Şimdi Ara

Maliye Bakanlığı’ndan GSM operatörlerine Whatsapp incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yani hocam, bir yandan kendi servislerine yönlendirirken bir yandan da kotayı şişiriyorlar ama kota olayının bu kadar sınırlı olması zaten operatörlerin suçu değil mi? Dakika paketlerinde Her yöne - operatör içi ayrımından yeni kurtulduk, bakalım bu ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın geç gördüm cevabınızı. Fatura örnekleri mevcut. Aynı hattın aynı tutarlı 2 ardışık ay faturaları arasındaki vergi farkı yarı yarıya. Tarife değişikliğinide onaysız yapmışlar. Mart'ta Maliyenin ihbar hattına bildirmiştim. Maliye Bakanlığı’ndan GSM operatörlerine Whatsapp incelemesiMaliye Bakanlığı’ndan GSM operatörlerine Whatsapp incelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuşmalan

Ana kartı gitmiştir reis.Kronik problem garantisi varsa değişirler.

Garantisi bitmişti. Baktım. Isıtarak halledeceğim kısmetse.
  • SamimG S kullanıcısına yanıt
    Hocam açık seçik belli artık başka söze gerek yok. Vatandaşlık görevinizi yapmışsınız.

Bu arada tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar gibi bir madde var sözleşmelerinde çok can sıkıcı bir durum.

• Infinitum kullanıcısına yanıt
    Genel olarak değilde özellikle Turkcell bazında söylemek gerekirse kota çok çabuk bitiyor.

Birde AKN veya AKK olayını ilk çıkartan Turkcell’in yan kuruluşu, bu olay Türk Telekom’un tatlı gelir elde etmesini sağladığı için o da üstüne yattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O, bu bahane bu ara ciddi para lazım, kulak arkanıza sahip olun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.