Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 benzinli otomatik vites Qq var bizde.Şu yeni çıkan makyajlı kasalardan almayı düşünüyoruz dizel otomatik.Cam tavan düşünüyorduk ama ötv kurbanı olmuş maalesef tekna daha mantıklı duruyor sanırım bizim için.2700 tl sadakat indirimide olunca visia fiyatına gelecek nerdeyse ayrıca 40.000 tl %0 faizde cabası.Çok uygun şu piyasa şartlarına göre.Sanırım bir tane de biz alacağız. :)

@naviga70 Sadakat indirimi 4 yıl önce qashqai aldığımızdada vardı.Bize yanılmıyorsam 1000 tl indirim yapmışlardı ablamın micrası var diye şimdi var olan bişey değil yani :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Bizde de 2013 Micra vardı hocam. Onun yerine Juke aldık iki yıl evvel. Özellikle sormuştum o zaman, yoktu sadakat indirimi. Anlaşılan bazı dönemlerde kafalarına göre yapıyorlar. Belki de lansman dönemlerinde sadece.

Evet Tekna Diesel otomatik fiyatı çok iyi görünüyor. Eşim yılda 8000 km’yi geçmediği için sky pack benzinli otomatik aldık ama hala acaba mı diyorum. Fiyat farkı fazla değil çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glastron -- 12 Ekim 2017; 9:42:29 >
  • 4WD olan fırsat aracı , düşünen varsa kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naviga70

Çok alakasız be hocam, ne bileyim; tiguan mı qq mı deseniz birileri çıkıp bir şey söylerdi belki. Sorduğunuz iki araç çok farklı sınıftalar.

Alakasız olduğunu bende biliyorum. Elimde jetta olduğundan dolayı sordum. Belki benzer alanlar yada alacak olanlar yorum yapabilir diye sordum.

Bu arada araç alan bazı kişiler fiyatları neden gizliyorlar anlamış değilim neyse..

• istanbul da 1.6 dizel otomatik tekna için 119 a inebiliyor bayiler. fakat renk bulmak zor. metalik gri için 5 bayi gezdim çoğunda araç kalmamış.
  • Arkadaşlar 1.5 dizel manuel dizayn paket için kapora bıraktım. 118 bin liraya indirebildim. Araç şu şartlarda piyasaya göre iyi duruyor. Sky pack paketinde jantlar iğrenç olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukeee

Arkadaşlar 1.5 dizel manuel dizayn paket için kapora bıraktım. 118 bin liraya indirebildim. Araç şu şartlarda piyasaya göre iyi duruyor. Sky pack paketinde jantlar iğrenç olmuş.

Bende almayı düşünüyorum siz aracı hangi bayiden aldınız . Sadakaat indirimi var mıydı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

4WD olan fırsat aracı , düşünen varsa kaçırmasın.

Siz neden öyle düşündünuz? Ben 1.2 skypack otomatik ile 1.6 dizel otomatik tekna arasında kalmıştım siz böyle söyleyince aklım karıştı 😁😂

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    Hocam, hafif bir kinaye sezdim ama ben tüm samimiyetimle yazmıştım. Başka bir mana çıkarmayın lütfen.

Şöyle cevap vereyim o halde. Eşime aldık bunu, juke’u gayet iyi durumda aslında ama fiyat, ödeme uygun geldi bize. Borcumuzun kalmadığı bir dönemde, burada değerlendirmiş olalım dedik kazancımızı. Para artmıyor aksi halde. Eşim juke’ta dahi bunun yüksekliğine alıştım, yukarıdan bakmak harika, bir daha asla binek otomobil almam diyordu. QQ’a itiraz etmedi tabi. Sizin tercihlerinizi bilemiyorum ama alın size bir tercih sebebi.

Bunlar kişisel tercihler ama. Bense yola yakın olmak isterim otomobilde.

Diğer paragrafı da üstüme alındım, rakam paylaşmadım ben. Laf ağızdan çıkar malum, paylaşmayın lütfen bu fiyatı dedi satıcı, tamam demiştim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glastron -- 12 Ekim 2017; 21:12:46 >
  • mackali0661 M kullanıcısına yanıt
    Hocam, kaparo bıraktığınız Diesel manuel design pack ile dört çeker Diesel manuel tekna aynı fiyat. Burada kişisel tercihler öne çıkar. Dört çeker mi, bir kaç aksesuar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glastron -- 12 Ekim 2017; 21:11:56 >
  • Benim ablamda iki yıl evvel micrasını juke ile değiştirmişti ama indirim yaptılar diye hatırlıyorum sizin dediğiniz gibi belki dönem dönemdir.Dizel otomatik tekna ile benzin otomatik skypack arası 8258 tl fark var.Arabayı alırken cam tavan sizin için çok büyük kriter olduysa acaba demenize gerek yok zaten yılda 8000km yapıyormuş eşiniz.Ama cam tavan çok büyük kriter değilse 8258 tl farkla kesinlikle dizel oto. Tekna almalıydınız.Neyse hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• Bugün mavi rengini gördüm bayiide. Yakışmıştı. Beyaz renk de güzel. Siz hangi rengi tercih ederdiniz?

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Hala kafamı meşgul ediyor hocam; diesel bizim için ihtiyaç olmasa da satış zamanı geldiğinde daha avantajlı olur diye düşünüyorum.

Benden önce ziyaret ederseniz bir bayiyi lütfen sorun bu sadakat indirimini ne zamanlarda, neye göre yaptıklarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: mackali0661

quote:

Orijinalden alıntı: Dukeee

Arkadaşlar 1.5 dizel manuel dizayn paket için kapora bıraktım. 118 bin liraya indirebildim. Araç şu şartlarda piyasaya göre iyi duruyor. Sky pack paketinde jantlar iğrenç olmuş.

Bende almayı düşünüyorum siz aracı hangi bayiden aldınız . Sadakaat indirimi var mıydı ?

Eskişehir teknik oto. Öyle bi indirimden haberim yoktu açıkçası. 3 tane araç test ettirdiler. Eski kasa bir tanesi de. Ben aracı beğendim. Adı makyaj ama kalite durumu falan değişmiş, japonlar çok özen göstermiyordu çoğu şeye.

• Aynen hocam kesinlikle avantaj oluştururdu çünkü az km yapıyorsunuz ikinci el az km dizel araç bulmak pekte kolay olmuyor.Bu yüzden elden çıkarmak isteseniz hemen elden çıkarabilirdiniz.Neyse sağlık olsun diyelim tekrardan Allah kaza bela vermesin.

Hafta sonu bayiye gidebilirsem sorarım.

• mackali0661 M kullanıcısına yanıt
    benim için 4WD donanımdan önce gelir, tercih meselesi. İst den dışarı çıkmyan birine tabi ki gereksiz.
    karadeniz de iyi iş görüyor.
  • Sadakat indirimi var hocam bu gün görüştüm Bursa sertepe plaza ile. Aile.den birinde nissan olması gerekir miş. Ben dün sattım nissan note aracımı dedim noter belgesi ile gelin 2bin tl indirim yapalım dedi bayan.

• Dukeee D kullanıcısına yanıt
    Eski kasaya ne fiyat veriyorlar acaba?
  • Arkadaşlar,

Kış lastiği ne düşünüyorsunuz? Teslim almadan önce design pack jantlar ve 4 mevsim lastik istesek eskilerini belli bir fiyata alır mı acaba bayiler:)

2 yıldır İstanbul da michelen cross climate dan çok memnunum eski arabayla. Şimdi kış lastiğiyle uğraşmak istemiyorum. Bu lastikleri bir lastikçiye satıp cross climate alınabilir ama çok ucuza sayarlar büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Arkadaşlar,

Kış lastiği ne düşünüyorsunuz? Teslim almadan önce design pack jantlar ve 4 mevsim lastik istesek eskilerini belli bir fiyata alır mı acaba bayiler:)

2 yıldır İstanbul da michelen cross climate dan çok memnunum eski arabayla. Şimdi kış lastiğiyle uğraşmak istemiyorum. Bu lastikleri bir lastikçiye satıp cross climate alınabilir ama çok ucuza sayarlar büyük ihtimalle.

En son makyajlı kasa 1.5dci m/t skypack 109'a alıyordunuz, ne oldu o durum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.