Şimdi Ara

Makyajlı Mitsubishi Space Star Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
10.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk mesajdan beri bütün yorumları okudum.bosa kürek çekiyorsunuz hocam.

Aracim suzuki..alirken çok elestirdiler.103 bin km'de şuan, rutin yağı suyu hariç bu km ye kadar sadece 90 binde balatalar değişti.oda sarf malzeme.

Turbo yok,benzii olduğu icin enjektör ,dpf derdim yok,triger zincir,aisin eat6 tam otomatik tork konvertur şanzıman ,yani çok uzun süre sanzuman korkumda yok.anlayacagin daha çok uzun süre sadece yağ su degisecegim.benzin tuketimide çok iyi.donanim olarakta yok yok.

Bazı insanlar vardır.sorunsuz binmek ister arabasına.bazilari vardır 0-100 deki o bir kaç saniye çok önemlidir.bazilari için sabah koyduğu ilana akşamına satmak ister.kimi iç plastik meraki vardır.

Sen bir seçim yapmışsın.varsin almak isteyen 40 50 bin TL fazla vererek fiestasini alsın,benim km lere geldiğinde rüyasında dsg sanziman görmeye devam etsin.bu onu mutlu edecekse öyle olsun

Çünkü Türkiye'de araba sektoru fanatizme dönmüştür ,oyleki adama 40 bin km de buji değiştirir bu fanatiklik.ne anlatsan beyhude

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 1 Mayıs 2020; 17:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Arabanın az satılması kötü olduğu anlamına gelmez.
    Ferrari de az satıyor.
    Bentley de az satıyor.
    Ne bilim Lamborghini de az satıyor.
    Bu kötü olduğu anlamına gelmez ki.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Bu mesaj silindi.
    Yanlız bu motorları piyasaya sokan sadece mitsubishi değil, Renault 1.0 sce 72bg , Polo 1.0 80bg vs her markada giriş seviyesi bu fiyatlarda bu motorlarda ve giriş seviyesinde hatrı sayılır satış yapabiliyor. Kişi parasıyla istediğini alır. 130 bin tl veren hesabını bizden daha iyi yapıyordur herhalde parayı biz bağlamıyoruz sonuçta,

Bana göre Mitsubishinin eksiği alternatif bir turbo motor koymaması koyup 140 a satsa normal karşılanırdı. Parayı sıfır araçta yaşına km sine piyasasına ödüyorsun. Sonuçta hangisini alırsan al reelde az bi değer kaybı yaşar. Ancak Tl den hızlı erimez seneye bu araba ve rayiç rakipleri en az 150 bin tl...

Hangi temiz passata baktığınızıda merak ettim 120 bine ikinci el B7 bulursun 8 yaşında fln çoğu galeriden çıkma haşat araçlar arada şahıs aracı denk geliyor. Onunda iyi bir kullanıcı olması şans ilgilisi olduğum için söylüyorum 127 bine anca jetta alırsın. Temiz baş ağrıtmayacak passat için en az 180 bin tl bütçe olması lazım. Zaten sıfırı 300 bin tl civarı, belki temiz golfte denk gelir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arabanın az satılması kötü olduğu anlamına gelmez.
    Ferrari de az satıyor.
    Bentley de az satıyor.
    Ne bilim Lamborghini de az satıyor.
    Bu kötü olduğu anlamına gelmez ki.

Alıntıları Göster
    altın çamura bulandı diye değerinden kaybetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

altın çamura bulandı diye değerinden kaybetmez

Alıntıları Göster
    laf tam yerinde olmuş. Çok güzel söz teşekkür ederim hocam duygularıma tercüman oldunuz resmen
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Space star da sen beğenmiyorsun diye kötü olduğu anlamına gelmez

• quote:

Space star da sen beğenmiyorsun diye kötü olduğu anlamına gelmez
    şimdi bu lafımdan bunu mu çıkarttın

beğenmediğimi kim söyledi? aksine beğeniyorum. beğeniyorum ki böyle bir yorum yaptım. beğenmesem senelerdir mitsubishi marka araba kullanmazdım zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 1 Mayıs 2020; 19:30:9 >
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Ne bilim burda herkes space star a giydirdiği için sizi de onlardan sandım 😁

• Aylık ortalama 500 dolar kazanan millet ayda ortalama 5k kazanan milletin yaptığı ürünü beğenmiyor. Bu araba bile size çok. Gerçi çoğunuz bunu bile alamayacak gelirde.

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Sen hiç bindin mi kardeşim space star a ?

Buna turbo motor taksan ilk virajdan toplarsın parçalarını.

Bu araç ne kalite ne motor olarak iş yapar. ancak daciayla symbol karşısına çıkar.

2004 lancer 2012 shark lancer 1999 carisma sürdüm bugüne kadar.hepsi klasmanının iyi arabalarıydı.O eski mitsubishi yok artık. Honda alıp yürüdü bu adamlar olduğu yerde saydı.

Polo yada fiestanın en boşunun boşu bu arabanın yanında dünya harikası gibi duruyor.

Hiç fanatizme gerek yok kusura bakmayın.bu arabayı almak akıl mantık işi değil.Gerçekler bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.olay.com.tr/mitsubishi-itiraf-etti-25-yildir-kandiriyoruz-38046

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Sen hiç bindin mi kardeşim space star a ?

Buna turbo motor taksan ilk virajdan toplarsın parçalarını.

Bu araç ne kalite ne motor olarak iş yapar. ancak daciayla symbol karşısına çıkar.

2004 lancer 2012 shark lancer 1999 carisma sürdüm bugüne kadar.hepsi klasmanının iyi arabalarıydı.O eski mitsubishi yok artık. Honda alıp yürüdü bu adamlar olduğu yerde saydı.

Polo yada fiestanın en boşunun boşu bu arabanın yanında dünya harikası gibi duruyor.

Hiç fanatizme gerek yok kusura bakmayın.bu arabayı almak akıl mantık işi değil.Gerçekler bunlar.
    Space star sürdüm (önceki kasası 2016) yenisini görmedim ama 0.9 1.0T versiyonlarla üretilebilir 100bg olur 105bg olurdu çokta fark etmez. Ne arabalarla viraj alınıyor 21 concorde 130km/h Korkuteliden Antalyaya yokuş aşşağı virajlı yollarda inen adam gördü bu gözler adam beni solladı geçti Buda alır bi şekilde arkayı savurabilir zaten esp var kontrolden çıkmaz.

Beni space star alan vs çok ilgilendirmiyor. Ama sadece Mitsubishi için kusur bulunması saçma geliyor. Yaptığı politikaları diğer firmalarında uyguladığını görüyorum. Birinin diğerinden daha ak olduğunu sanmıyorum.

Mesela sadece dışı güzel gözüküyor diye Clio 1.0 atmosferik joy 120 bin tl ye mantıklı mı oluyor bana göre almaya değecek bir araç değil. Arka camlar manuel içeride Tft ekran var donanımlar 2008 model araç gibi adam akıllı doldurduğun versiyonuda 150 bin tl aynı eleştirileri orada göremeyince bu bana mantıklı gelmiyor.

Corsaya gelirsek durum daha vahim. Baz donanım 1.2 75bg atmosferik motor 130 bin tl daha güzel olması akıl mantık işi yapıyorsa sorun değil. Ama bana kalırsa space star almak ne kadar mantıksızsa bu paketleri tercih etmekte o kadar mantıksız çünkü hepsinin güç hız verileri vs yakın sayılır.

Garipsediğim şeyi umarım anlatabildim sonuçta bana saçma gelen olay bu modele yapılan eleştirilerin diğer araçlara yapılmadığı. Aynı fiyatta bütün rakipleri aynı şeyleri sunuyor yapabilecekleri aşşağı yukarı aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

https://www.olay.com.tr/mitsubishi-itiraf-etti-25-yildir-kandiriyoruz-38046
    İş kandırmaya geldiyse, başta almanlar olmak üzere avrupalı üreticilerin eline kimse su dökemez. Bence hiç girmeyin o topa.

• quote:

Kandirmis halleri buysa,

Yillardir avrupa markalarinin cogu millete 2 havayastikli araba kakalarken, ( millette bayila bayila alirken oda ayri tuhaflik) mitsu taa 2005 yilinda bu kakalayan markalarin c segmentlerinde opsiyon bile olmayan perde havayaatigini colt ile sunuyordu, ustelik 4 havayastigi standartti perdeler opsiyondu.

Katalog verileri o kadar dogru ki adamlar nerede kandirmis anlamak zor.

Mitsubishi arabalarinda bazi temel standartlar vardır.

Istisnasiz hepsi ekonomiktir.

Istisnasiz hepsi sinifina gore genis ic hacme sahip araclardir.
    Istisnasiz daima sinifina gore donanim olarak dolu gelirler.

Istisnasiz tabiri caizse kicini kaldiramayan mitsubishi yoktur, bu b. K attiginiz ss de dahil zira cok hafif araclardir. Ayrica motor standart bir motor değildir dohc mivectir.

Ve istisnasiz tum mitsular iyi yol tutus sunar, yerden 17 cm yuksek olan attrage bile. Buradaki yol tutus 170-180km suratte stabil gidis anlaminda degil,, zira 800-900 kg araclarin yan rüzgarlardan etkilenmemesi mumkun degil zaten 80hp aracin cikacagi suratte belli burada bahsedilen yol tutus viraj giris cikislarindaki yol tutustur.

Ayrica tumu sinifinin en dusuk manevra yaricapina sahip araclardir. Ss mesela 4.6 metre dir donus yaricapi.

Ve tabi tum mitsular sorunsuzdur bunu yazmaya gerek yok.

Valla iyiki mitsu bizi kandiriyor boyle kandirilmaya can feda

Hayirli gunler

• quote:

volkswagen daha beterini yaptı yıllarca milleti zehirledi dizel arabalarıyla...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garin -- 3 Mayıs 2020; 15:29:47 >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Lancer 1.5/1.6 otomatikler mitsubishi değil o zaman

Çünkü şehir içi 10-11 litre yakan, 15 saniyede 100 km hızla ulaşan hantal araçlardır kendileri.

Geçenki konuda space stara b segment dediginiz, şimdi space star b segmentine göre geniş iç mekan mı sunuyor ? Kamera nerde nereye gülüyoruz ?

Donanım olarak dolu gelir derken nasıl dolu mesela, şu an space starda donanım namına bi ekran ve dijital klima var, başka donanım var mı ? Asx ve lancer ne kadar donanlımıydı, ne kadar genişti rakiplerine göre ? Eclispe cross donanim olarak iyi ama rakiplerine göre geniş değil ?

Geçmişteki 1-2 modelden yola çıkarak istisnasız yazmanız ne derece mantıklı ?

Ve evet tüm mitsubishiler sorunsuzdur, garantiden bir sürü parça değiştirten modeli hariç.

İstisnasız kelimesinin anlamını iyi öğrenin ve mitsubishi modellerini gereksiz övmeye, ölümüne savunmaya ara verin derim. Sizin anlattığınız gibi kusursuz, üstün mühendislik araçları olsalardı satış rakamları böyle olmazdı dünya çapında. Bi siz zeki değilsiniz yani.

Toyota da honda da nissan da japon, satış rakamları ortada...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.