Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantiden değişio,debriyajı falan komple değiştieiolar.sende bi sıkıntı yok kardeşim,bu tdı manel de var.hepside bilio.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    acc sipariş ile eklenebilir, araç oluşturuca çıkmıyor olabilir bayiye giderseniz yardımcı olurlar
  • Canmiyagi C kullanıcısına yanıt
    tamam dostum erel'e götüreceğim bu haftasonu. bana tutup da dizel bu hacı çok basacan buna kalkmaz yoksa demezler inşallah. boğaiblirim orda ustayı :D
  • Vatal V kullanıcısına yanıt
    Yok yok sen rahat ol..

• Hocalarım merhaba, benim 20 mayıs 2015 çıkışlı lounge polom yağ değişimine 30 gün kaldı uyarısı verdi. Sizler bu uyarıyı aldınız mı? Araç 10000e yeni yaklaştı, 1 yılda tam dolmadı daha. Ne yapmam gerekiyor?

• ygtatli kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 10.000 km. yıl bitmeden doldurulduğu takdirde yağ değişimi gerektirmektedir. Fazlada bir şey kalmamış yılı doldurmaya. Garanti kapsamından çıkacağını pek sanmam ama yinede servisle görüşmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyyankees -- 29 Mart 2016; 17:00:00 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba,
    2015 polo 1.2 tsi dsg comfortline kullanıcısıyım,
    lastik basınçlarınız ne kadar arkadaşlar?
    Ben benzin ikmal kapağındaki değeri bastım. Yanlış hatırlamıyorsam 35-36 olması lazım araç en ufak kasislerden geçerken resmen zıplıyor...
  • fpala1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam 32 olacak.

• Benzin depo kapağında kaç yazıyordu?
  • fpala1 F kullanıcısına yanıt
    Onu hatırlamıyorum. Ben servise özellikle sordum ön arka 32.

• arkadaşlar selam;

klima gazını servis dışında kontrol ettirip doldurtsam garanti konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
  • Arkadaslar kac bin devirde vites değiştiriyorsunuz- degistirilmeli ? Maksimum tork degerini kacta veriyor polo ?( arac 2014 1.2 tsi)
    Arac bazen 1900-2000 devirde vites yukselt uyarisi cikiyor ekranda, en ideal devir araligi kactir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenı Polo İnceleme
    arkadaslar merhaba kendı aracım olan 1.2 tsı dsg poloyu ınceledım yenı youtube kanalı actım ızleyıp yorum yaparsanız cok sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desi116

Beyler bayaynlar arac perıyodık bakımlarımız gelıyor buyuk sehırmı tercıh edıyorsunuz yoksa bulundugunuz sehırdede olurmu yorum varmı 15.000 e de gelmedık ama gıdıcez sanırım 1 yıl oldu

merhaba şehir içi tüketiminiz nedir acaba , karma vb.

cruze dan bu araca geçmek istiyoruz da.
  • istanbulda yaşıyoruz genelde işe geliş gidiş yoğun trafikte kullanılıyor. en son aldığımız 1 depo ile 970km yaptık, ortalamada da 5.1lt gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    1.4tdi dsg blue.
  • 1.2 tsi manuel sakin kullanım da 22 kuruşa kadar düşüyor. Agresif kullanımlarda 30 - 32 kuruşa kadar çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_tuncer1907

1.2 tsi manuel sakin kullanım da 22 kuruşa kadar düşüyor. Agresif kullanımlarda 30 - 32 kuruşa kadar çıkıyor

Bir depoyla ort. ne kadar gidiyor araç bende almayı düşünüyorum bu hafta içi 1.2tsi polo lounge cam tavan fiyatı biraz fazla geldi ama donanım iyi(56.500)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorba11

quote:

Orijinalden alıntı: ali_tuncer1907

1.2 tsi manuel sakin kullanım da 22 kuruşa kadar düşüyor. Agresif kullanımlarda 30 - 32 kuruşa kadar çıkıyor

Bir depoyla ort. ne kadar gidiyor araç bende almayı düşünüyorum bu hafta içi 1.2tsi polo lounge cam tavan fiyatı biraz fazla geldi ama donanım iyi(56.500)

Adana şehir içi 700 km'den aşağı düşmüyor hocam Polo 1.2 TSI Manuel.

• Çok güzel fiyat almışsın bence. Bu sana bağlı bende şu an için 680 gidiyor. Aracı çok agresif kullanmazsan 750 770 İ görür

• Ben de Adana şehir içi 700 hatta 750km altına düşmüyor. polo 1.2 manuel lounge.İstanbul ve Ankara gibi büyük trafik çilesi olan yerlerde bu rakamı yakalamak zor sanırım.Aracım 5.000 km oldu genel ortalama 5.7 de.50 liraya kullanıma göre 200-230 km arası götürüyor ( litresi 4.30 ). Aldığın fiyat da çok iyi bencede. Aralık ayında güye sene sonu kampanyası filan 53 e almıştım. cam tavan yok ama metalik renk var.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.