Şimdi Ara

malphite sorunu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her gördüğümde takıyorum şu işe ne biçim iş zamanla saplantıya döndü evet ultisi normalde size doğru çarpan bir cisim yeterince kuvvetliyse sizi kuvvetin uygulandığı yönden geriye savurur bu adam ise alttan girmiş gibi zıplatıyor her defasında rahatsız oluyorum gördükçe gerçeklik algım tepki veriyor ve buda beni paranoyaklaştırıyor nedeeeen!?
    tamam artık biraz sakinim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malph koşup eğiliyor ve sırtıyla adamı yukarı fırlatıyor. Problem?

• Alttan giren bir şey de var demek ki kollayın.
  • alttan çıkartıp vuruyor ne demek yahu ??
  • Yorumlar fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

her gördüğümde takıyorum şu işe ne biçim iş zamanla saplantıya döndü evet ultisi normalde size doğru çarpan bir cisim yeterince kuvvetliyse sizi kuvvetin uygulandığı yönden geriye savurur bu adam ise alttan girmiş gibi zıplatıyor her defasında rahatsız oluyorum gördükçe gerçeklik algım tepki veriyor ve buda beni paranoyaklaştırıyor nedeeeen!?

efeck in değişmesi gerçekten hoş olurdu o ara zıplasa ve havadan altasa üstüne champların daha fena olabilir
  • Oyunu fizik kurallarına göre yapmalarını bekleyemezsin,küçük ayrıntılara takılmadan oynamaya devam et.
  • o zaman corkiye ayakkabı alma
  • Bunlarla uğraşsak ooo . Brand ignite yemesin corki'ye ayakkabı alınmasın takma bunları çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Bunlarla uğraşsak ooo . Brand ignite yemesin corki'ye ayakkabı alınmasın takma bunları çok

Bir insana etle vurursan canı yine yanar. Ayrıca eşyalar normalde sembol diye biliyorum yani ayakkabıyı ayağına takmıyor. Küçük bir taş cebine atıyor hızı artıyor. Zaten oyunu gerçekçi yapmaya çalışmışlar. Fizz ult atarken mesela değişik herolara değişik efektlerle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

o zaman corkiye ayakkabı alma

MMMMMMMONSTER KİLLLL
  • quote:

her gördüğümde takıyorum şu işe ne biçim iş zamanla saplantıya döndü evet ultisi normalde size doğru çarpan bir cisim yeterince kuvvetliyse sizi kuvvetin uygulandığı yönden geriye savurur bu adam ise alttan girmiş gibi zıplatıyor her defasında rahatsız oluyorum gördükçe gerçeklik algım tepki veriyor ve buda beni paranoyaklaştırıyor nedeeeen!?

beter ol pislik
  • Lux çok gerçekçi zaten ışık büküyor.Ezreal o kadar şeyi nerden çıkarıyor vs?Bunlara mantık aramak yanlış çünkü Efsaneler Ligi sonuçta her şey kurgudan ibaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockername

Lux çok gerçekçi zaten ışık büküyor.Ezreal o kadar şeyi nerden çıkarıyor vs?Bunlara mantık aramak yanlış çünkü Efsaneler Ligi sonuçta her şey kurgudan ibaret.

Ezrealın eldiveninde mistik bi taş var onunla büyülü şeyler yapıyor

• darius nasıl o kadar yukarı zıplayabiliyor?
  • graves in mermi hiç bitmiyo üstelik çıplak elli lee onu öldürebiliyor

• quote:

quote:

Lux çok gerçekçi zaten ışık büküyor.Ezreal o kadar şeyi nerden çıkarıyor vs?Bunlara mantık aramak yanlış çünkü Efsaneler Ligi sonuçta her şey kurgudan ibaret.

hayır, büyü ile doğuyor mısırda bulduğu alet ile büyüye şekil veriyor.
  • quote:

quote:

Hatta onu Taric hediye etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaquaries

quote:

quote:

Hatta onu Taric hediye etmiş.

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BioManiac -- 15 Mart 2013; 22:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

o zaman corkiye ayakkabı alma

o zaman eliseye 6 ayakkabı al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.