varve ben daldım bılgısayara topu dıktım ama feda olsun street fightere..ama soleseydın duper olurdu p.m de falan yaz ortalık alanda cekınıosan..
  • OHHH YEAHHH YES YES YES HEHEHEH....ANNAYAN ANNAMISTIR...

http://testoo.no-ip.com/~teuf/roms/galpanis.zip

HALA ANLAMADIYSANIZ RESME BAKIN. EGER HALA ANLAYAMADIYSANIZ BOYNUNUZA BIR ADET IP DOLAYARAK. KENDINIZI CAMDAN ASAGI SARKITMAK SURETI ILE CANINIZA SON VERINIZ... ÇOK KİBARIM CANIM BU GECE...

• olum bu gif olayından bı bok anlamdım onu dıım bıde toplayalım mılletı ıcerzı bı gun ben ıstye gelınce..
  • quote:

olum bu gif olayından bı bok anlamdım onu dıım bıde toplayalım mılletı ıcerzı bı gun ben ıstye gelınce..

boşver ANNAMA ZAMANLA ÖĞRENİRSİN... NEYSE BEN YATAYIM YAHU. BU SAATTE NE POK YIYONUZ BURDA YUH SIZE... SURAYA BAK HALA OYUNA BAKANLAR VAR LEN YATIN ELEKTURUK GIDIYOR MILLI SERVET.. MAKINAYI ACIK BIRAKAMDA BISILER CEKSIN BU ARADA...
  • Biraz daha girin çıkın 3000 HIT OLSUN HEPIMIZ RAHATLAYALIM HEHEUHE.DURUN BEN GIRIP CIKAM BI KAC KERE ICIMDE KALDI....

HA GAYRET 3000 IKININNN GELIYOR......INGAA.......
  • ya baba war ya sinirlerim bozuldu mu online diye bi oyun oynuyom alhemy serwerda i...... beni sewmiyo benim difremi 2. defa heclediler butun silahlarim gitmis yazdim orda bu sefer sen yalan soluyosun diyolar bisi anlamaidm bu yancilar war ya sinir ediyo beni simci bende indiricem stret figetiri bakalim isallah bu calisir senide kizdiriyoruz ama ne yapalim ogrenmeye calisiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

ya baba war ya sinirlerim bozuldu mu online diye bi oyun oynuyom alhemy serwerda i...... beni sewmiyo benim difremi 2. defa heclediler butun silahlarim gitmis yazdim orda bu sefer sen yalan soluyosun diyolar bisi anlamaidm bu yancilar war ya sinir ediyo beni simci bende indiricem stret figetiri bakalim isallah bu calisir senide kizdiriyoruz ama ne yapalim ogrenmeye calisiyoruz

efferim. öğren ne demiştin. bilmemek değil öğrenmemek

GEVUR ISTE NE ANLAR...

hadı ben yattım... AGA NIGILEREDE BAKIN BAYAG GUZELLER.. OY OYYYYYYYYYYY...

• yahu tam yatıyodum bı oyun buldum... BI ARKADAS BURDA BASKET OYUNU DEMISTI... STREEP HOOP UN 2 CISI MI NEYDI. SANIRIM O DEDIGINI BULDUM. ACABA O MU? CEKIYOM BI BAKAM... SIMDI KOYUCAM...
  • SUBUTİ dediğin oyun bumuydu acaba?

• amigamen man sen mamein kullandığın versiyounu direk verirmisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

amigamen man sen mamein kullandığın versiyounu direk verirmisi?

benimkide aynı versiyon. MAME32FX fazlasıyla verdim, Sayfada adresi...
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.