Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.740
Cevap
70
Favori
368.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • STOP ETMELER VE TRAKTÖR GİBİ SESLERE 2014 POLO 1.4 TDİ BMT COMFORTLINE POLOMA ( Kİ TAM 1 SENE ARAŞTIRARAK ALDIĞIM İLK SIFIR ARABAMDI ÇOK ÜZÜLÜYORUM HALA ) İSPANYA DA ÜRETİM HATASI OLMUŞ ARACINIZA GARANTİDEN BASKI BALATA VOLAN AKS KAFALARI DEĞİŞECEK DEDİLER.ARTIK ARABAYI GERİ ALIN YETER DEDİM YENİSİNİ VERİN OLMAZ DEDİLER.HATTA 3. YAPARSA AYNI ARIZA MAHKEMEYE GİDERSİNİZ YİNE VERMEYİZ DEDİLER
  • HAKKIMI HELAL ETMİYORUM VOLKWAGEN TÜRKİYE DENİZLİ ,BOZUK ARABAYI SATTIĞINIZ İÇİN .ARBAYA İHTİYACIM OLMASA ÇOKTAN MAHKEMEYE VERİRDİM.
  • BANA VERDİĞİN EZİYETLE BÜYÜKSÜN POLO
  • POLO3535 P kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçmiş olsun. Sonuna kadar haklısın,ilk arabanda bunlar yaşaman çok üzücü.bunlara diyecek bişey bulamıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecmıs olsun dostum...
  • ÇOK SAĞLAM GEÇTİ HEM DE TŞKÜRLER HERKESE
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLO3535

ÇOK SAĞLAM GEÇTİ HEM DE TŞKÜRLER HERKESE

Geçmiş olsun dostum,

Dizellerde kronik olan bir sorun seninkisi. Henüz 1.2 TSI modellerde bir sorun yaşayan yok gibi, Yeni modellerde Polo DSG problemide henüz yazan yok ve gözlemlemedim daha maşallah
  • geçmiş olsun , büyük şansızlık ve bence servis ihmalkarlığı sizinki

bende 12bin km gordum dsg de şuan gozlemlediğim kalibrasyon sorunu var , kalkışlarda değil ama 2-3-4 de vites geçişlerini hissediyorum 15bin bakımda soylicem ilgilensinler

onun dışıdna bir sorun daha gozlemleyemedim , 1.4 tsi aracım 11bin km de yarım litrede yağ eklemek zorunda kaldım, oda normal bir değer
  • 1.0 trendline aracımızı satıyoruz.

Boyasız Sıfır Ayarında Maviş POLO
    İlan No: 282163785
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyasiz-sifir-ayarinda-mavis-polo-282163785/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Polo 2014 1.4 TDI comfortline aracıma yan sanayi bluetooth özellikli teyp taktırmak istiyorum.

Ancak mevcut teyp ile görebildiğimiz yakıt ve araç durumu bilgilerinin gözükebileceği bir marka/model önerisine ihtiyacım var.

Daha önce taktıran var ise iletişime geçebilir mi ?
  • Arkadaşlar 1.2 lounge düşünmekteyim, ama poloya 54 bin verilir mi diyen çok arkadaşım var, ileride zarar edersin diyorlar. Sizlerin fikri nedir? Yardım edin.

• enpisagor kullanıcısına yanıt
    Bu sınıfta bu dolulukta bir araç için bence normal olan bir fiyat. 1-2 sene önce olsa bir üst sınıfa bakın yorumları çok olurdu ama şu anda B sınıfı tüm araçlar bu fiyat bandında.
    Zaten 1.0 polo'dan 1.2 lounge'a geçeceksiniz anladığım kadarıyla. Zaten memnunsunuz diye tahmin ediyorum. Zarar etme mevzusunda gelince, B sınıfında en çok tercih edilen araç Polo. Şu anda 54 bin TL verip alacağınız sıfır diğer araçlardan daha fazla zarar edeceğinizi garanti edebilirim. Eğer kar-zarar sizin için bu kadar önemliyse 3-4 bin TL aşağı fiyata kmsi 10 bin bile olmamış ikinci el polo alabilirsiniz. Bu tamamen tercih meselesi.
    Arkadaşlarınıza lütfen sorunuz. Sıfırı 54 bin TL'ye alınıp ileride zarar edilmeyecek olan araç nerede varmış?
  • yyamany Y kullanıcısına yanıt
    Ilginize teşekkürler, 1.0 aracımızı aldığımız paraya satıyoruz, lounge için de dediğim gibi poloya o para verilir mi diyenler kafa karıştırıyor, Polodan memnunuz, her yönü ile memnun edici, lounge olunca çok daha memnun eder.

• 1.2 tsi sini sürdüm, çok güzel araba.daha çok 1.4 tdi 90 hp modelini düşünüyorum.ama ikinci ellerin çoğunda sis farı yok.sonradan takılıyor mu, fiyat bilgisi olan var mı ?
  • speedyhk S kullanıcısına yanıt
    Takiliyor.Serviste 1.200 civari disarda taktirirsaniz 800-900.
  • bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :) peki dışarda orjinalini taktırma şansımız var mı ?
    sanırım 0 düşünüyosun.millet herşeyi der emin ol. ben 4-5 sene önce 6000 km de 1.4 getz aldım. yaklaşık 5 sene oldu arabam 80 000 km.
    yıllardır biniyorum sadece bakıma giriyor çıkıyo. 1 sefer arza vermedi sonuçta yeni araba.bana o zamanlar o paraya golf var diyorlardı.
    bahsettikleri golf o zaman en 100 bin deydi.ben o arabayı alsam şimdi olacaktı yaklaşık 200 000 km ;)
    polo baya donanımı olan bi araba, normal 1.2 değil sonuçta destekleyen bi turbo var, sürdüm çok güzel.
    ama malum benzinli araba yakmıyor desekte benzin pahallı o seçim de sizin tabi
  • speedyhk S kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ederim, evet sıfır düşünüyoruz, 56,800 liste fiyatından indirim ile bu fiyat oldu, dediğiniz gibi millet polo o para eder mi? diyor ama piyasadan haberleri yok, c sınıfı boş araç almak mantıksız geliyor, lounge polo ciddi anlamda dolu bir araç, ayrıca vw kalitesini alıyorsun, bakalım hayırlısı olsun inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Arkadaşlar 1.2 lounge düşünmekteyim, ama poloya 54 bin verilir mi diyen çok arkadaşım var, ileride zarar edersin diyorlar. Sizlerin fikri nedir? Yardım edin.

Hocam amac kisa sureli al sat ise vw en iyisi bundan hic kusku olmasin. Ancak 1-2 senede aracinizi 7 bin km civari kullanmisiniz. Yani az kullanim olmasina ragmen sikilma olmus anlasilan.

Bence golf ile devam edin. Hemde turbosunun tadina bir ust sinif farklarini gozlemlemek adina. Benim arkadsimda aynen oyle yapti ve cok mutlu.

Sahsen ben olsam baska marka veya model bakardim ama tabii kisisel tercih.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.