Şimdi Ara

MAKYAJLI 308 FİYATLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
148
Cevap
6
Favori
5.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • icemy (17 mesaj) Backstreet (13 mesaj) Kayaalp20 (10 mesaj) turkeril (8 mesaj) Section8 (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (55 mesaj) Mobil (74 mesaj) Tablet (21 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1134 Mesaj
    1 Hafta önce 124.000'den konuştuğumuz araca zam geldikten sonra 135.000 için anlaştık kaporayı bıraktım bugün. Ötv muafiyetli aldığımız için 1.750 TL gibi fark oluştu. Aralık ayı içerisinde alıcaz nasipse.

1 senedir araç almayı planlıyoruz ama piyasa arttıkça bu tren kaçıyor. Aldınız aldınız yoksa zamlar duracak gibi değil. Ama bu fiyatlarda makul değil. C sınıf araç için 150.000 TL çılgınlık resmen. Sanırım şuan lansman fiyattan alınan araçlara 136-137 bin fiyat veriyorlar. Sonrasında 150'den davam. Vatandaşın ve pejonun cidden işi çok zor.
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Şu piyasa koşullarında 308 ve 150.000 TL komik olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4993 Mesaj
    bu fiyatları yazan rüyasında yazmış. bu kadar da olmaz. mazdaya doğru gidiyor peugeot. ayda 100 tane fahiş fiyattan satıp gerisini servisle kapatacak.
    |
    |
  • Yarbay
    3647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Section8

1 Hafta önce 124.000'den konuştuğumuz araca zam geldikten sonra 135.000 için anlaştık kaporayı bıraktım bugün. Ötv muafiyetli aldığımız için 1.750 TL gibi fark oluştu. Aralık ayı içerisinde alıcaz nasipse.

1 senedir araç almayı planlıyoruz ama piyasa arttıkça bu tren kaçıyor. Aldınız aldınız yoksa zamlar duracak gibi değil. Ama bu fiyatlarda makul değil. C sınıf araç için 150.000 TL çılgınlık resmen. Sanırım şuan lansman fiyattan alınan araçlara 136-137 bin fiyat veriyorlar. Sonrasında 150'den davam. Vatandaşın ve pejonun cidden işi çok zor.

Hayırlı uğurlu olsun bende inceledim içime sindi siz ne kadar kapora bıraktınız siz mi belirlediniz? Bir de sizin baktığınız gt line kumaş alkantara mı yoksa kumaş derilimiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1134 Mesaj

Hocam bekletme süresi Aralık sonunu bulabileceginden 4 bin verdik. Bayi söyledi tutarı. Gti line donanimla gelenlerde deri kumaş var diye biliyorum. Aracı daha görme imkanımız olmadı. Teşekkür ederim hocam sizde nasip olur inşallah. Sizin baktığınız renk nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dukkha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Hocam bekletme süresi Aralık sonunu bulabileceginden 4 bin verdik. Bayi söyledi tutarı. Gti line donanimla gelenlerde deri kumaş var diye biliyorum. Aracı daha görme imkanımız olmadı. Teşekkür ederim hocam sizde nasip olur inşallah. Sizin baktığınız renk nedir?

Mavi renkdi incelediğim çok şahane olmuş makyaj çok yaramış araca. Fakat benim aklımı sedefli beyaz çeliyor.

Ötvsiz ne kadara geldi? Bir de fiyat korumalımı zamlardan.

Şanzıman çok başarılı iç döşemelerde bulunan dikişler çok sportif olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1134 Mesaj

Sedefli beyaz ve grisi gerçekten efsane. Bende biraz bekleyelim gri veya beyaz alalım dedim ama malum direk zam geldi. 84.500 e geliyor ötvsiz.
    |
    |
    Dukkha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1437 Mesaj
    makyaj değil, estetik botoks ta yapılmış olsa bu fiyatlar nedir ya.. bu paraları bu arabalara verende çüke sürmeye akıl yoktur cidden.. kazancı çok olan adam zaten bunları almaz, alacak olanlar ordan burdan kısarak borca girerek yada kenarda ki zor zaman parasını vererek alabileceklerdir. vatandaş tepki koymalı diyeceğim ama kimin umurunda.. dedikleri gibi ülke hakkaten şaha kalkmış fiyatlar buna güzel bir örnek.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.