Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolcool

quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

hocam bende bunu bekliyorum. ama kaçgündür buraya yazan yok. yeni motor ve şanzımanın gerçek tüketim değerini çok merak ediyorum.

safranbolu lu musun ustad

o ev sürmenede :)
  • Arkadaşlar en sonunda Diamond AMG aracımı aldım ve genel anlamda çok memnunum. Bir sorum olacak plakaları serviste yapıştırmak istedim ama alt saçta pim ve öndeki plastikten dolayı servis bunun olmayacağını söyledi mercedes lerde görüyorum yapmışlar bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulyagsanayi

Arkadaşlar en sonunda Diamond AMG aracımı aldım ve genel anlamda çok memnunum. Bir sorum olacak plakaları serviste yapıştırmak istedim ama alt saçta pim ve öndeki plastikten dolayı servis bunun olmayacağını söyledi mercedes lerde görüyorum yapmışlar bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

hayırlı olsun. güle güle kullan. çift taraflı bandla pimlerin üstünden arada belli bölgelere silikon sıkılarak yapılıyor. ya da araç camlarını yapıştırmada kullanılan siyah renkli silikon yada benzeri madde de çok sıkı turuyor. pimlere dayansa da çok boşluk kalmıyor. en sıkı tutan siyah cam silikonu. yanlız sökülmesi gerektiğinde plaka deforme oluyor.
  • 2,5 aylık arastırma sonunda C 180 karar verdim

dun ıtıbarıyla bayıden beyaz fascınatıonumu ( 5 vtes) teslim aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elixirzm

2,5 aylık arastırma sonunda C 180 karar verdim

hayırlı olun bakalım :)Kazasız belesız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

ALLAH RAZI OLSUM MUDURUM

sizin sayenızde oldu cok bılgılendırıp cok emegınız gectı her sey icin cok tsk ler allah ıstedıgın her seyı gonlune gore verir ınsallah
  • quote:

quote:

quote:

ALLAH RAZI OLSUM MUDURUM

sizin sayenızde oldu cok bılgılendırıp cok emegınız gectı her sey icin cok tsk ler allah ıstedıgın her seyı gonlune gore verir ınsallah

Arkadaşım yazaktın heralde yanlış oldu abi:)
    Güle güle iyi günlerde kullan sevdiklerinde.Çok sevindim adına

• quote:

quote:

quote:

quote:

ALLAH RAZI OLSUM MUDURUM

Arkadaşım yazaktın heralde yanlış oldu abi:)
    Güle güle iyi günlerde kullan sevdiklerinde.Çok sevindim adına

hanı hoca olmayıp hocam dıye bır tabır varya oda benım farklı versıyon tabırım kardesim

keske mudur olabılsen hele hele bırde mercedse mudur olabılsen gonul daha ne ısterki

• quote:

Arkadaşlar en sonunda Diamond AMG aracımı aldım ve genel anlamda çok memnunum. Bir sorum olacak plakaları serviste yapıştırmak istedim ama alt saçta pim ve öndeki plastikten dolayı servis bunun olmayacağını söyledi mercedes lerde görüyorum yapmışlar bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Mercedes servislerinde A005989127111 numaralı çok amaçlı yapışma gücü iyi olan siyah macun contaları var. İşini görürmü bilmiyorum ama servise sorun yardımcı olurlar.

• quote:

tebrik ederim hayırlı olsun. ne kadara aldın.
  • quote:

Diamond editionda jantlar 18 inc,bide amg suspansiyonla konfor nasil acaba aracta?cukurlari falan cok hissettiriyomu? Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1drader

quote:

tebrik ederim hayırlı olsun. ne kadara aldın.

tsk ederim

sizin aldıgınız aractan 3,000 tl eksık oldu

baska bı fark ıse 0 km di
  • çok iyi çok sevindim. ben araştırırken daha hesaplısı yoktu. ellerindeki son araçları çıkarmak istiyorlar. fırsattan yararlanmışsın. güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1drader

çok iyi çok sevindim. ben araştırırken daha hesaplısı yoktu. ellerindeki son araçları çıkarmak istiyorlar. fırsattan yararlanmışsın. güle güle kullan.

tsk ederin 1 drader

siizm malıyetınızn 1000 tl ustune sızın aracınızn rengı olan amg vardı renkten dolayı amg alamadım

son aracları cıkarma dıye bır sey gozlemlemedım tum bayılerde cakılı 5 vıteslerle 7 le vıteslıler arasında 0 km sınde 3000 tl fark var

keske sızde 1 ay sabredebılseydınız ama sans ıste neyın ne zmn olacagı belli olmuyor
  • kompresör 5 vitesli ile turbu 7 vitesli arasındaki 3000 liralık fark çok mu? bence 7 ileri tercih edilir.

ikisinin arasında 100 km de 2 litre tüketim farkı olur. aşağı yukarı hesap yaptım ve 35 bin km de, sadece tüketim farkı nedeniyle 3 bin liralık fark kapanıyor.
  • quote:

kompresör 5 vitesli ile turbu 7 vitesli arasındaki 3000 liralık fark çok mu? bence 7 ileri tercih edilir.

ikisinin arasında 100 km de 2 litre tüketim farkı olur. aşağı yukarı hesap yaptım ve 35 bin km de, sadece tüketim farkı nedeniyle 3 bin liralık fark kapanıyor.

normal sartlarda alsaydım 7 ılerıyı alırdım

ama benım alıs pek normal olmadı 12 000 tl fark vardı
  • quote:

quote:

kompresör 5 vitesli ile turbu 7 vitesli arasındaki 3000 liralık fark çok mu? bence 7 ileri tercih edilir.

normal sartlarda alsaydım 7 ılerıyı alırdım

ama benım alıs pek normal olmadı 12 000 tl fark vardı

hocam bu sırmıdır, anlamadım. başka bir forumda fascination kompresörlüyü 90 bine aldığınızı yazmışınız. açıkçası ben orada, alaya aldım bunu. yanlış anlamayın, önyargılı değilim ama bu fiyat çok zor.

güncel cgi fiyatları şöyle:

amg 108 bin
    fascination 103 bin
    avantgarde 92 bin

elinde kompresör kalan bayiler, bu fiyatlardan 3 bin aşağı veriyor. yani sizin fascination 100 bin. ama siz 90 bine aldığınızı iddia ediyorsunuz.

• sn bayram 1599

aracı bayıden 0 aldım ama noter satısı ıle aldıgım ıcın 0 2, el olmus oldu

bayı aracı kendı uzerıne faturalandırıyor yanı mercedesten kendıne satmıs oluyor arac 2, el olmus oluyor ama arac 0

aracıın ılk sahıbı olup kendı uzerıne faturalandırısan fıyat 99- 100 bın lıra dıyorlar yenı fascıyıde 101,8 102 lıraya verıyolar kompresorda yenı arasında ortalama 3000 fark koyuyolar tas catlasa 4 bın lıra oluyor

anlatabılmısımdır umarım

EDIT: bu dedııgn olay cok nadır oluyor aynı olay yılsonundada bayılerın kota sorunu dolasıyla olacaktır benım artım eskı motoru bıtırmeye calısyorlar o yuzden bu fıyat tan alınmıstır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hastalya-otomotivden-sifir-km-diamond-edition-ve-amg-c180-komp-95164688/detay

bak bu aracı 100 bıne bırakmsılardı bu dıamond edıtıon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elixirzm -- 10 Ağustos 2012; 13:55:09 >

• quote:

sn bayram 1599

bayı aracı kendı uzerıne faturalandırıyor yanı mercedesten kendıne satmıs oluyor arac 2, el olmus oluyor ama arac 0

aracıın ılk sahıbı olup kendı uzerıne faturalandırısan fıyat 99- 100 bın lıra dıyorlar yenı fascıyıde 101,8 102 lıraya verıyolar kompresorda yenı arasında ortalama 3000 fark koyuyolar tas catlasa 4 bın lıra oluyor

anlatabılmısımdır umarım

sn elixirzm,

yani anlattığınız yöntemi ilk defa duyuyorum ve arada 10 bin lira gibi fark var. dediğiniz doğru olabilir. ama bu forumda bu şekilde ilk defa duyuyorum. çevremdede duymadım böyle bir alım.

böyle bir yol varsa herkes bunu bekler ve yayılır. 10 bin lira az rakam değil.

her neyse, ben her ihtimale karşı size, yinede hayırlı olsun diyorum!!!

• quote:

quote:

sn bayram 1599

anlatabılmısımdır umarım

sn elixirzm,

yani anlattığınız yöntemi ilk defa duyuyorum ve arada 10 bin lira gibi fark var. dediğiniz doğru olabilir. ama bu forumda bu şekilde ilk defa duyuyorum. çevremdede duymadım böyle bir alım.

böyle bir yol varsa herkes bunu bekler ve yayılır. 10 bin lira az rakam değil.

her neyse, ben her ihtimale karşı size, yinede hayırlı olsun diyorum!!!

benımde haberım yoktu ınsan arastırınca acık buluyor

yukardakı hastalya 7 ılerıler gelmeden once dıamonda 114 dedıler bır hafta 10 gun sonra aynı araca tel edıp 108 dedıler ertesı gun aradılar 107 dedıler bende yenı motoru beklıyorum az daha bekleyelım hangısı uygunsa alırm dedım 1 hafta sonra bu ılanı gordum nasıl

oluyor bu ıs dedım yukardakı anlatıgım gıbı bayı 0 aracı kendı ustuen faturalandırmıs 2, el 0 satıyor tam alıyordumkı bır arkadasım 18 jant konforsuz ve cabuk hasar ouyor cukurda tasta falan dedı dedı vazgectım amg fascı dıamond arasında lıste fıyatında 5 er bın lıra fark var ben bunu baz alarak bayılerı aramaya basladım aynı bayı hastalyada amg fıyat verıdler ıstedııgm sekılde ama beyaz yoktu beyaz olan bayılerı aramaya basladım bır bayıye soledııgmde sasırdı fıyatları duyunca ben sıze donucem dedı dondu haklısınız dedı bende sıze o sartlarda verım 91,5 fascı dedı beyaz arac yomus paladyum grı amg varmıs bende beyaz fascıye 90 verırım dedım 5 dk sonra dondu tmm dedı olay ın hepsı bu egerkı kendı uzerıme faturalandırsaydım 99 dedı yapsın 1000 1500 tl daha olurdu 97,5 98 anlatabıldımmi

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.