Şimdi Ara

Maliye Bakanlığı’ndan GSM operatörlerine Whatsapp incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla Vodafone kullanıyorum. Red 10 tarifesinden Red 15 tarifesine yeni geçtim.
    2 ay Youtube'dan video izleme sınırsız, İnternet kotamdan yemiyor.
    12 ay boyunca Whatsapp'tan resim, video, yazı vs. gönderme-alma sınırsız, İnternet kotamdan yemiyor.
    12 ay boyunca Facebook'da video izleme, yükleme, gezinme her şey sınırsız, İnternet kotamdan yemiyor.
    Whatsapp da sadece sesli ve görüntülü görüşme yaparsan İnternet kotandan düşüyor.

Bunlar hariç 1000 SMS, 2000 Dakika "GERÇEK Her Yöne" 23 Ülkeyi 2000 Dakikalık kotamdan arayabiliyorum.

15 GB İnternet var. Her Pazartesi Vodafone Yanımda da 500 MB İnternet veriyor ve ayda 2142 MB gelen hediye ile 17.14 GB İnternetim oluyor.

Türk Telekom gibi değil, Turkcell gibi. Adam gibi çekiyor.

58 lira ödüyorum. Daha ne olsun..

• Infinitum kullanıcısına yanıt
    Evet, dergilik paketinin OİV'si yok. KDV'si %1. Reklam ve tanıtımlarda hediye olarak gösterip, faturada tarifenin yarı ücretini dergilik olarak gösteriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamimG

Evet, dergilik paketinin OİV'si yok. KDV'si %1. Reklam ve tanıtımlarda hediye olarak gösterip, faturada tarifenin yarı ücretini dergilik olarak gösteriyorlar.

Hocam bunu SS'li olarak kanıtlarsanız cidden boş bir haber olmadığı anlaşılır. Dergilik paketinin sözleşmesinde mi yazıyor?

Bir de ben saf saf sevinmiştim ne güzel hizmet diye, Nat Geo dergi takip ediyorum, akıllı telefonum olsaydı eğer o dergi varsa kullanacaktım. Bip ve Lifecell'den de bahsedildi, büyük bir çıkarları yoksa müşteri memmuniyetine yönelik en ufak çabaları yok demek ki.

Neyse en azından "aşırı" yandaş değilmiş demek ki öyle olsaydı eğilip bükülmeden vergilerini sıfırlarlardı bunu görmüş olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ediyorum kaçırılan bir vergi değil de bizim paramız olsaydı bu özen gösterilecek miydi bu kadar denetim yapılacak mıydı

• nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    'Siz' dediğine göre yunan dölüsün galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zdniz Z kullanıcısına yanıt
    Vergi artmadı yalnız , aynı zamanda indirimde oldu.

• LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    Benimle hiçbir paylaşımı olmayan, darbe gecesi kalkışmaya destek vermeyen Atatürkçü subaylara darbe sonrası laf çarpıtan, hayır diyenleri terörist olmakla suçlayan ve bunu destekleyen bir güruha biz diyecek halim yok herhalde. Önünüze gelene o dölü bu dölü diyorsunuz da siz ne dölüsünüz, gürcü mü acaba?
  • Deprem vergisini çakallık yaparak ÖİV yaparsan herkes de senin yaptığın çakallığı taklit eder. İmam osurursa cemaat ne yapmaz?

• Hükümet doğrudan halktan para istediğinde tepki alacağını gördü ve araya başkalarını koyup günah keçileri arıyor. Devlet operatöre giydirecek, operatör de bize. Durum bundan ibarettir.

• dünyada faturalı paketler data üzerinden satılıyor diye biliyorum.genelde sınırsız konuşma oluyor paketlerde.fiyatların değişimi kaç gb internet almana göre değişiyor.
  • yav minare kılıf meselesi işte. %7.5 'e arttırılan verginin kılıfı. donanımhaber de aracı olmuş.

• Bunu aylar önce söylemiştim. Yılbaşından beri böyle bu. Yeni mi anlamışlar?

• Şimdi de borçlarını siliyorlar, anlaşılan incelemeler bizi daha çok becermeleri için yapılıyor. Biz de bir halt çıkar sandık.

Adamlar güya bizden devlete ödemeleri için para alıyor ama devlet o parayı bunlardan almıyor, cehennemin dibine kadar yolunuz var

• Maliyenin zerre umursadığı yok milleti, çift vatandaşlığı olan Mehmet Şimşek canlı yayında açık açık teknenin battığını yeni vergi almaktan başka çare olmadığını söyledi..

ee tabii üretim yok, Mersin limanına tankerle saman geldi saman.. saman ithal etti bu ülke sonunda..

Satacak kurum desen kalmadı, heryer elden çıktı...Pırlantanın kdv sı hala sıfır iken senelik geliri 30 bin lirayı geçen çalışanların gelir vergisi kesintisi yüzde 30 a çıkarıldı sessizce kol gibi.. Diğer yandan suriyelilere TC kimliği verilmeye de hızla devam ediliyor.. malum 2019 seçimlerinde yeni mahsül oy gerekli..

Ha bu arada maliye yurtdışı internet sitelerinden yapılan alışverişlere ve ikinci el alışverişine de sağlam bir vergi hazırlığında..

Milleti resmen bokunda boğuyorlar bi yandan da vize kriziyle gündemi meşgul ediyolar, gariban asgari ücretli bırak yurtdışını kendi ülkesini tatil amaçlı bile gezemiyorken vize krizi çokta umrundaydı sanki..

Neyse uzatmayalım ver mehteri... Bize mehter lazım aga...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucu bize değmesin de

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Asam gibi çekiyor yerine kadar çok iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Normal kotanın haricinde Dergilik, Fizzy, BiP ve benzeri yan ürünler vererek abonelerin kotalarının yükselmesini sağlıyor Turkcell.

Vodafone benzer uygulamayı PASS özelliği ile veriyor.

AsLında kotalarda sınırlama olduğu için Vodafone ve Turkcell böyle bir hareketle kotalardaki sınırlamaları by-pass etmeye çalışıyorlar..

AKK veya AKN olduğu sürece bu tip şeyler Abone açısından kötü bir şey değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 15 Ekim 2017; 16:59:22 >
    Evde wifi olmasa geçeceğim paket bu olur.Öyle çok indirme yapan biri de değilim.Taahhüt bitsin bu paketlere geçecem ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuşmalan

Evde wifi olmasa geçeceğim paket bu olur.Öyle çok indirme yapan biri de değilim.Taahhüt bitsin bu paketlere geçecem ben de.

Konuşma laaann.

Valla ben memnunum da, 2 saat önce LG G4 üm bozuldu. Bir daha LG mi. Tövbe valla..
    Ana kartı gitmiştir reis.Kronik problem garantisi varsa değişirler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.