Şimdi Ara

Makyajlı Kia Ceed Türkiye fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ampul bedeli.

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

O 200k fark Reisin huzur hakkı bro.

• Diyelim ki 200bin liram var, hökümet vergisini versem bir defa binmeme izin verirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 29 Kasım 2021; 14:20:58 >
  • Aracın vergisiz fiyatını yazdığınız için tebrik ederim. Haberlerinizde her zaman vergisiz ve vergili fiyatları paylaşırsanız çok müteşekkir kalırız.
  • Sanırım en kötü Ceed olarak tarihe geçecektir.

• 178 bin tl.lik araca 200 bin vergi acaip bir ülkede yaşıyoruz
  • Kardeşim boşuna kia yı kötülemeyin adamlar daha ne yapsın 15 bin dolara sıfır km araç gönderiyor ülkene buda yaklaşık 180-190 bin lira yapar tahminimce. Vergi olmasa eyvallah ufak Bi birikim üzerine biraz finans desteğiyle her kesin insanın alabileceği bir araç lakin ülkemizde saçma sapan vergi sistemi ve paramızın maalesef pul olması sebebiyle orta kesim insanların bile artık hayal gözüyle bakmasını sağlıyor ne diyelim Allah sabır versin bizlere inşallah en kısa zamanda da her araçsız aileyi araç sahibi yapsın
  • Bu fiyatlar olmayan arabanın fiyatları. Türkiyeye geldiğinde üzerine 100 bin daha koyacaksın. Dolar kurundan da 50 bin koy. Yeni yıl vergi artışından 40 bin. Al sana 200 bin daha ekle anca alırız.
  • 2-3 yıl önce mercedes alıyorduk bu paraya
  • Manuel Klima mi? 379.000 Tl ?
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Köylü mehmet amca bile herşeyi biliyor. Sorun bilmek deyin. Sorun kutuplaşmak.
  • O kadar kur yüksekliğine rağmen vergisiz fiyatı 178 bin tl. Ben devletin yerine olsam şu kur yüksekliği yüzünden milletten özür diler ve ÖTV-KDV yi kaldırırım. Sanki dolar 1.2 TL imişte devlette ona göre ÖTV-KDV alma pişkinliği gösteriyor.
  • Makyajsız hali çok çirkindi.zaten hiç tutmadı.bu da önden eski kasa focusu andırdı bana
  • Bende Makyajsız Modeli var. Full Donanım. Görünüşü çok iyi. Negativ hiç yorum almadım. Sahip olduğum fiyat bandında Almanyada başka otomobilde yoktu. Golf Audi gibi Markaların boş paketi o fiyata yani. Şuana kadar çok memnunum ve yakında Makyajlı modeline geçmeyi düşünüyorum. Arkanin full led olması. Gt paketin çok güzel görünmesi ve 1.4 yerine 1.5 motor 140 yerine 160 beygir.

Fiyat performans anlamında çok iyi. Şerit takip, otomatik hız sabitleyici, direksiyon ısıtma, klima, park yardımı vsvsv yok yok üst paketlerde.

Audi A3 un 2018 Otomatik olanı boş olarak 20. 000 idi ben

2018 Kia yi 4 yıl Garantili ve full donanım ile 18 bine aldım. 4 yıl boyunca kafam rahat. Birşey mi bozuldu.. Bırakıyorum servise gerisi Kia nin işi :)

Audi veya Mercedes e Hallo demek 150 Euro dan başlıyor :)
  • Adam arabayı yapıyor ,Kore'den buraya getiriyor ,maliyeti 170 bin TL .Devlet "hooop 200 binde bana verin bakayım" diyor ....
    E 10 ar maaş alan danışmamanlar var ,5 li çete mütahit grubu var, yandaş medya masrafları..Bence devlet kıyamamış yine de bize .Masrafları düşününce 200 bin bile yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikalos -- 1 Aralık 2021; 11:48:35 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

80 HP, manuel vites, 14" jantlı manuel klimalı Polo = 335 bin.

• Aslında suçu hükümette değil halkta, içimizde aramamız lazım. Bu fiyatlara rağmen alanlarda aramamız lazım. Almayın arkadaş. Şöyle 3-4 ay almayı verin bakın nasıl ötv mötv kalkıyor. Geçen sefer yapılan ÖTV indirimi araç satışları en düşük seviyeye inmesi ardından yapıldı. Zaman gelir hükümet halkı terbiye eder eyvallah lakin öyle zaman da gelir ki halk hükümeti terbiye eder.
  • Tekerlekli vergi

• Komsum yeni 19bin euroya aldi
  • Burada yanlışınız var arkadaşlar.
    Türkiyedeki bir vatandaşımız yasal olarak çalışıp bu parayı vergisini ödeyerek alırsa
    550000 TL 1 yıl içinde kazanacağı toplam tutar
    172000 TL gelir vergisini düşersek
    378000 TL tutarında vergisi kalıyor bu parayla bu güzel arabayı alabilir.
    Bu aracı satın alan arkadaş parasını yasal yollarla kazanıyorsaa yaklaşık 378 bin lira toplam vergi ödemesi gerekiyor
    Yani 1 araba kendine 2 araba devlete 20 bin lira kadar da devletine nakit para bırakıyor 😂
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.