Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
383.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burdan yazın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inch

Burdan yazın
    DM lütfen :)
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız güzel günlerde kullanın.

Yanlış anlamayın ama jantlar beğenmedim, yeni kasa clio araçların üzerinde ki janta çok benziyor.

Bu arada bir bilgi paylaşmak isterim. Diğer forumdaşlar da bilsinler. Firma sahipleri Ppp paketlerin siparişlerini vermişler fakat adamlar kurların oturmasını ve fiyatları sabitlemeye çalışıyor. Hatta bazıların ellerinde var ve satmıyorlar. Bu direk olarak bilgidir, bakıma götürdğüm Qq aracımın "X" bir firmada çalışan genel müdür arkadaşım tarafından söylenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız güzel günlerde kullanın.

Yanlış anlamayın ama jantlar beğenmedim, yeni kasa clio araçların üzerinde ki janta çok benziyor.

Bu arada bir bilgi paylaşmak isterim. Diğer forumdaşlar da bilsinler. Firma sahipleri Ppp paketlerin siparişlerini vermişler fakat adamlar kurların oturmasını ve fiyatları sabitlemeye çalışıyor. Hatta bazıların ellerinde var ve satmıyorlar. Bu direk olarak bilgidir, bakıma götürdğüm Qq aracımın "X" bir firmada çalışan genel müdür arkadaşım tarafından söylenmiştir.
    Yanlış kişiyi alıntıladın ben yeni araç almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=Vcrpil0EQGY

Aracın sağ görüş açısı kör kalıyor gibi.
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Evet..Sanırım bu forumda bunu ilk dile getiren benim..Aracın sağ ön tarafında bariz görüş kaybı var. Özellikle de sağa dönerken dikkatli olmamız icab ediyor..
  • evet ben de sağa dönüşlerde dikkat ediyorum

• Arkadaşlar makyajlı kasa design pack aracımı bugün teslim aldım. Üzerinde orijinal paspasları var. Acilen paspas almam gerekiyor. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Bagaj havuzu da önerirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamd20

Arkadaşlar makyajlı kasa design pack aracımı bugün teslim aldım. Üzerinde orijinal paspasları var. Acilen paspas almam gerekiyor. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Bagaj havuzu da önerirseniz sevinirim.
    ustad biraz araştır. foruma 3d paspas yaz bak neler çıkıyor.
  • Hamd20 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız günlerde binin...ne kadara aldınız desing pack satış listelerinde görünmüyor
  • Her şey iyi güzelde şu sağ kapıdan gelen ses'e bir çözüm yokmu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcload

Her şey iyi güzelde şu sağ kapıdan gelen ses'e bir çözüm yokmu :)
    sağ kapıdan gelen sesi kaydedip paylaşabilir misiniz? Kapının neresinden ne tür bir ses geliyor?
  • Aracında konsol tırıltısından şikayeti olan herkes gitsin cam iç önündeki şerit şeklinde plastiği baştan başa hafızalı süngerle vs. sabitletsin. Ses mes kalmıyor, tamamen oradan kaynaklanıyor tüm ses.
  • Evet .Öğrt gününde 2.bakımı yaptırdım öpüldüm tabi ufak tefek indirimler(örtmen indirimi vs..) ile ve motor temizleme dahil 2.bakımı 1050 lirayla 4 taksite yaptırdım.Araç benzinli 2016 aralık çıkışlı.Akü voltajını set updan bakmıştım 12.0 çıkıyordu araç çalışmazken bakmışlar garantiden değişmiş.Özetle 1050 liraya sevinmek zorunda kaldım maalesef bu arada ekstra standardmış fren hidroliği değişti

• sağ kapıdan bir tıkırtı ben de duymuştum. Biraz inceledikten sonra oradaki emniyet kemerinden sesin geldiğini farkettim, bazen biri indiğinde elle orayı düzeltmek lazım.

• Hamd20 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende de dasing pack var pas için şu forumu bi inceleyin derim.

https://forum.donanimhaber.com/ana-konu-havuzlu-paspaslar-3d-4d-5d-bilmecesi--131193132#131193132

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    kasisten ya da hafif bozuk yoldan geçerken sağ kapıdan geliyor. Kayıt yaparsam linkini yollarım. Bazen çızırtı şeklinde geliyor bazen çıt çıt çeşitli versiyonları var :)
  • Cuma akşamı 8500km de 1 yıllık bakıma girdim "Gerçek Oto" da. Tabi bana da giren bişiler oldu ama yapacak bişey yok :) Telefonda yaptığımız pazarlıktaki gibi 1200TL ye bakım ve otomatik el frenini yaptılar sağolsunlar. Hem de 50 dk içerisinde tüm bakımı yapıp aracı pırıl pırıl teslim ettiler.

Not olarak paylaşayım, otomatik el freni yanında kapıların hareket ettikten sonra otomatik kitlenmesini eklemelerini istemiştim. Bunun yazılımla mümkün olmadığını söylediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar13

Cuma akşamı 8500km de 1 yıllık bakıma girdim "Gerçek Oto" da. Tabi bana da giren bişiler oldu ama yapacak bişey yok :) Telefonda yaptığımız pazarlıktaki gibi 1200TL ye bakım ve otomatik el frenini yaptılar sağolsunlar. Hem de 50 dk içerisinde tüm bakımı yapıp aracı pırıl pırıl teslim ettiler.

Not olarak paylaşayım, otomatik el freni yanında kapıların hareket ettikten sonra otomatik kitlenmesini eklemelerini istemiştim. Bunun yazılımla mümkün olmadığını söylediler...
    Geçmiş olsun diyelim dizel mi araç

• Arkadaşlar Qashqai 2020'de kasa mı değişecek ?
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.