Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
383.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schumacher__

quote:

Orijinalden alıntı: Of Monsters and Men

Ben de visia 1.2 manuel derin mavi aracımı dün teslim aldım. Bayide basamak ve park sensörü takıldı teslimat öncesi. Henüz 20km yol yaptım dolayısıyla izlenim paylaşmak için çok erken, yalnız cuma günü 750 km uzun yol yapacağım.

Bayideki arkadaş, rengin özel olmasından dolayı seramik kaplamayı ısrarla yaptırmamı tavsiye etti. Bayide 1500 TL olduğundan yaptırmadım tabi ki ancak sizlerin düşüncesi nedir merak ediyorum. Bu işi hakkıyla yapan birini tanıyorum ve bayideki teklifin yarısına yapacağını söyledi. Seramik kaplama para tuzağı mı yoksa böyle metalik koyu renklerde koruma sağlıyor mu?

Bu arada çevremden bu zamana kadar aldığım tepkiler rengin bu kasaya çok yakıştığı yönünde. Bu iş biraz zevk meselesi ancak bu konuda aklında soru işareti olan varsa bu rengi tavsiye ediyorum.

aracınızın fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz? ekim sonunda 87,500e satmışlar burada şimdi 91500den aşağı inmiyorlar, ben 90bin altına razıydım şimdi psikolojik sınırımın üzerine çıktı fiyat 90bini geçmesiyle ve vazgeçiyor gibiyim.

Bir de serviste takılan park sensörü hakkında bilgi verir misiniz? Orjinali çok hoşuma gitti, arabada hiç belli bile olmuyor fakat serviste sonradan takılanın görüntüsü/kullanımı fln nasıl? Tavsiye eder misiniz?

Son olarak herkese sorayım bu aralar 1,2 visia manuel için teklif alan oldu mu :)

Mar Oto'dan 88500'e aldım derin mavi, paspas ve trafik seti hediyesiyle. Kapora 17 Ekim'de verildi, ödemenin tamamı 26 Ekim'de yapıldı. Aracı teslim alırken sordum en son 91500'e veriyoruz şu an dediler.

Park sensörü ve yan basamakları maliyetine yaptırdım, park sensörü dediğiniz gibi tamponda hiç belli olmuyor orjinal gibi. Yalnız sonradan takıldığından ve Visia multimedia ekranı küçük olduğundan mesafeyi gösteren bir ekran yok maalesef, sadece ses ile yardım sağlıyor.

Mar Oto'da Tolga Bey var, eğer İstanbul'da iseniz özel mesajla size bilgilerimi vereyim benim selamımı söylerseniz bu fiyattan bir şeyler yapar diye düşünüyorum. Ben aracı alırken sadece derin mavi aradığımdan İstanbul ve çevresinde sormadığım bayi kalmamıştı, sağolsun bir tek kendisi ilgilendi aracı bulmak için.

• r@mses R kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 e aldim park sensoru paspaslar trafik seti hediye boya koruma falan hic anlamiyorum hocam o islerden :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • r@mses R kullanıcısına yanıt
    Kasko sompo japan midir nedir o galiba sigortayi nissandan yaptirdim

• Hediye aldığınız paspaslarda Qashqai yazıyor mu? Yani orjinal kauçuk paspas mı veriyorlar? Sizden ricam bir resim atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 13 Kasım 2017; 9:14:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navigasyon u güncellemenin bir yolu yok mu arkadaşlar? İlla bayiye para mı bayılcazz

• Of Monsters and Men kullanıcısına yanıt
    Hocam yan basamağı kaça taktırdınız? Bende düşünüyorumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: theburock

Hocam yan basamağı kaça taktırdınız? Bende düşünüyorumda..

Aynen bende düşünüyorum 300 tl omsaline nın n11de alsak taksak servis 1000tl dedi bana

• iş yerimin oradaki kedileri geçen ön kaputun üstünde görmüştüm.
    çok sevimliler ama mecburen pist dedim gittiler.
    bugün arabayı yıkayınca farkettim ki ön kaputta bir sürü çizik var.

gerçi yakından dikkatli bakınca anca gözüküyor, ama yeni araca böyle olunca üzülüyor insan.
  • Yan basamak ve korumalik taktiran arkadas varsa resim paylasabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reywal -- 12 Kasım 2017; 23:26:15 >
  • aracı geçen hafta cuma teslim aldım. ilk izlenimim olarak oldukça pozitifim, memnunum. En hoşuma gitmeyen kısım ses sistemi, radyo çekiş kalitesi ve anlamsız cızırdamalar. İstanbulun merkezi yerinde bile en popüler radyolar cızırtılı ve düşük kalite çekiyor.

Daha önce hiç cruise control özellikli araç kullanmadığım için bu özellik çok hoşuma gitti. Direksiyondan +/- olarak hız verip düşürmek çok hoş uzun ve boş yollarda. Bu cruise control devamlı kullanıp tuşlarla sıksık komut vermek araçta herhangi bir olumsuzluk yaratır mı? Yada uzun yollarda bu şekilde daha sağlıklıdır yorumu yapılabilir mi? Fikri olan var mı?
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Bizimki de 4km de idi.
  • hopeorhan H kullanıcısına yanıt
    2008 yılından beri farklı markaların araçlarında hız sabitleyici kullandım. Ve her boşluk bulduğumda açarım hız sabitlemeyi. Hızı elle artırır ve düşürürüm. Hiç bir marka ve modelde teknik bir arıza ile karşılaşmadım çok şükür. İnşallah QQ de de karşılaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar13

Bizimki de 4km de idi.

Tşk ederim.
  • Bizimkide 3 kmdeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Hediye aldığınız paspaslarda Qashqai yazıyor mu? Yani orjinal kauçuk paspas mı veriyorlar? Sizden ricam bir resim atabilir misiniz?

Bana ellerinde bulunan halıflex türü üzerinde qashqai yazan paspas verdiler. Koyu gri.
    Israr etmedim ve n11 den bir takım havuzlu kauçuk paspas aldım.
  • +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Orjinal hocam Qashqai yazıyor.

• Ön camin onunden trim sesi geliyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: mufit

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Hediye aldığınız paspaslarda Qashqai yazıyor mu? Yani orjinal kauçuk paspas mı veriyorlar? Sizden ricam bir resim atabilir misiniz?

Bana ellerinde bulunan halıflex türü üzerinde qashqai yazan paspas verdiler. Koyu gri.
    Israr etmedim ve n11 den bir takım havuzlu kauçuk paspas aldım.

Hocam foto paylasirmisiniz bende dusunuyorumda

• mufit kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız ürünün linkini verir misiniz? Kaliteli bir şey mi tavsiye eder misiniz? Tam olarak uyumlu mu acaba?

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Tşk

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.