Şimdi Ara

MAKYAJLI 308 FİYATLARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
6.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne alaka düşük hız yüksek vites sorun alametiymiş. Yakıt tüketimini düşürmek adına yapılan optimizasyonlar bunlar. BMW 3 dizel de 30-35 kmh de 4.viteste yol alabiliyor, buna da mı kulp bulacaksınız.

Tamam pug 308 çok güzel

Motor olarak biz de beğeniyoruz ama bir sorgulayın bakalım Almanya da satışta olan veya sunulacak olan 1.5 hdi 130hp versiyon neden Türkiyeye getirilmliyor? Acayip verimli bir motor euro 6c veya 6d normlarını karşılıyor yakıt tüketimi ve emisyon olarak 👌🏼

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x571

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

marka algısı ve bu fiyatlar ile pejonun işi zor , 308 gayet kaliteli araç ama beklenen şıçramayı yaşatamadı

marka algısına katılıyorum,fiyatlara katılmıyorum. bazı ürünleri piyasadaki muadillerine göre daha doludur. ayrıca yakıt ve yol tutuşu konusunda efsane denebilir,çok iyidir. aracımın faturasını buldum geçenlerde 15 sene önce aldık,110.000.000'a almışız. 3 sıfırı silelim 110.000 . bu gün b sınıfı dolu modellerde o fiyat zaten.

Tamam fiyatlar çok uçuk durumda ama marka algısı çok önemli ve pejo fiyatlarla çok oynuyor abuk subuk fiyat listesi çıkarıyorlar ,bu forumda da alan arkadaşlar da gördük liste fiyatı ile bayi fiyatları arasında çok afaki farklar oluşuyor . O fiyat edip etmeyeceğine son kullanıcı karar verir satış adetleride bunu gösteriyor

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Yine full led opsiyonuna bağlı yani. Anladım, teşekkürler.
  • Pejo artık allure paketlere full-ledi koymayacak galiba. 3008'de de ek paketle geliyor.
    Active'ler baya kırpılmıştı allure'lar da kırpılıyor. Ama hoş değil, vw eleştirilir donanımda ama highline'a kesinlikle tas çanak far koymaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Pejo artık allure paketlere full-ledi koymayacak galiba. 3008'de de ek paketle geliyor.
    Active'ler baya kırpılmıştı allure'lar da kırpılıyor. Ama hoş değil, vw eleştirilir donanımda ama highline'a kesinlikle tas çanak far koymaz yani.

full led olmayınca pek yavan....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x571

quote:

marka algısı ve bu fiyatlar ile pejonun işi zor , 308 gayet kaliteli araç ama beklenen şıçramayı yaşatamadı

marka algısına katılıyorum,fiyatlara katılmıyorum. bazı ürünleri piyasadaki muadillerine göre daha doludur. ayrıca yakıt ve yol tutuşu konusunda efsane denebilir,çok iyidir. aracımın faturasını buldum geçenlerde 15 sene önce aldık,110.000.000'a almışız. 3 sıfırı silelim 110.000 . bu gün b sınıfı dolu modellerde o fiyat zaten.

Tamam fiyatlar çok uçuk durumda ama marka algısı çok önemli ve pejo fiyatlarla çok oynuyor abuk subuk fiyat listesi çıkarıyorlar ,bu forumda da alan arkadaşlar da gördük liste fiyatı ile bayi fiyatları arasında çok afaki farklar oluşuyor . O fiyat edip etmeyeceğine son kullanıcı karar verir satış adetleride bunu gösteriyor

ben geçen sene model yüksleteyim dedim. baktım en mantıklısı jazz dı. sonra ötv kdv cart curt derken yolacaklar beni. salla dedim illa kriz olur ötv indirimi olur,param cebimde dursun. abuk sabuk liste çıkarıyorlarsa onların sorunu,babamın fabrikası değil. 15 yıl önce en mantıklısı buydu onu aldık,şimdi olsa başkasını alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

Yeni Peugeot 308'lerin internette açıklanan fiyatları ile bayii fiyatları arasında uçurum var. Fakat uçurum tersine.
    Bir bayide sergilenen
    Yeni Peugeot 308 GT Line BlueHDi 120 HP EAT Tam Otomatik S&S fiyatı:
    124.093 TL
    MAKYAJLI 308 FİYATLARI

İnternetteki liste fiyatı:
    148.900 TL
    MAKYAJLI 308 FİYATLARI

24.807 TL'lik farkı (Metalik boya farkını da koyarsanız bu fark 26 bini geçer), satıcı lansman indirimine yordu. Bu sabah, sergilenen aracın fiyatı 148 bin iken öğlene doğru 124 bine düşürmüşler.
    Makyajdan önce Allure dizel otomatikleri kaça veriyorlardı? Hatırlayan var mı?

bu aracın fiyatı makul fakat internetteki liste fiyatını gören daha bayiye gitmeden 308i kafadan eler. bu kadar indirim payı yerine 1-2 bin bırakmak daha mantıklı olurdu.

Çoğu, ilk mesaja bakıp fiyat değerlendirmesi yapıyor. Bayii, Peugeot nun istediği fiyatı yazmış. İnternetteki fiyat, lansman indirimi ilanından önceki gösteri gibi. Gerçek fiyat 308 in en pahalı versiyonu 124 bin. GT line da donanım olarak yok, yok.

• Düz allure pek gelmez.Led farı kırparak allure u bitirmişler.Daha çok Active skypack,allure comfort ve meraklısına gt-line

• quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

Ne alaka düşük hız yüksek vites sorun alametiymiş. Yakıt tüketimini düşürmek adına yapılan optimizasyonlar bunlar. BMW 3 dizel de 30-35 kmh de 4.viteste yol alabiliyor, buna da mı kulp bulacaksınız.

Tamam pug 308 çok güzel

Motor olarak biz de beğeniyoruz ama bir sorgulayın bakalım Almanya da satışta olan veya sunulacak olan 1.5 hdi 130hp versiyon neden Türkiyeye getirilmliyor? Acayip verimli bir motor euro 6c veya 6d normlarını karşılıyor yakıt tüketimi ve emisyon olarak 👌🏼

Siz şaka mı yaptınız yokss dsg ile zf yan yana mı geldi? Zf tork konvertörlü şanzımandır isterse 8.viteste de gidebilir.

Dsg çift kavramadır ve bundan ötürü uygun devir olmadan vites atarsanız 10 bin de baskı yersiniz sonra iyi niyet felan olur.

Trafikte 2.viteste hareket etmesi,durmadan birinci vitese geçmemesi "tasarruf" içindi unutmuşum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• x571 X kullanıcısına yanıt
    aynen hocam sıfır araç alıp devleti zengin edecek değilim , 2013 ten beri sıfır araç almadım, daha da almam olaki değiştirecek olursam çevremizde, eşimizde dostumuzda temiz araç olursa değiştiririz. Elimdeki araçlar ile idare ediyorum ve uzun sürede böyle olacak
  • Tamam o konuda haklısınız da sistem böyle çalışıyor isteyen spor modda kullanır veya almaz. ZF ile karşılaştırmadım tabi ki ama yeni nesil tüm otomatik şanzımanlar hem yakıt tüketimi düşsün hem de emisyon normlarından dişli oranları bu şekilde ayarlanıyor gözlemlediğim kadarıyla

Ayrıca hyundai crdi dct kombinasyonu hala fazla yakıyor rakiplerine nazaran ama sorunsuzluk konusunda birşey diyemem.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 18 Kasım 2017; 14:47:22 >
  • Bu peugeot un pazarlamacısı kim bilmiyorum ama sıraya baksa bile ne yapması gerektiğini anlar.

Bir fiyat listesi çıkartırsın ufak standart indirimler yaparsın, müşteri arabanın o para ettiğini düşünüyorsa alır geçer zaten. Sen internette 100 yaz bayide 70 e ver, böyle saçma iş mi olur?

Şu makyajlı kasa yayınlandığında sitede lansman fiyatları deyip Gtline otomatik 124, buna paralel Allure 116, Active 108 yazsan, ekran başından bakan "Çok mantıklı fiyatlarla geldiler sonunda" der, 124 lük arabayı da en kötü 120 ye verir işi bitirirdin.

2 ay sonra kurdu ıvır zıvır der gene satarsın bir üst dilimde. İlk etki bu piyasada önemli ben son kullanıcı olarak anlıyorum koca firma anlamıyor. Herkes sağda solda Peugeot fiyatı mı takip etmek zorunda. "Sevdim arabayı ne kadar ucuza verebilirler ki alayım 85'e" deyip alan adamı, aynı arabayı iki ay sonra 70 e verip küstürme Peugeot!

• bu araçta golf gibi çöp. leon da çöp. çöp dememim sebebi bu fiyatlara bu araçlar kabul edilemez. astra da çöp.
    Aynı fiyata insignia dizel satılıyor. En çok tercih edilen klasman diye giydirmişlerde giydirmişler.
    Astra kullanıyorum.
  • Gt-line dizel otomatik 123.000 Tl fiyat aldim bugun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Gt-line dizel otomatik 123.000 Tl fiyat aldim bugun..

Valla gideri var kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Pejo artık allure paketlere full-ledi koymayacak galiba. 3008'de de ek paketle geliyor.

full led olmayınca pek yavan....

Full-led candır 😊 hafif yukarı kaldırınca hele..

MAKYAJLI 308 FİYATLARI

• quote:

quote:

Gt-line dizel otomatik 123.000 Tl fiyat aldim bugun..

Valla gideri var kesinlikle.

Arac premium iscilik havasinda yalniz eksiklikleri de yok degil.

Esya gozleri hic ergonomik degil...Bir bardaklik var ancak kullanmak icin bin takla atmak lazim..Kol dayamayi ileri kaydirinca bardaklik hizasina geliyor..Nasil Kullanacak Surucu ya da yolcu?

Butun C segmentinse 2 bardaklik var ve kullanma alani cok iyi hepsinde..

Kapi iclerinse esya gozu var bardaklik yok? Yani Su şisesi koysan yan yatiracaksin dik duramaz bölme yapmamislar..

Arka koltuklar cok dik ve sert yapida..Uzun yolda rahatsizlik verecek duzeyde..

Arka diz mesafesi sinif standart altinda..Surucu arka tarafi ozellikle..

On tarafta vites onunde 1 cep telefonu kadar koyacak yer var..

Klima ekranda bu da ergonomik degil bence..

Cam tavanli 308 de bas mesafesi cok kotu..Arka koltuklar yuksek konumlandirilmis..Ustune basik cam tavan olursa olacagi bu zaten..

Ergonomik kullanim olarak sinifta kalir 308..

Makyaj yapmissin Auto Hold goremedim..Isiklar da Vs cok yararli Auto Hold..

Ancak Iscilik muazzam..Golf ile Kafa kafaya gercekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 18 Kasım 2017; 21:33:51 >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Evet telefon, gözlük, kumanda vs hepsi küçücük yere sığmak zorunda. 2018 Gtline nasıl bilmiyorum ama normal 2016 allure'a göre golfün içi daha kaliteli ve ergonomik. Sonraki 308'in iç hacminin daha yüksek ve iddialı olacağını düşünüyorum.

• quote:

Evet telefon, gözlük, kumanda vs hepsi küçücük yere sığmak zorunda. 2018 Gtline nasıl bilmiyorum ama normal 2016 allure'a göre golfün içi daha kaliteli ve ergonomik. Sonraki 308'in iç hacminin daha yüksek ve iddialı olacağını düşünüyorum.

2018 Gt-line da ayni? Bugun inceledim..Ona hore yazdim dostum..Cebinde bir sey kalmamali aracin her yeri genis esya gozu olmali ki telefonunu,cuzdanini,anahtarlarini,otopark anahtarini falan koymak icin...Kapi icinde su koymak icin bölme olmaz mi? Kocaman kapi ici..Ayir bir kismini su sisesi icin? Esinle dostunla seyehat ediyorsan daha da onemli..Kolcak ici bile kucuk ve dar..Enteresan..

• quote:

quote:

2018 Gt-line da ayni? Bugun inceledim..Ona hore yazdim dostum..Cebinde bir sey kalmamali aracin her yeri genis esya gozu olmali ki telefonunu,cuzdanini,anahtarlarini,otopark anahtarini falan koymak icin...Kapi icinde su koymak icin bölme olmaz mi? Kocaman kapi ici..Ayir bir kismini su sisesi icin? Esinle dostunla seyehat ediyorsan daha da onemli..Kolcak ici bile kucuk ve dar..Enteresan..

Kasa değişmeden olmaz zaten o iş.Ancak yeni kasada kullanışlılığı arttırabilirler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.